mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moglem troche niewyraznie napisać;p Ja jestem świadom że eR-dziesiątka jest już deko stara, brzuszek piwny itp więc kosztuje tyle, a bramkarz Jagi mlody (nie ma 18 jeszcze) i wróżę mu przyszlość z fajerwerkami. "roz... bawilo" nie w tym sensie ironicznym, takie "pfff co to ma być", tylko naprawdę rozbawilo;p Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę że jesteś więcej wart od Tego-Który-Swoim-Uśmiechem-Zaczarowal-Caly-Świat ;)
0
Ja stawiam 2-1, zwycieska bramka po asyście Leona, który wejdzie jakoś w 70-75 min ;)
0
[MD]
0
No jak napisalem wcześniej - świata nie zmienisz. Ludzie dziś tak niedowartościowani a najgorsze jest to, że próbują się "podbudować" właśnie lajkami;/
Ja się już nauczylem to zlewać. Polecam też, nerwów oszczędzisz;d
25
Tez bym chciał mieć taki "drugi" samochód żeby na treningi nim śmigać:)
2
http://pastebin.com/JPm7CStX
Tutaj troche zagranicznych transmisji coś napewno znajdziesz ;) A jak nie tu to szukaj transmisji Sopcast.
4
Dla mnie James to jest kozak. No tak go lubie, jego styl gry. Ciekawe czy w Barcelonie by się sprawdził...
0
Jest o wiele lepszą! Polecam się;) Tylko pamiętaj, trza ćwiczyć z głową, nie spieszyć się. Efekty przychodzą na początku powoli ale jak przyjdą to potem jak burza!
Powodzenia i owocnych treningów ;)
3
Nie jest normalne. Dla mnie te wszystkie lajki polecenia i tu i na fb to horror. Najbardziej to mi się szkoda robi jak na TrollFootball widze komentarze man of the ... - messi. I SAMI LAJKUJĄ ;o
Ktoś musi błyszczeć, ktoś musi być taki jak Ty, ja (chociaż czasem też mi się zdarza napisać durnotę ;) ). Świata nie zmienisz więc Chillout!
EDIT: zresztą - nie wiem jaki jesteś , przeczytałem tą konwersacje tylko. Może to brednie może prawda- po co to roztrząsać mam? ;>
1
Boże ludzie.. gównoburzę o 'ę' robić? Po co to?
0
Wiesz, ja też kiedyś chodziłem na siłownie, hantle sztangi itp. Zależy co chcesz osiągnąć - być "koksem 2x2m" czy dobrze się wyrzeźbić. Jeśli ta druga opcja to według swojego doświadczenia powiem Ci - zostaw te wszystkie ciężary i inne pierdoły weź się za kalistenike.
Przeczytaj książkę Skazany na trening. Zaprawa więzienna autorstwa Paula Wade'a. Polecam! Masz tam wszystko opisane zalety i przewaga Kalisteniki nad siłką:)
https://archive.org/details/pdfy-qq5WEO5jQur-rV84
1
Brzuch jest dosyć specyficzny. Mięśnie są male wiec szybko się regenerują. Polexam jak wyżej napisali - zacznij od 2 nawet 3 dni przerwy, bez pośpiechu. Mięśnie się "robią" gdy odpoczywają wiec ćwiczenie ich codziennie nie ma sensu:)
0
Wiesz ze jest opcja "rozmiar obrazu" klikasz bodajże duży i masz 1600x900 i więcej.
Co do frazy wpisanej w Google - kombinuj
Barca, blaugrana wallpapers itp itd
0
Albo kiedy mamy czwartek 12:p
Ale o tej niedzieli to nigdy nie zwróciłem uwagi nawet:p
0
Ronaldo.
