1

Real z Ukraincami to też wychodzi ze jest równy z równym; p
A tak serio- no to masz więcej racji:) ale i tak nie wypada się śmiać... tak długo; d

2

O właśnie to, dziękuję:)

2

Stary.. jedyna osoba która tu się nie umie normalnie odnosić i sensownie udzielać to Ty;) po skończonej dyskusji przypierzasz się do czegoś co tak naprawdę jest nieistotne. OWSZEM pisałem tak ale moja ambicja wzięła górę nad wolą i napisałem - wybacz!
Zamiast pisać takie durne i nic nie wnoszące komentarze to ja Tobie polecam przemilczeć :)

PS zadałem Ci pytanie - nie było ono retoryczne :)
Bez odbioru!
Miłego!

5

Aaa gdybym nawet wiedział to bym nie podał - będę wredny a co! Podam tu moją kumulację 15mln będę musiał dzielić na 1000 osób. W życiu. Jak wygram to na kolejne podam ;p

A co do tej przepowiedni - może nie w tym meczu, ale 2-3 mecze i ujrzymy coś takiego. Ten "pakt" był tak sztuczny jak.. wstaw tu cokolwiek sztucznego;p Kiedy przyjdzie czas na karnego, albo sytuacji sam-na-sam-lub-podać-do-kolegi Ronaldo nie będzie już pamiętał o tym pakcie

3

Ja pamiętam - 3 rajdy, 3 bomby, 3 gole, 3x w to samo miejce. To był Bale. Real mu nie służy

26

MD: Real dostanie karę dwóch okienek bez transferów.

GDYBY, i to naciągane mocno GDYBY to była prawda - RM przez następne 1-2 sezony jest w czarnej p... Będą musieli zostawić Cristiano co zaowocuje kolejnymi Pichichi. Benzema przy najlepszych wiatrach zostanie zawieszony przez Pereza.. itp itd.

Gdyby nie to że Barca miała takie problemy to by mi było ich szkoda. Ale przez to że miała, dodając Pana Tebasa, który otwarcie mówi że kibicuje RM - A niech im dowalą te 2 okna.
#ÓEFALONA

4

Mądre zdanie jedno tu widze - Ustawcie go na jego miejscu. Owszem, na swojej pozycji będzie o niebo lepszy. Ale rywalizacja z Leo o ZP? Mocarz - obecny!

2

przecież to pisze Sport;) wszystko co pisze ta gazeta i inne pismaki tj. MD, Marca trzeba traktować jako potencjalny zamiennik papieru toaletowego. Oni piszą to żeby się sprzedawało - prawda i sens są tam sprawą drugorzędną.
Chyba tylko Cadena SER ma najrzetelniejsze informacje na temat wszechobecnych sytuacji Barcelony. I jeszcze jakaś gazeta/rozgłośnia radiowa(?) jest dosyć wiarygodna ale nazwy nie pamiętam :)

3

GDYBY to była prawda (pamiętajmy - pisze SPORT!) to PPP - Panu Prezesowi Perezowi w bani się pomieszało:)
A tak - zgadzam się z @zombie - bezpodstawne spekulacje

67

"Pakt Ukraiński" - (z ukr. - український договір) - umowa zawarta 25 listopada 2015 roku, będąca formalnie paktem o nieagresji Crisitano Ronaldo i resztą drużyny, która zgodnie z tajnym protokołem J.Tebasa stanowiącym załącznik do owego dokumentu dotyczyła rzutów karnych.

Historia
======================
Ów pakt zakończył się 29 listopada 2015 roku, podczas meczu z SD Eibar, kiedy to faulowano Garetha Bale'a w polu karnym. Sam faulowany miał wykonać podyktowaną jedenastkę, lecz jedna z stron paktu wyraziła swoje niezadowolenie, wykonując przy tym dość niejednoznaczne gesty górnymi kończynami ciała.
30 listopada Cristiano Ronaldo wraz ze swoim sojusznikiem R. Benitezem doszli do porozumienia, w wyniku którego G. Bale został zawieszony w prawach piłkarza za naruszenie Paktu.

4

Ja poproszę! Musze zobaczyć jak Karim sobie radzi za kamerą, te dzieło, ikona pornografii XXI wieku, który będzie przykładem dla przyszłych pokoleń jak nagrywać kolegów z boiska!

6

Korbel... nieeeee... Proszę....

