mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystarczy;p
0
Bez kitu, martwi Suarez trochę... Może chce być fair i tj w poprzednim roku robi sobię 4-miesieczną przerwę. Oby wrócił szybko ten kocur co podrapał City i pogryzł PSG!
0
Wiesz.. z jednej strony spoko, ale z drugiej.. Sędziowie ligi angielskiej pozwalają na więcej, więc taki Ronaldo miałby problem z otrzymaniem karnego. Ale pomysł dobry ;)
12
Pele ma kompleks.. Moim zdaniem (mogę sie mylić nie oglądałem piłki na żywo w 1970) ale z tego co widziałem z filmików, programów, dokumentów itp., futbol w latach 70 był taki jakby ospały... Obrońcy o wiele bardziej "muliści" od ówczesnych. Nie umniejszając Pele, ale wdłg mnie Lio teraz wykonuje większą robotę niż wtedy Pele.. Takie jest moje zdanie ale mogę się mylić.
1
A to na zdjęciu to nie jest czerwień? Gdzie tak nogę wysoko obok twarzy
Ps no dobra żółta:p
2
Óefalona!! Sendziowie zawsze za bordowymi!!
8
To już trochę wybieganie w "pszyszlosc", nie znamy faktów wszytkich... ale wyobraźmy sobię na chwilę że to prawda.. i Real np zostanie zdegradowany... Mazda La Liga ucierpi na tym mocno, ale z drugiej strony - należało by im się jak psu buda.
2
To również jest bardzo prawdopodobne... ale smród zostanie;p i ciągnąć się będzie jak g.. na bucie;p
2
MY nie wiemy kto będzie sędziowal. Serio uważasz że w takiej organizacji trudno by bylo się "dogadać" kto ma sędziować mecz za, powiedzmy pol roku?;p Moim skromnym zdaniem to BAAARDZO prawdopodobne:) ale poczekajmy do jutra przynajmniej.. gazety pracują, Cadena Ser toże pracuje.. bendzie siem dzialo
0
To racja... ale bardzo dobrze zrobil. W końcu może wyjdą na jaw (o ile istnieją, a coś tam jest napewno!) te przekręty Realu. jak się okaże, że faktycznie byly maczane palce w prace liniowego - uuu będzie bomba;d
0
To za co? ;o
PS Twoim tokiem rozumowania - Andrzej powinien 2 zarabiac, toż za dużo jak dla niego -.-
0
Rakieta więcej od Busiego... Neymar od Iniesty.. nie bardzo. Nie odmawiam im obojgu umiejętności, bardziej Neyowi, ale Sergiusz i Andrzej to po Meśim najbardziej zasłużeni piłkarze Barcelony..
0
A już Ty tam wiesz najlepiej. Może ma, może nie ma.. Ja akurat mu wierze bo Pique do nieszczerych osób nie należy.
77
Też byś uprawiał tyle waka waka gdybyś miał taką locę locę w sypialni
0
Ja myślę że obie opcje
PS avatar przekozak!
0
Ciężki dzień. Ja mam jutro modelowanie systemów informatycznych:/
0
Jak dobrze obejrzeć mecz Barcy ze znajomym komentarzem. :)
3
Juz zamkneli japy? To spac bo jutro przyroda.
0
Czego Ty oczekujesz od ludzi którzy dopiero mutację przechodzą i hormony im buzują?
0
Pszeciesz to fszystko to zbieg okolicznosci! ÓEFALONA!
Swoją drogą - kibice też nienormalni, tyle razy grzywna, dalej wnoszą -.- no ale zamykać stadion... #RESPECT
1
Spokojnie. Moze to tylko lekki uraz a Ze Bate to Lusi Enrique woli nie ryzykować
2
A juve nad Realem. 2zawodnikow starej damy, 5 realu. #logic
12
Gdzie jest Busi ja się pytam. Ktokolwiek układal ta listę nie zna się na futbolu..
0
O widzisz... nawet nie wiedzialem bo nie ogladalem;p ale też dzieki;p
0
Dzięki:)
W szoku jestem jaki on progres zrobił na prawej obronie. Wydaje sie stworzona pozycja dla niego. Oby tak dalej!
0
Nie oglądalem meczu, ale po tym filmiku z Sergim to mam pytanie - co on zagral w tym meczu? ;o
0
Faul którego nie było? Stary kup sobie okulary albo powtórki obejrzyj dokładnie. Nie znam typa który ma takie mocne poslady zeby się wybil z miejsca do gory i w powietrzu zrobił obrót. Byla nakładka przyjrzyj się-.-
0
Oj nie doczytałem dalej. Kibicujesz Barcy ok...
O ile pamiętam jeden mecz był taki ze nam pomogli. Pamiętasz więcej? Bo ja nie
0
Wiecie... poniekąd to komplement dla Barcy. Tak wielka potęga, nie mogą na boisku pokonać to próbują od środka.
Mnie już żadne zachowanie FIFARAFY nie zdziwi. Po tym co zrobili z młodzieżą La Masii...
0
a kiedy Barca była na wozie?