3

Kuurde... żeby pokazali jednego palca więcej:D

3

On się z nim zgadza! Nie zgadza się w... i tu jest kurde zagwozdka bo przeczytałem tę konwersację 4razy już (bo tyle razy Real wyciągał piłkę z siatki!!) i jedyne co wywnioskowałem to: "Nie jest wszechobecny ale jest obecny" (hurraoptymizm);o

3

Ja pier... :D Panowie ja się wyłączam z tej dyskusji, pozostanę biernym obserwatorem, tylko skoczę po popcorn...
Nie jest wszechobecny ale jest obecny - całą noc będę to rozkminiać.

PS a na zajęciach jak mnie wykładowca spyta o obecność to będę odpowiadał - "Wszechobecny"!

2

Zostawić? TO nie powinno się zacząć!
Nie jest wszechobecny ale jest obecny - tak mam to rozumieć? O kurde... to nie na mój umysł dzisiaj ;o Po wczoraj trzyma mnie jeszcze a głowa już nie ta.

1

Większość - owszem. Mniejszość - o te mi chodzi. To kilka stron tylko. La Rambla + artykuł meczowy w przybliżeniu 30-35 stron - mnóstwo tego jest. I moim zdaniem ten post był kierowany do tych osób.

2

Skromnej... spekulowałbym:d To jak się zgadzasz to po co to wszystko co ma tu miejsce? Czy zarzut ma pokrycie? Maine zdanie? W tej kwestii nie trzeba za bardzo bo każdy obecny tu kibic Barcelony (inteligenty a wierze / chce wierzyć że należysz do tego grona), bez szukania w komentarzach wywnioskuje że takie komentarze padną. Niestety są tu osoby które mają po 14-15 lat (bez obrazy wam:) ), etap dorastania, hormony, rozumowanie troche nie ten i na 200% piszą takie rzeczy. Teraz ktoś zapyta a skąd ja mogę wiedzieć, pisząc to co pisze.
Obrona przedstawia dowód nr 404:
"
dasouzar11
@tomFCB Nie wiem czy są takie słowa, aby opisać grę Barcy, bo to co ostatnio widzę to jakaś bajlka, oby tak do końca sezonu, a tryplet będzie :)
Jak to mówi młodzież Masakracja :)

kodi77
Jesteśmy na dobrej drodze po obronienie trypletu z taką grą aż strach się bać! VeB.

kamilomes123
Ja chyba eksploduje z radosci jak oni wygraja drugi raz z rzedu tryplet

SebastianFCB
@demotywatorking Oby bo z taką grą to tryplet mamy w kieszeni

demotywatorking
@SebastianFCB Ja liczę na obronienie trypletu.

Masche212
Właśnie świętowaliśmy 2 w historii tryplet, nie ma lepszego sezonu niż ten na 1 w historii obronę ligi mistrzów :)

Kozinho.
Nie mogę patrzeć na tego Ninnogana, czy jak się ten drwal nazywa. Barca gra zajebiście. Kontrolują wszystko, piłki penetruja obronę Romy jedna za drugą. O ile będą mieli taką formę na wiosnę, to znowu przejdziemy do historii i obronimy tryplet

MarcuFCB
Mówili, że może być słabo bo poniesieni klasykiem. Tak nas poniosło, że niesie po kolejny tryplet


ViscaBarca123
Kurde...obronić tryplet to byłoby coś!


Cules212
Z taka gra spokojnie obronimy tryplet :)
"

Czy sąd dopuści dowód do rozprawy?

3

Siedzieć i wertować 3x100 komentarzy? Matko...
Podczas meczu w ciągu minuty leci ok 10-15 komentarzy... 6 bramek czyli dodatkowe 100 komentarzy w ciągu kilku sekund co daje 600 + 84*15 ~ 1800 komentarzy czyli 18 stron. Serio nie mam chęci nawet siedzieć i czytać ale gwarantuje Ci więcej ludzi którzy tak mówią. Jeśli czujesz potrzebę udowodnienia że się mylę - śmiało.
Wiesz że są inne strony poza FCBarca na których ludzie też piszą? :)

Prawda jest taka że cosinus tu dobrze napisał. I serio trza... nawet nie wiem co mieć / nie mieć by się nie zgodzić tutaj. Tyle z mej skromnej strony.

