1

W takie dni można siedzieć na fcbarca caly dzien i czytać... i czytać;d

4

Iniesta... duma całego Barcelonismo i La Masii! Pamiętam te komentarze z poprzedniego sezonu gdzie Andresa przekreślali wszyscy bo "statystki".. To teraz bez całego szacunku pisze do tych ludzi - możecie co najwyżej klęknąć przed Andresem jak wczoraj Real przed Barcą.
Simply. Andrzej Iniesta! Geniusz artysta!

4

O czym Ty chłopcze mówisz... jaki upadek Realu? Upadek byłby gdyby trafili do segunda division. Ale i z tego można się podnieść. Real nie updał tylko klęczy i ma w tyłku stado ... . Będzie klęczeć jeszcze długo..

9

Messi się cieszył jak dziecko z bramek kolegów... siedząc na ławce!
Jeśli chodzi o "najlepszego piłkarza świata do stycznia i nigdy więcej" to,,,

0

O to chodzi... Albo żeby zrobił cieszynkę CR ;ooo

0

A.... no to spoko ;o

0

A Ronaldo dostał za to kartkę? bo nie zauważyłem nawet

4


Polecam:D

9

Czego mi wczoraj zabrakło - Pique strzelającego na 5:0 robiącego gest z 2010 roku, albo 'calma,calma'... no po prostu wyciąłbym ten moment, zapisał na telefonie i oglądał zawsze jakbym miał zły humor;d

0

Łooo matko ile tu obrońców Bartry... a jeszcze niedawno pisano "jak już do tej pory nie odpalił to nie odpali - sprzedać!!!!"

Jeszcze dostanie swoje szanse ja w niego wierze... cierpliwość popłaca.. przykładem tego może być Pedro, Thiago

1

Wczoraj Mateusz akurat dobrze zagrał trza mu to przyznać..
albo to Real zagrał źle;p

5

Pamiętajcie- to nie Barca zagrała dobrze tylko Real zagrał źle!

a tak na serio - Barcelono - jesteś wielka!

3

Ja bym chciał żeby Pique strzelił i zrobił calma calma; d

1

Podarlo Ciebie gościu?

0

Real dzis wyczyścil jajka Barcelonie. Messi. Za bardzo chciał ale i tak duzo zrobił 2-3 mecze i wróci stary Leo!

4

To jest jeden z tych meczy które trza pobrac i zachować na dysku na dluugie lata.
Komentarz z rm który mnie rozbawił- Real przyjął kilo spermy na twarz od Barcelony"
:d

1

Zejdzcie z munira... w taki mwieku debituować w El Classico kiedy wy przed monitorami siedzicie.. w tym meczu presja jest taka ze nikt z was jej w życiu nie doświadczy... -.- znafcy się znaleźli

0

Gdyby Pikej na 5 strzelil. ahhh
Bravo ocena 10

1

myślę że w11 go powinno poszukać.. albo Rutkowski

0

Lata w tej bramce jak opętany!

0

Gang bang.. bez masła!!

0

Bo oszczędzają siły.. najważniejsze 3p a nie ilość bramek...

0

Ronaldo jutro: Moim zdaniem zagrałem dobrze

1

ściągnij sopcasta... tu masz ltransmisje
sop://broker.sopcast.com:3912/258825
sop://broker.sopcast.com:3912/258010
sop://broker.sopcast.com:3912/259509
sop://broker.sopcast.com:3912/258833
sop://broker.sopcast.com:3912/222222
sop://broker.sopcast.com:3912/258007
sop://broker.sopcast.com:3912/258822
sop://broker.sopcast.com:3912/140000

1

Ciekawia mnie jutrzejsze okladki Madryckich gazet

0

LEEEEEOOOOOOOOOOOO!!!

1

Co Andrzej wykruwił

0

CHyba dużo osób na świecie kibicujących RM wyszło z Sopcasta bo zamiast 75% mam nagle 100:D

0

NAAAAJS :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?