2

Jak na 16 lat pare mądrych zdań napisałeś;p
wiem że nic nie wiem - nie do końca zrozumiałeś. Człowiek uczy się całe życie i to co pare lat temu wydawało się 'skillem' za pare lat może się okazać... gunwem;p
Każdy facet powinien mieć takową wartość.

"Ja to zawsze się śmieję z tych ataków w moją stronę na różnych forach" - to nie dawaj powodu do tych ataków. Na ciul to czas tracić?

3

Też pamiętaj co czytać, i wybierać te ważne informacje. :)
Nie rozróżniam czy ktoś trolluje czy nie bo to jest ta wielka zaleta internetów - nie widzisz w tekście emocji i intencji drugiego człowieka. Miej to na uwadze i bądź mądrzejszy od równieśników którzy robią sobie selfie jak puszczają klocka na kiblu.

2

Po pierwsze - sprawia Ci radochę trollowanie? Jak masz tak robić to lepiej wogóle nie rób!
Po drugie - kurde długo by pisać - powiem w skrócie - zostaw tego fb! Poza nim jest tyle możliwości ile lajków ma (Lord Bendtner czy jak tam się pisze) pod swoimi postami.
Po trzecie - ja teeeż kiedyś myślałem że mam wiedzę. Szybko się człowiek przekonuje ile ta wiedza jest warta pare lat później :)

4

Drogi Stingerze - on ma wdłg danych 16 lat. W tym jakże posranym okresie internetów, gdzie ludzie są naprawdę podatni na takie sugestie, mają słabą psychikę itp lepiej takich wyrażen unikać:)
Wiem, że to był żart, jesteś tu jedną z inteligentniejszych osób - alee... no :p

3

Powiem Ci jedno, na przyszłość - żadna szanująca się Kobieta nie odpowie na coś tak (słowa mi brakuje tu) jak zaczepka. Jeśli chcesz poznawać takie - ja nazywam je - pustaki, to zaczepianie jest dobrym rozwiązaniem. W przyszłości jak będziesz chciał konkretną i inteligentą Kobietę to... nie bardzo. Ale w sumie teraz póki młody jesteś - szalej ale z głową :) Liczy się jakość nie ilość

6

Boże nie podchodź do niej teraz chociaż z tekstem "czemu nie odczepiłaś". Wyśmieje Ciebie. Zostaw ją, zostaw tego p.. Fejsbunia i zacznij je zaczepiać w realnym świecie. Podejść i powiedzieć "cześć jestem Bicior" to nie jest takie trudne? :)


A teraz do reszty tu odpowiadających - zamiast dać radę młodszemu koledze który chyba zaczyna dopiero przygodę z dziewczynami to kur o sznurze gadają. Młodzi nie byliście? Ciekaw jestem waszych pierwszych podejść do dziewczyn - napewno wszyscy tu obecni byli Artystami podrywu ;o #bondsięchowa

4

Z dziećmi? To wyglądało jakby nauczyciel WF prowadził zajęcia w zerówce. Taki ślepy fanatyzm to zjawisko niestety rozpowszechniające się w zastraszającym tempie... Jest ogólnie wszechobecne (dla wtajemniczonych;p)

1

Za to co Ci z santosu zrobili ja na miejscu Neymara z własnej kieszeni bym im zapłacił (nie zbiedniałby), i dodał karteczkę coś w stylu "oby to był nasz ostatni akt współpracy"

1

Dalej nie mogę przeboleć tego, iż nie ma na podium Gryzonia a jest Delfin więc kontynuuję -


Mam teorię już czemu on tak pada. Jego ego osiągnęło taki poziom iż zaczęło nabierać kilogramów, więc grawitacja na Ronaldo działa mocniej niż na innych zawodników. 150kg masy przy 180iluś tam cm wzrostu - nie śmiejmy się :(

2

Jak ja chciałbym teraz napisać tym wszystkim 'znaffcom' cos w stylu - "ale ten Gejmar przereklamowany niee?".

