mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liga mistrzów, Jonny Walker+ cola i taki mecz... więcej takich wieczorów!
0
Brałby obie!
0
Co gra Busi o.O
2
Messi na zdjęciu - dawno nie zdobylem hattricka:p
0
Myślisz że ludzie wiedzą/pamiętają takie rzeczy?;d
Dla mnie najlepszym przykładem dla nich powinna być sytuacja S.Roberto. Ale nieee.. wszyscy chcą objawienia na wczoraj;/
2
Ja ciągle powtarzam żeby dać mu czas. Lucho wierzył w Sergi Roberto i dziś mamy efekt. Wierzy w Munira - to nam pozostaje wierzyć :)
29
Busi - "Już od pierwszego kontaktu z piłką narzucił swoje zasady gry gospodarzom". Jak w tej 2 sekundzie nawinął Bale'a to poczułem jakiś wewnętrzny spokój :)
0
Bez nogi:)
1
"Zagraliśmy słaby mecz, ale nie zabrakło zaangażowania" - o.O
Benitez rysował hamburgery w swoim notesie z większym zaangażowaniem niż zawodnicy biegali po murawie.
1
Dodaj ten pomysł w sugestiach:)
0
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/315192-fcbarca-com/suggestions/10837746-przycisk-nie-lubi%C4%99-tego-nie-polecam
Wasze opinie:
0
Masz aż 10... stary możesz iść świętować!!
0
Ej ja tyle nie mam... a bardzo chciałbym przyczynić się do zablokowania kilku osobnikom kont. Już dodany możesz głosować ;p
1
Kiedyś potęgi La Liga inaczej wyglądały ;d
1
Mark Zuckerberg czytałem iż myśli o tym by wprowadzić taki przycisk w stylu "nie lubię tego" - służyło by to do szerzenia hejtingu i zapewne kosmicznego jego rozwoju.
Przydałoby się na tej stronie ale np dla użytkowników z jakimś tam stażem dniowym np powyżej 1000 dni-1500
Kurde zaraz dam to w sugestiach w sumie dobry pomysł;p
2
Wiele ciekawych rzeczy można znaleźć w archiwach:p
1
Wtedy od jego wejścia już minęło tyle czasu że zapomniał o tej przerwie nawet;d
10
Wczoraj jeden z użytowników FCBarca pokazał mi ciekawą stronę http://archive.org/web/ - takie archiwum internetów :p
Zrobiłem mały research - odpalcie po kolei i porównajcie;d
1. http://fcbarca.com
2. http://web.archive.org/web/20051105034337/http://www.fcbarca.com/
3. http://realmadrid.pl
4. http://web.archive.org/web/20051105010843/http://www.realmadrid.pl/
0
Pomysł spoko;p Kwestia dosłownie kilku linijek kodu:)
0
I taki hyzar to wykorzystuje.. i wielu innych. No coż.. internetów nie naprawisz :)
2
Poczytaj sobie komentarze na temat Sergi Roberto rok temu. Analogiczna sytuacja - skąd wiesz czy się nie rozkręci za 2-3 miechy?
nic nie usprawiedliwia? Wyjść na GD w takim wieku? Ja bym klocka na ławce postawił już. LE zaufał Sergiemu, Ufa też Munirowi... Ty też powinieneś
0
Gdyby Barca przegrywała 4:3 i Munir miał na nodze bramke na remis - wtedy miałbyś prawo się w.. :)
Taka sama sytuacja jak z Roberto - skreślali go prawie wszyscy. Dano mu minuty, załapał pewności siebie, wynik? ocena 8,5 w Gran Derbi wdłg naszej surowej redakcji. Da się? Da się... Munir odpali tylko musi więcej szans dostawać. Pamiętaj - to nie Messi gdzie w swoim pierwszym klasyku upolował hattricka
4
Wiesz... lajki się muszą zgadzać, trza zabłysnąć :)
Ja rok temu non stop pisałem że jeszcze wróci Andres w pełni formy, tylko dać mu troche czasu... mało osób podzielało moje zdanie wtedy :)
2
Było kiedyś w historii tego serwisu tyle "dych" w jednym meczu? :)
Oby częściej można było czytać takie oceny po meczu.
Co do Leo - brak czucia piłki szczególnie na początku. Pamiętam akcje (minuty już nie) w której Meśi przebiegł ładne kilkanaście metrów i próbował zagrać na skrzydło do Neymara w swoim stylu czyli piłka niby idzie po wskosie, do boku ale jednak idzie do przodu i napastnik musi tylko uderzyć na prawie pustą bramkę - wiecie o co chodzi :) w tej akcji zagrał pod nogi obrońcy Realu. Ale po paru minutach już nawet nie było śladu po tym - piłki co do milimetra! Wejść po takiej przerwie i tak zagrać? Simply. Messi.
0
Sorry mój błąd;d
1
Więcej takich filmików, por favore ! :)
PS tak jestem świadom iż zwrot grzecznościowy w języku hiszpańskim który widnieje wyżej pisze się por favor więc bez zbędnych komentarzy typu "naucz się języka" itp.
0
0:40 - widok biegnącego Tarzana z Generałem... dobrze że na myśl o El Classico człowiekowi humor wraca bo aż się płakać zachciało
2
Jest, 8:18! Mega to zrobił ;d
0
Nieraz o tym myślałem.. Fajna opcja by była :) teraz może jak w Realu są takie nie inne problemy może, MOŻĘ... gdyby ktoś nawiązał kontakt z jego agentem teraz... Na Camp Nou rowzwinął by się i to mocno pod okiem Luisa i mając obok takich graczy jak Andrze, Lionel, oba Sergiusze..
Kto wie może myślą o tym w szeregach Barcy.
1
"Zwycięstwa bardzo cię osłabiają" - Bardzo ale to bardzo mądre zdanie.
EDIT: jest gdzieś ten wywiad w internecie? Chce zobaczyć jak Alves dziennikarza Marki zgasił;d