2

Chciałem zakończyć, naprawdę. Nawet mi banem grozili wyżej (paroodia:d)
Ale stwierdziłem że spróbuję wnieść jakiś mały rozejm, wytłumaczyć być głosem rozsądku- nie wyszło ;o Ależ ja nie próbuję Ciebie obarczać - ja to robię :) Dyskusja powinna się zamknąć w tych raptem 3 postach.
Cosinus nie ma grupy wsparcia, inaczej - nie miał. Zleciała się grupa obrońców logiki:d
Ale zgodzę się z Tobą, zakończmy w końcu tą wymianę. Sąd kończy rozprawe! Uniewinnia wszystkich!

2

Ja Ci wytłumaczę o co.. w końcu zrozumiałem; d
Korbel zgadza sie z cosinusem w 99, 9%. Te 0.1 objawia się w ten sposób iż Korbel nie zgadza sie ze słowem "wszechobecny". Uważa iz hurraoptymizm jest tu tylko, TYLKO obecny. Nie wszechobecny a obecny.

Taka dyskusja o te 0.1%. To wyobraz sobie batalię o np 20%:p

1

Dzięki za ten komentarz

Humor mi poprawiłes:d hahahhaha...
Ps tylko ta sytuacje zrozumiałeś z całej konwersacj?:o

2

Po namyśle - dobrze że tak powiedział. Może odpowiednie służby się przyjrzą tej "koalicji"...
#ÓEFALONA

1

1.Prezydent LFP Javier Tebas
2.Jako kibicowi Realu Madryt

No kur... serio? Szczerze? nie wiedziałem o jego kibicowaniu Śmietankowym. Przecież go powinni wypierzyć z tego stanowiska i prześwietlić jego działania. Barca ma/miała/będzie miec(?) kłopoty z każdej strony a Pan Tebas wypowiada się "Jako kibicowi Realu Madryt"... Ty ręce opadli..

Edit: to po tym Klasyku 4:0 dla Barcy pisuary zaczną sprawdzać na Camp Nou tylko żeby do dupska się dobrać o.O

1

I kto by pomyślał ze ten "knypek" (bez obrazy oczywiscie dla Leo:p ), który wchodzi za Deco wyznaczy pewną epokę, wytrze sobie pupke rekordami wielkich pilkarzy, i stanie sie tym, przed którym drżą kluby calego swiata nawet gdy siedzi na ławce.

Teraz wyobrazcie sobie ze wchodzi taki Munir i za 11lat podobne komentarze będą w internecie:p ze Munir sie rozkręci to jasne, ale Leo to on nie będzie:p

3

Dumny z siebie jesteś nie? Wlasnie tacy ludzie jak Ty tworzą hejt. Gratulacje. -.-

7

Przynajmniej nie mówił "w mojej głowie to Neymar kopnął mnie".

61

Po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu iz panowie, ktorzy wybierają te 11 są kretynami.

2

Niech będzie:d

4

Barca. Gol Neymara. Przy pierwszej powtórce realizator umieścił linie spalonego gdzieś przy butach Ramosa. Pare min pozniej zeby wygladalo na spalonego - linia poszła pare cm do tylu. Ta powtórka ma miejsce w 40-41min.



:oo

0

Zj.. telefon:d jeszcze raz sorry

0

Nie tu sorry bardzo:p

12

Dzisiaj na TVP Sport była powtórka Barca Real. Nagrałem i właśnie oglądam. Komentator - koszmar. Ma głos jakby komentował zbieranie truskawek..

2

Odświeżam, by D10S -
[Zobacz link: https://x.com/infosmessi/status/669611268194623488]
Toż tu karny powinien być! ;o

1

Takich uciech nigdy za wiele. Zęby mogą wypadać nawet - trudno ale nic tak michy nie ucieszy jak w jeden weekend wygrana Barcy i wpier..lissimo Realu! Chociaż serio, szkoda mi ich nie się podniosą ogarną troszkę, żeby Pana Prezesa Pereza nie wyrzucili, bo póki ten człowiek steruje tym klubem to scenariusze podobne do tego z soboty i środy będziemy częściej oglądać. A już niedługo - kolejny dokument pt. "Ronaldo - Naznaczony. Życie po gwałcie. "

2

Tesco kurna niech wyłoży kase!

6

Ronaldo, 110mln... chyba tu wiekszą rolę odgrywa medialność niż umiejętności. Suarez więcej robi od niego ostatnio a jest młodszy ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?