3

O taaak... to były czasy! I jak piłka się podziurawi to z płaczem się wracało do domu;p

0

Uwaga możliwy spoiler!!


Ogląda ktoś Walking Dead na bieżąco?
Chodzi mi o odcinek 6x05 a mianowicie jego końcówkę z tym płotem. Nie rozumiem troche przesłania. (tak przy okacji to czytałem opinie innych że ten płot się "rozwala" ale dla mnie to wyglądało jakby krew z góry kapała i zaciek się robił)

5

mógł nie strzelać... i tak wygrywali więc po co strzelać więcej?

1

zacny komentarz Milordzie ;p

4

Ty serio myślisz zr ktoś pozwoli Barcelonie odłączyć sie od LL? Zmien towar chłopie:d
Barca z Realem, Klasyki napędzają "gospodarke" ze tak to ujme tej ligi. Odejdzie Barca - oglądalność ligi idzir drastycznie w dol-> pieniazki w dół... RFEF takiej sytuacji nie dopuści

Wykluczyć z UEFA? Serio zmień towar

0

Popieram;p Dla mnie wygrał w tym filmiku tradycyjnie Zlatan! i Messi tanczący z pucharem;p

0

Był artykuł o tym bieganiu mniej niż Bravo. Zapoznaj się z nim, dopiero potem pisz. Czasami lepiej nie napisać nic niż pisać takie pierdoły

25

Obecna sytuacja w La Liga http://magiafutbolu.pl/upload/20151109135301uid93.jpg

Benzema biegnący z kamerą wygrał;p

5

Wczoraj pisałem, że czekam na wyjaśnienie Ronaldo czemu wczoraj słabo grał.. a raczej nie grał. Już wszystko jasne!

Dzisiaj prezentacja jego filmu! Na cholere pomagać drużynie, biegać skoro zaraz trza wsiąść w samolot i jechać promować film...



A tak swoją drogą - czy był kiedyś jakiś piłkarz, który robił filmy dokumentalne O SOBIE w CZASIE GRANIA W PIŁKĘ(EDIT: i sam w nim grał)? Przychodzi mi na myśl Beckham jako osoba bardzo medialna.. ale on chyba zajął się tym po karierze..

5

Czekam teraz na dwie rzeczy:
1. Przegląd prasy - krytyka madryckich dzienników na temat ich lokalnego klubu jest straszna i zarazem milo się ją czyta;p
2. Wypowiedź Ronaldo po meczu (na co teraz zwali winę za ten mecz. Kolano? Zbyt długi czas na solarium?)

1

James Rodriguez - ostatni mecz - sierpień, wejście na 15-20min - gol i to nie byle jaki.
Ronaldo - ostatni mecz - ??

0

Ejj.. dajcie mu spokój już;p troche mi szkoda się robi Ronaldo...

6

Dokładnie.. to nie jest bundesliga, gdzie Bayern DOSŁOWNIE gwałci bez masła wszystkich po kolei. ;o

0

Dobrze prawisz... a z tego co ja widziałem/czytałem/oglądałem jego wywiady to mówił, że on chce non stop się uczyć... Że jednak nie jest najlepszy. Jest ale nie jest. Coś ma na bani;/ szkoda taki talent przez durne ego zmarnować

13

Jamesa to ja zazdroszcze Realowi.. wszedł i zrobił przez 20min więcej niż Ronaldo przez ostatnie 3 mecze... można? Można!

1

Wtedy był Di Maria, Ozil, to grał... odeszli i się zaczeło. Ronaldo jest kozakiem.. ale on potrzebuje drużyny, i kogoś kto mu poda. Taka cecha nie przystoi najlepszemu piłkarzowi na świecie. Równie dobrze Lewandowski teraz może o sobie tak mówić :)

19

Teraz ludzie chyba na oczy przejrzą... (dopiero!).
Cristiano od 2 lat to jest równia pochyła w dół, mimo wszystko uparcie twierdzi że jest najlepszy. Zespół na niego zapier... w każdym meczu, a on pretensje jeszcze ma bo ktoś (w tym wypadku Bale) mu piłkę zabrał sprzed nosa... Ronaldo miałby większy szacunek gdyby nie te jego ego... co ledwo na boisku się mieści.

4

kolejny co się muskulaturą jara. Serio oni chyba jedną ręką mikrofon trzymają a druga w pogotowiu...

0

Drybling CR to jest legenda. Ale mówiąc legenda mam na myśli mit...

0

Nie zauważyłem do tej pory:p bede Wracać uwage teraz

0

Ogladam z rosyjskom komentariem.albo mi sie wydaje albo komentator powiedział penaldo:o

0

Sorry bardzo moj błąd. Zawsze ufalem tej stronie a tu psikus:)

18

Futbol łączy ludzi... dziś wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli!

6

Za 20 lat fajnie będzie wejść w archiwum i poczytać tego Pana:p

2

W dupe niech ten gwizdek sobie wsadzi

0

Wyjdź zagraj lepiej cfaniaczku.. latwo siedzieć na dupie i krytkować. nie wiem czy nie zauważyłeś, ale Vilareal się muruje, Munir gra dobrze, cała Barca też i standardowo sędziowie mają swoje widzimisię więc...

2

A co Ty chcesz jak przeciwnik Autobus uskutecznia? -.-

0

a o co Ci łosiu chodzi? sam z tych transmisji korzystam. sprawdz najpierw nie wyzywasz. -.- wieś i cebula

0

Gdyby ktoś nie miał:

http://wiz1.net/channel27

http://live9.net/live27.html



obie transmisje po polsku z naszymi ulubionymi komentatorami :) Miłego oglądania!

PS Łoooo sorry, wziąłem ze strony trzeciej, pisali że polskie, ja osobiście używam rosyjskich linków - wybaczcie i przepraszam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?