0

Wiele osób tu to pisze i popieram je: Veratti Only!

zdjęciu musze skomentować - wyglądają jak bogacz i jego ochroniarz.. kwestia tylko który to który ;d

0

Dobree:D "Ty masz numer 6? Bo musze Ciebie pokryć! Nie. Kur.. co to za mordy nie moge.. o jest 9. EEEEE! Kryć mi tego z 6!"

46

"Nie mogę się doczekać meczu z Realem, żebyście nie zadawali mi już tego pytania..." - Simply Lucho :d

"Brakowało nam na boisku rentgena, wtedy sprawdzilibyśmy, że ma pękniętą kość i byśmy go zdjęli"
Nigdy tak uważnie czytałem konferencji prasowych jak tych w wykonaniu Enrique.

21

Meega! ;d Barek się robi człowiek-sk... i dobrze już dawno powinien..

2

Andrzej to jedna z ikon współczesnej Barcelony według mnie. To co tworzył z Xavim i Busim w środku pola za kadencji Guardioli - słów w słowniku nie ma by to opisać. Kolejnych trofeów Blada Twarzo!!

0

1 komentarz "niedowiarki", potem mój - "trochę wiary".. czytać ze zrozumieniem! :)

0

Ale żeś porównał... ja pier... mistrzostwo świata! Bez kitu - od dziś jeździmy po Duglasie -.-

0

Wszystkie!!!! nie wygramy nic do końca roku!

A tak serio - trochę wiary..

0

Wilfrid Kaptoum - tego Pana trzeba zabrać na Getafindera!

0

Nie daje - owszem. Ale szacunek mu się nalezy. A gowniarzeria e wieku 14 lat nie wie że coś takiego istnieje

2

To nie znaczy ze trzeba się z niego szydzic. Podtrzymuje!

13

80% użytkowników tej strony są nienormalni. Śmiać się z czyjejś kontuzji. To jego wina? To jego sprawka ze zarząd go ściągnął do Barcy, ewidentnie nie na jego możliwości? Daje z siebie ile może, a wylewacie na niego te durne pomyje... wstyd! Powinno sie wspierać zawodnika nie z gunwem mieszać.

PS Po Vermie tez jeździliscie- a teraz buty możecie mu czyscic-.-

0

Dzięki za info nie widziałem:o
Chodzi mi o spodob i akcent gdy wypowiadali je..

1

Tekst mnie rozśmieszył;p ale takie jeżdzenie po zawodniku zachowaj dla siebie.

0

Leci piłka po ziemi.. i nagle zaczyna skakać... piękny widok:d

0

Oglądam z hiszpańskim komentarzem.. jak oni fajnie mówią Duglas;d

0

Pszeciesz to piłkasz kąpletny :)
W ManU to uwielbialem jego wolne... teraz je tylko lubie ;p

0

Może reklama... tez coraz bardziej inteligentne tworzą.. Polecam ADBLOCK również w google play... i tak na wszelki wypadek spróbuj przeskanować nie zaszkodzi :)

0

#Olłowskiwłóc
Zawsze lubiłem jego komentarz.. teraz po kilku meczach w ulubionej stacji Ronaldo, za każdym razem kiedy Lechu komentuje to jak zbawienie;)

0

Ja też to często mam, szczególnie na telefonie. Moim zdaniem system czasem jedno kliknięcie lapie jak dwa stąd interpretuje to jako spam. Nie ma chyba czym się przejmować ;)

0

Na wszelki wypadek - Google Play -> Eset albo kaspersky i skanuj telefon...

13

Fajnie tak zobaczyć znowu Xaviego i Inieste w koszulkach Barcy... Nawet na zdjęciu:)
;(

0

Neymar powinien dostać 2 za prowokowanie o osmieszanie rywali!!
A tak serio, pomijając atak... Sergiusz Busquets - co zagrał w tym meczu to ja nie mam pytań.

0

O matko po co te nerwy. Stalo się coś? Dobrze napisal - sa tylko dwa nowe nazwiska

0

I tak i nie;p Zależy jak patrzeć... Oboje to przekozacy w futbolu, postawić ich razem na boisku.. ło matko szto by sie działo ;o

15

Joga Bonito... aż łezka w oku się kręci. ;(

2

Respect za jego caloksztalt - jedna z ikon Galaktycznego Realu!
Respect 4ever za wolny przeciwko Francji - Maestico!
... za tą wypowiedź - o.O

0

Walka o pilkę a walka o nią z "za wszelką cenę choćbym mial go polamac" to róznica której zzawodnicy Eibaru nie kumali..

0

Zdarzalo Ci się powiedzieć zle slowo na sędziego.. a porównaj presje Twojej ligi i La Ligi... jak już mówilem to są emocje niezbadane dla nas...
Wiesz pilka nozna to walka i serce przede wszystkim. Ale trzeba też k..e mol myśleć zanim coś się zrobi.. Naprawdę niewiele brakowalo a Busi by skonczyl w szpitalu. Gralem w piłkę. Nie w lidze, ale chore ilości czasu na boisku spędzałem i żadna, powtarzam ŻADNA stracona piłka i walka o nią nie zwalnia z myślenia, że komuś mogę urwać nogę. Owszem wypadki się zdarzają.. ale bez przesady.

0

Właśnie mi ten acestream jakos średnio podpadl. To jest kombinacja vlcplayer+ wtyczka ace o ile pamiętam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?