mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W takie dni można siedzieć na fcbarca caly dzien i czytać... i czytać;d
4
Iniesta... duma całego Barcelonismo i La Masii! Pamiętam te komentarze z poprzedniego sezonu gdzie Andresa przekreślali wszyscy bo "statystki".. To teraz bez całego szacunku pisze do tych ludzi - możecie co najwyżej klęknąć przed Andresem jak wczoraj Real przed Barcą.
Simply. Andrzej Iniesta! Geniusz artysta!
4
O czym Ty chłopcze mówisz... jaki upadek Realu? Upadek byłby gdyby trafili do segunda division. Ale i z tego można się podnieść. Real nie updał tylko klęczy i ma w tyłku stado ... . Będzie klęczeć jeszcze długo..
9
Messi się cieszył jak dziecko z bramek kolegów... siedząc na ławce!
Jeśli chodzi o "najlepszego piłkarza świata do stycznia i nigdy więcej" to,,,
0
O to chodzi... Albo żeby zrobił cieszynkę CR ;ooo
0
A.... no to spoko ;o
0
A Ronaldo dostał za to kartkę? bo nie zauważyłem nawet
0
http://turbobit.net/xb7951qdke3o/Liga.BBVA-Real.vs.FCB-1-pol.21.11.2015.HD.PL.part1.rar.html
http://turbobit.net/wkt1jn7s1grv/Liga.BBVA-Real.vs.FCB-1-pol.21.11.2015.HD.PL.part2.rar.html
http://turbobit.net/rl4jrux5fnq8/Liga.BBVA-Real.vs.FCB-1-pol.21.11.2015.HD.PL.part3.rar.html
http://turbobit.net/w7p5vfr436qh/Liga.BBVA-Real.vs.FCB-2-pol.21.11.2015.HD.PL.part1.rar.html
http://turbobit.net/5as4290lb8go/Liga.BBVA-Real.vs.FCB-2-pol.21.11.2015.HD.PL.part2.rar.html
http://turbobit.net/9bz66rsldf5j/Liga.BBVA-Real.vs.FCB-2-pol.21.11.2015.HD.PL.part3.rar.html
Mecz do pobrania z polskim komentarzem. Rozszerzenie filmu to .ts więc polecam oglądać w VLC gdyż Bestplayer allplayer nie ogarniają ;p
4
Polecam:D
9
Czego mi wczoraj zabrakło - Pique strzelającego na 5:0 robiącego gest z 2010 roku, albo 'calma,calma'... no po prostu wyciąłbym ten moment, zapisał na telefonie i oglądał zawsze jakbym miał zły humor;d
0
Łooo matko ile tu obrońców Bartry... a jeszcze niedawno pisano "jak już do tej pory nie odpalił to nie odpali - sprzedać!!!!"
Jeszcze dostanie swoje szanse ja w niego wierze... cierpliwość popłaca.. przykładem tego może być Pedro, Thiago
1
Wczoraj Mateusz akurat dobrze zagrał trza mu to przyznać..
albo to Real zagrał źle;p
5
Pamiętajcie- to nie Barca zagrała dobrze tylko Real zagrał źle!
a tak na serio - Barcelono - jesteś wielka!
3
Ja bym chciał żeby Pique strzelił i zrobił calma calma; d
1
Podarlo Ciebie gościu?
0
Real dzis wyczyścil jajka Barcelonie. Messi. Za bardzo chciał ale i tak duzo zrobił 2-3 mecze i wróci stary Leo!
4
To jest jeden z tych meczy które trza pobrac i zachować na dysku na dluugie lata.
Komentarz z rm który mnie rozbawił- Real przyjął kilo spermy na twarz od Barcelony"
:d
1
Zejdzcie z munira... w taki mwieku debituować w El Classico kiedy wy przed monitorami siedzicie.. w tym meczu presja jest taka ze nikt z was jej w życiu nie doświadczy... -.- znafcy się znaleźli
0
Gdyby Pikej na 5 strzelil. ahhh
Bravo ocena 10
1
myślę że w11 go powinno poszukać.. albo Rutkowski
0
Lata w tej bramce jak opętany!
0
Gang bang.. bez masła!!
0
Bo oszczędzają siły.. najważniejsze 3p a nie ilość bramek...
0
Ronaldo jutro: Moim zdaniem zagrałem dobrze
1
ściągnij sopcasta... tu masz ltransmisje
sop://broker.sopcast.com:3912/258825
sop://broker.sopcast.com:3912/258010
sop://broker.sopcast.com:3912/259509
sop://broker.sopcast.com:3912/258833
sop://broker.sopcast.com:3912/222222
sop://broker.sopcast.com:3912/258007
sop://broker.sopcast.com:3912/258822
sop://broker.sopcast.com:3912/140000
1
Ciekawia mnie jutrzejsze okladki Madryckich gazet
0
LEEEEEOOOOOOOOOOOO!!!
1
Co Andrzej wykruwił
0
CHyba dużo osób na świecie kibicujących RM wyszło z Sopcasta bo zamiast 75% mam nagle 100:D
0
NAAAAJS :D