0

A może w tym meczu przebudzi się niczym Sergi Roberto? :)

0

To czy UEFA rozszerzy karę, będzie zależeć od wyniku El Classico. Jak Barca wygra - to po dupie. Jak Real wygra - po dupie ale zdecydowanie mniej ;)

0

to po cholere pisać coś takiego? ;o

0

"...o Złotą Piłkę zawsze walczą Leo i Cristiano, którzy są zawodnikami z innej planety. Mnie to nie martwi, ja chcę pomagać moim kolegom poprzez gole lub podania."
Futbol do jest gra drużynowa, Neymar to rozumie bo niektórzy gracze na boisku nie!

0

O matko... wieem ale nieraz mówi się uszy -.-

5

I dobrze zrobił, więcej dryblingów od CR ma tym sposobem!

0

Szczerze? nie zauważyłem momentu wejścia Gumbau (możliwe że na inny kanał przełączyłem wtedy), jakoś też nie słyszałem żeby jego nazwisko wymawiał Orłoś;p

Busi - profesura, Iniesta - mgr inż., Neymar - się rozkręca, oby ten progress trwał jak najdłużej(!), Suarez - traci piłki, plącze się gdzieś pod nogami nie raz nie dwa, ale w którymś momencie jak się z piłką zabierze i lutnie z "dziobaka" to uszy same się do oklasków składają. Chyba Numero Uno jeśli chodzi o pierwszy kontakt z piłką i jej wystawienie sobie do strzału!

2

Meega! Piłbym;p Nawet nie wiedziałem, że Andres ma winiarnie ;o Zazdroszczę, przyznam sam chciałbym mieć coś takiego.

4

A gdzie są teraz wszyscy, którzy w poprzednim sezonie go sprzedawali? Bo Andrzej stary, wypalil się i miewał "tylko" przebłyski raz na kilkanaście meczy (np: w meczu PSG - KOSMOS;o).

Każdy miewa dołki, gorszy okres, trzeba dać czasu. Przykład Sergi Roberto, Busiego chyba są wystarczającymi przykładami -.-

1

Zawsze Marca rządziła jeśli chodzi o okladki dzis wygrało Mundo!
Ale niepotrzebne te nagonki prasy katalonskiej na madrycka i na odwrót zresztą też. Media tak ryja banie dla ludzi a potem efekt w postaci bezmozgowych trolli.

9

Warty kazdego Ojro które Barca wydala na niego a troche ich bylo jak wiadomo. W sumie to nie wiadomo:p
co mnie wczoraj ucieszylo- Suaarez wystawił mu patelnie, strzelił i nie pobiegł sam celebrowac tylko odrazu do Luisa i dziękował mu. Jest różnica pomiędzy nim a "najlepszym" piłkarzem na ziemi..

0

Nie uważam tak. Jeśli rzeczywiście tak było i pomylili sale, to cala akcja na +. W dzisiejszych czasach brakuje trochę luzu, śmiechu.. wszyscy zachowują się jakby im grabie w tyłek włożono.

6

Powtórzę się - ja jestem jego psychofanem! To co on robi jak jest w formie to istna poezja.

0

Zaraz jakiś klub dopatrzy się w tym geście Neymara (z okładki) jakiejś prowokacji, przez co Neymar będzie zawieszony na 4-12 meczy. #truestory

0

Jak na jego wiek to robi ogromne wrażenie o.O Jeszcze rok-dwa i może miejsce szykować na ZP

0

Neymar - je...nie wybitnie.
Busquets i Iniesta - prof. dr inz. nzw. hab. Co Ci panowie dziś grali to ja chce ich widzieć caly sezon!
Suarez - dziobak jak z czasów liceum - piękny:d martwi trochę ze mu pika tak często odskakuje;/

1

Bayern jest w dobrej formie... ;l

0

Co Suarez:o

0

Busi to geniusz nie trzeba pisać nawet. Fakt jeat malo doceniany

0

Suarez z dziobaka; d

2

Z jego wypowiedzi wynika że ZP wygrywał też z bólem kolana.. wtedy dał rade to i teraz powinien

6

W Anglii mamy niebieski autobus
A w Hiszpanii biały!

0

Zawodnik Paryżan z numerem 25- czy wam nie przypomina Busiego? Ja bym go bacznie zaczął obserwować

0

Kibic realu w czasie meczu bierze kapiel. Eheee..

0

Ronaldo pod nosem: kur.. nie do tego pola karnego! !

0

Kolano go.boli sam mówił

2

A gdzie słońce byles przez ostatnie 30min?

3

Przepis na gola z dupy?

2

Właśnie też się nad tyn zastanawiam. Czy to trolling byl jakis?:p

1

To bie pilka trafiła w Zlatana. Zlatan trafił w nią!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?