3
http://pastebin.com/qneXKrG5 transmisje zagraniczne. Nie wszystkie mogą działać ;)
1
Też na to zwróciłem uwagę wczoraj. To się przyczepili do mnie że ja się czepiam do Ronaldo o byle co. No jeszcze dla syna będzie wybierał scieżke po której ma kroczyć. A niech i obrońcą będzie - ale nieee to nie wypada żeby Tatuś strzelał gole ale synek stał w lini 16metra o.O
1
Ja Obejrzałem cały... przewijalem czesto ale udalo się. Daj spokój:/
0
Jak mi brakuje tego uśmiechu w trykocie Barcelony. Ta magia, Joga Bonito... Słowami Maryli Rodowicz - "ale to już było... i nie wróci więcej" ;(
0
To fakt;d
0
a co może nie ogranicza? Jakby jego syn skończył jako bramkarz to Ronaldo zawalu by dostał. Sam mówił że chce wychować syna jako spadkobierce (czytaj też ma być napastnikiem) więc tak - ogranicza. Wybrał już mu zawód.
Co do jechania po nim - Powinni to zrobić z nim w klubie żeby się ogarnął.. chyba że nie chce już grać w piłkę. za dużo aktorzenia za mało gry!
0
Uwierz ja często staram się go bronić.. bo szanuje/szanowałem go za jego gre w ManU i wolne (knuckleshoty :d)... ale to jest zwyczajny szpan. ja nie trawie szpanu, lansowania się więc tak - będę się czepiać o to...
0
http://allgoals.com.pl/
Rejestracja konieczna
3
Był lepszy bo zajmował się piłką nożną, a nie sobą.
Przecież CR o sobie mówi jako piłkarz kompletny. A ma problem z minięciem JEDNEGO rywala... ot mi kompletność. Wolne? No commento. pozostało mu doklepywanie na "pustom" bramkę, i jedna rzecz którą chciałbym żeby miał Pikej albo Busi - gra głową - to ma 10/10.. Reszta? Bitch Pleeeasee:)
2
Objerzałem właśnie film Ronaldo (co prawda przewijałem często szczałkami ale obejrzane ;o).
Moje refleksje - Film wdłg mnie jest zrobiony tylko po to żeby CR pomiział swoje ego. Narazie jest wymiziane, ale za rok chyba będzie kręcił 2 bo nie wytrzymie ;o Rozj** na łopatki mnie scena w której jego agent go chwali:
"He's the best in the world and everyone will recognize that for sure.All the world. No one will be indifferent to that. He's the best sportsman in the world ever and I'm proud to be standing next to a guy like this because it's a truly impressive thing! (..) If I didn't know you, I'd ask you for an autograph." Potwierdzają się słowa - nie chwalisz go nie jesteś jego przyjacielem. Albo scena której pyta syna "którego auta brakuje". Ja osobiście nie lubie się przechwalać niczym, więc dla mnie to żałosne było ;/
Ale jednego CR odmówić nie można - to ile on zap żeby się dostać tam gdzie jest to... kosmos. Żeby mu we łbie tak się nie popielilo to dziś dalej mógłby czarować tak jak w ManU. A zrobił się dzieciak który chce żeby go chwalono na każdym kroku.
PS: Była też scena w której jego syn mówi ze chce zostać bramkarzem a CR na to: Bramkarzem żartujesz sobie?
nie wiem jak to skomentować nawet...
0
Alves mu założył kiedyś przecudną, Meśi nie da rady? ;p
0
Rajdy 40m i Messi to fantazja? To realia;p ta siatka przesadzona, ale rajd mozliwy jak najbardziej!
3
Bardziej o rajd z 40m, minięcie całej defensywy (jeśli Bozia da - powrót Ronaldo do obrony i założona mu siatka
1
Piłkasz kąpletny! po prostó boli go kolano!
PS Dla tych co będą się czepiać do ortografii (bo i tacy są co ironii nie umieją wyczuć) - gafy popełniane specjalnie.
3
Wiesz co... ja bym wolał wyjście w którym Leo najmniej ucierpi. Jeśli to ma być absencja w El Classico - niech i tak będzie. Owszem dla dobra widowiska fajnie żeby dwóch najlepszych piłkarzy stawiło się na jednej murawie ( mówię tu o Messim i Jamesie R.) ale... lepiej dmuchać na zimne;p
Nawet nie próbuję sobie wyobrażać co czuje obrońca przed meczem, w którym jest obecne Trio MSN (+ jest formie). Ja bym na 4dni przed meczem spać nie mógł.