0

To że w styczniu to wiem, chodziło mi o 10 lub 3, dzięki :)

0

A kiedy ogłaszają 10stke / 3-kę (?) do Złotej Piłki. Nie wiem na jakim etapie to nawet jest.

0

Kibice Madrytu zaraz zaczną bronić Munira... bo PIQUE mu kawał robi?

0

Co Ci panowie wczoraj zagrali to ja nie mam pytań. Kibicowi Romy gwałt się mógł przyśnić w nocy..

Niech te morale w drużynie będą już tylko lepsze. Z takim nastawieniem, zaangażowaniem i sercem Barcelona ma przeogromne szanse na kolejne puchary.

4

A czemu jest tak że Ty ZAWSZE musisz się z czymś nie zgadzać? Jedynego ważniaka jakiego tu widać to Ty. Tak się składa, iż ja wczoraj widziałem multum komentarzy właśnie takich "lekceważących", i też kiedyś pisałem podobnie żeby tak nie lekceważyć wszystkich i wszystkiego. Ale nie, trzeba znaleźć jakiś punkcik i się przyczepić. Dobrze napisał, głównie do tych którzy tu pisali takie głupoty -> trzeba zrobić
post-wojnę...

Taak wyżej napisałem że się nie wdaje w dyskusje ale jako człowiek uczynny dalej mam mała nadzieję że ogarniesz się trochę... czy niepotrzebnie?

2

Ja też już przestałem z nim się wdawać w dyskusje bo to nie ma sensu. Jakbyś grochem o ścianę rzucał a dodatkowo ta ściana wie wszystko najlepiej...

0

Ale Ty zabawny jesteś. Boki zrywać normalnie...

0

Hahaha;d spooko;d

2

Zaraz będzie wojna, bo okazali brak szacunku Romie taką wypowiedzią.
Mecz - wybitny! ;d

0

W tym sensie, ok:)

3

Wiesz.. poniekąd da się zrozumieć Robbena, trochę przeszedł w życiu;/ z drugiej strony futbol to gra zespołowa.. z trzeciej - przynajmniej nie robi filmu o sobie i nie gra w nim

0

Rafinha nie wróci:( chyba że na maj, BAAARDZO OPTYMISTYCZNIE kwiecień

5

Oglądam już n-ty raz bramkę na 2:0 i dalej mam wrażenie że widze ją pierwszy raz ;o

5

też to zauważyłem.. wielkie szczęście w nieszczęsciu ;p

0

Wyczułem dużą ironię z tym Rzeszowem. A nie przepadam za takową, niepotrzebną. Jeśli tak nie było to przepraszam :) jeśli było - podtrzymuję.

0

czytanie ze zrozumieniem i deko inteligencji... DOLECIELI!

1

Busi powinien być poza skalą. Facet jest bezcenny!

0

"Królewscy dolecieli na Ukrainę" wdłg rm.pl

0

Szczerze? niech mają... aż szkoda się robi przeciwnika

1

Duma rozpiera widząc taką drużynę, z taką chemią, zrozumieniem i szacunkiem!

0

Jedno słowo- szok!

3

Moje wrażenie po 1 połowie:
Busi - brak słów w słowniku... podręcznik gry defensywnego pomocnika to przy Busquetsie Kaczor Donald
MSN - akcja na 2:0 mówi sama za siebie
S. Roberto - świetnie oby tak dalej!
Rakitic - cóż za zawody:D
Ter Stegen - czy to tylko moje wrażenie że trochę nerwowo gra?

1

Real-Bayern byłby ciekawy mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?