mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
/index.html not supported. by rm.pl ;d
0
widzieliscie gdzie realizator zrobil linie spalonego? przed Ramosem ;o wdlg mnie linie spalonego wyznacza ta czesc ciala nablizej bramki obroncy (but np) a tu zrobili tego blizej polowy:d
0
Ronaldo w formie
0
Co Iniesta:o
0
Podbijam! może ktoś wcześniej podawał?
2
Dla tych którzy szukają transmisji i nie patrzą za bardzo na język:
https://www.facebook.com/SopCastHD/timeline?ref=page_internal
lub http://live3s.com/sopcast
Oczywiście kto nie ma to ściąga program Sopcast :)
najczęściej rosysjki/hiszpański język, często też angielski (dla lig francuskich/niemieckich itp przeważnie fr/ger)
dziś w dniu El Classico tych linków będzie od ... i jeszcze więcej więc każdy znajdzie coś dla siebie:)
VeB!!
3
wielu uważa że spoko. Ale moim zdaniem - SOPCAAAAAAST! za darmo, transmisji w ciul i jeszcze więcej, jakość - zupełnie jak w tv bym oglądał
0
Jak to pisali - mamy mało do stracenia a wieeeele do zyskania.
Tak patrząc na problemy Barcy od początku sezonu... mimo tego zdołali podejśc do Klasyku jako lider(ciekawe jakby tych problemów nie było głownie z rejestracją - przewaga punktowa przynajmniej +9).
Ja tam tylko się modlę by nie poturbowali Leo, wiadomo jak ich obrona potrafi grać "fair play"
0
[śmiech] No to pojechałeś….Mamy już tytuł naszego wywiadu. [śmiech]
Szacun dla Redaktora że wytrzymał! ;o
EDIT: weźcie wyślijcie ten "wykład" dla El Jaroslawa niech wstawi na rm.pl - będzie wesoło poczytać komentarze:d
7
Ja próbowałem player.pl i jak to mówią - "coś nie pykło" ;p
Polecam ściągnąć Sopcast'a. Jeśli masz neta powyżej 20Mb to problemy z transmisją nie istnieją. Jedyny minus (dla niektórych) to brak transmisji w języku polskim, ja osobiście używam rosyjskich lub hiszpańskich i nie narzekam, jakość jak w nc+ :p
"Iniesta para Messi, Messi para Neymar si si si goooooooolazooo... que golazo!" - hiszpańscy komentatorzy są mega;d
1
Mega! Dzięki;d
12
El Classico... jeden z dwóch meczów przy których człowiek na 24h przed dostaje pikawy ;p drugi to oczywiście finał LM!
Ja chce jutra!
PS kiedy na coś się czeka to czas jakby specjalnie stawał -.-
0
Oryginał poproszę ;p
0
W kazdej drużynie powinna być taka "dusza towarzystwa" albo "pajac" w pozytywnym tego slowa znaczeniu:d Alves - respect 4ever
A gdzie są Ci którzy sprzedawali go jeszcze rok temu?
0
Przecież to pilkarz kompletny powinien sam sobie stworzyc sytuacje. To nie jest TYLKO moje zdanie lecz wszystkich kibicow Barcy i przynajmniej polowy kibicow Realu. Ale próbuj dalej:)
0
Brnąc w to dalej - jestem pewny że masz nieskazitelne informacje co Meśi mówił do Xaviego na treningu.
Dle mnie Messi "powiedział" co myśli o tej rywalizacji w momencie gdy oddał karnego dla Suareza w poprzednim sezonie (kto śledził LL ten wie).
PS tak Meśi napisałem specjalnie
0
Neymar prowokator najpierw piszesz a potem "ok, wstawcie w tamto miejsce Suareza" -> po tym czytać nawet nie chciałem dalszych Twoich postów ( tak wiem łaski nie robię ;) )
Zacznij oglądać mecze Barcelony, albo filmiki Neymara z tego i poprzedniego sezonu. On i Symulki? chyba k.. w fifie. To co w takim razie powiedzieć o CR. Ja nie pamiętam żeby Ney ostatnio zanurkował. Jakbyś przy jego masie biegł z piłką i wjechał w Ciebie taki Pepe albo Ramos to ciekawe czy dalej byś pisał takie pierdoły.
Bez odbioru.
1
Zgadzam się! Tylko z jedną modyfikacją - ta rywalizacja jest stworzona przez CR ;)
5
przecież Ronaldo ostatnio strzelił... oh wait ;o
ale i tak ZP dla niego, szczególnie jak karnego 'szczeli' w sobotę
1
Sopcasta ja caly czas znajduje bezproblemowo:p wystarczy wujka Google zapytać. Na fb jest strona sopcast pl cos takiego albo live3s.com/sopcast
7
Przeczytał ktoa jego nick od tyłu? Troll, bachor- olewac
14
Zmienil się sędzia liniowy, 2 dni przed El Classico. Przypadek?
0
Tak naprawdę, to każdy gol strzelony Realowi jest piękny;p Nawet z karniaka, jeszcze jakby np Lio Panenką go strzelił to już w ogóle miód!
Z tych bramek wahałem się między rajdem Leo, R10 a bombą Alvesa. Ten ostatni jak to autor napisał rzadko strzela ale jak już kropnie z dystansu, to oglądać bez końca można;p Głos dałem na Leo - żeby "karzeł na sterydach" jak to 'mówiom' dzieci wszedł w pole karne jak Peszko do monopolu po wódkę to ja nie mam pytań ;o
3
Ja tam żadnego spisku nie widzę.
1
Ronaldo nie musi syna wychowywać. Już widać następca rośnieje z dnia na dzień ;o
1
O cholera... powaliło typa doszczętnie. Ja go bardzo lubię/lubiłem(?) ale jak w tym kierunku będzie iść to kolejny CeeRek się szykuje o.O
3
Jakbyś mógł rozwiniąć ;) nie oglądałem meczu a chętnie się dowiem jak spuścizna CR się objawiła w tym meczu...
0
Oj chyba nie... ja pierniczę. Aż ciary przeszły. Myślałem że tego co piłkę holuje będą łamać a tu... brrr..
Oby jak najszybciej się wykurował
7
Widzisz artykuł, który ma w tytule "Fabregas", i wiesz jakie będą komentarze.. tak ktoś kiedyś zauważył:)
Fakt, lojalność u Cesca to raczej drugorzędna sprawa, ale był czas że ciągnął naszą grę, grał wręcz jedwabiście i za to go nie będę jechał.
0
Też jestem tego zdania... Messi i R10 na boisku... dzisiaj mógłby być zmiennikiem Neymara;d