A mogliśmy kurczę kupić Bale'a... najdroższy gatunek drewna. Jest między innymi używany w wykończeniach Maybacha. A my się teraz musimy użerać z "kogucikiem".

:D

1

O cholera.. mój błąd - myślałem że chodzi Ci o ten rok a to w poście napisałeś "za rok":d SORRY! zinterpretowałem to w sposób 'za rok (2015)' a nie następny ;o

2016 i Neymar jest baardzo możliwe, chociaż moim zdaniem Lio wygra jeszcze raz :) Potem będzie hegemonia Brazylijczyka.
Sorry jeszcze raz:)

15

Artykuł ze strony RM o przejściu Neymara do Barcy- polecam poczytać komentarze :p

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45705

1

Cokolwiek bierzesz - bierz pół. 2015 to jest Messi i nie ma tu żadnej dyskusji. 2016 to już będzie batalia Leo Neya i Suareza

1

Ale Lewy nie wypuścił filmu ;/

2

Tak jak obstawiałem... Pichichi > triplete;/
plus jest taki że za rok Pana z Portugalii tu nie ujrzymy.

6

Ta Pani dobrze prawi - musisz być najlepszy indywidualnie i pomagać drużynie! Przynajmniej ona to rozumie.. bo Ronaldo już np nie;o

8

Nie dość że Barca strzela najpiękniejsze bramki, to jeszcze przeciwko Barcelonie strzelają najpiękniejsze!

1

Pisałem o tym wcześniej juz- Ronaldo chcąc nie chcąc (bardziej nie chcąc) bedzie na podium. Jest zbyt medialny zeby tam nie być. Za rok na gali to juz się może zmienić przez te kokietowanie na boisku ale w styczniu na gali zobaczyny Lio, kogoś z dwójki Ney/Suarez i mrs. Ronaldo.

1

O matko a co to się dzieje w meczu Sevilla - Valencia? Chalidowa się naoglądali? Ktoś mi streści bo nie było mi dane oglądać;/

1

No niby tak ale sytuacja w tabeli nawet pozwala na wystawienie zawodników Barcy B. 15p Barcy przy 5p Leverkusen to już i tak nie będzie mieć znaczenia czy zremisują czy przegrają;p Ale zgadzam się z Tobą - Lio pewnie będzie chciał nadrobić stracony czas więc... taki wynik 7-1 jak za czasów Pepa to bym chętnie zobaczył :)

3

Oczywiście z całym szacunkiem dla przeciwników - ale gdyby Barca skopała w CdR Villanovense tak porządnie - 5-6:0 to zostaje do strzelenia 13 bramek w 5 meczy a to już baardzo możliwe. ALE nie to jest najważniejsze - niech Real ma jakiś rekord. Najważniejsze jest zdrowie piłkarzy, atmosfera taka jaka jest i symulki Ronaldo które rozbawiają, pocieszają i zawodników Barcy, i nas - kibiców;p

4

A Delfinialdo w formie. Mam nadzieję, że ktoś na YT zrobi kompilację z jego gry. Jedyne ZP na jakie zasługuje w tym roku to Złota Płetwa (z ang. płetwa - Fin d'or).

1

Ci którzy na niego głosowali w czoło się pukają teraz.

4

Pięknie napisane:) aż mi się przypomniał filmik


Jeśli nie widziałeś/widzieliście - polecam. Od połowy filmiku jest śmiech co niemiara ;d

0

Komentarz usunięty

0

Po pierwsze: AS! Takie info trzeba ze tak powiem olewac ciepłym:)
Po drugie: zmienić dobra atmosferę i trofea na gwizdy i siiiii?
Po trzecie: serio? :d

15

Chyba "padłeś? Leż! Podnieś ręce"

14

Kto mi wytłumaczy jak po takim meczu, po tych symulacjach na które słów brak zrobić taką celebracje? On powinien zrobić marsz wstydu do swojej połowy...

2

Te ręce w bok to chyba takie pytanie " gdzie są brawa? "

1

Messistats czuwa:d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?