mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
?!?
To jakaś aluzja? Bo nie rozumiem :)
1
Przeczytaj sobie całą dyskusję i moje wypowiedzi - wiem gdzie stoję.
O czym Ty mówisz człowieku? ZP to nie złoty but. Tu się liczą osiągnięcia sportowe z DRUŻYNĄ, reprezentacją a nie ilość goli.
Maatko. Ej dobra tu kończymy dyskusję bo.. tak :p Uznajmy że wygrałeś:)
Pa
4
Szkoda... Miałem wielkie nadzieje że się rozwinie. Może jeszcze progres przyjdzie.
1
Zawsze lubię oglądać Shaolin Soccer w wykonaniu Alvesa:) jeszcze lepiej jak z Lio je praktykują :p
1
A kto go umniejsza? gdzie ja napisałem że jest daleeeeko za Suarezem? Przytocz moje wypowiedzi bo ja Stępień chyba jestem:)
Napisałem " nie brakuje może wieeeeele do Suareza, ale brakuje"
i "Ja umiejętności Lewemu nie odmawiam" więc bardzo proszę mi nie przypisywać czegoś czego ne napisałem oki?:)
Nie powinno się robić sensacji masz rację. Ale ze względu na przebieg wydarzeń minionego roku czyli Barca wyrzuciła Bayern, Barca wygrała LM Suarez powinien być przed lewym, ba powinien zamknąć to podium. Ronaldo tam się nie nadaje WCALE, 0 trofeów i jedno indywidualne pichichi. Robert powinien być nawet przed Ronaldo bo ma więcej pucharów drużynowych.
Uwierz mi chciałbym zobaczyć jakiegoś Polaka na podium ZP - duma okrutna dla nas, ale brutalna prawda jest taka jak napisałem wyżej ;/
1
Ależ ja nie mówie, że oni NIE spartolili bo spartolili. Też z drugiej strony, gdyby tak szybko zaaplikowali im 2 bramki, i osiedli na laurach to mogłaby Barca jeszcze przegrać.
Stracona bramka Barcy to kryminał, tak jak opisałeś. No ale coż, nie wszystko zawsze będzie wychodzić :)
1
Drugim z Hiszpanów jest Sergio Busquets (21),
To chyba mówi wszystko o inteligencji i znajomości piłki nożnej ludzi, którzy to układają -.-
Nie wiem po co uparcie dążysz żeby wstawić Lewego przed Suarezem skoro w tym sezonie nie powinien, nie może i nie nadaje się być przed nim? Mecz z Munchengladbach czy jak to się pisze potwierdził to nawet. Starczy już tego, serio :p
2
Operacja Lewandowski. Co na to Lewy?
http://www.realmadryt.pl/fotki/_up/newsy/lewandowskibayern.jpg
Mina mówi sama za siebie:p
2
Wystarczy na powtórce zobaczyć, jak on nawet nie patrzył na tą rekę tylko postawił nogę. To nie był coś a'la Pepe czyli rozglądam się-> o ręka gnoja na ziemi -> jebut!
1
Prędzej jakiś sport, nurkowanie wyczynowe. Nagroda no.1 - uścisk dłoni samego Maestro, Cristiano 'Siiii' Ronaldo
6
I to jest muzeum. Stworzone przez ludzi, kibiców dla piłkarza jako hołd. Nie stworzone przez piłkarza dla siebie samego.
4
Hmm... chcąc nie chcąc przyznam rację, ALE on już wtedy miał charakter indywidualisty, Nie dogadał by się tu z nikim..
1
Mikołajki, trzeba prezent dać na pocieche :)
4
Gol ze spalonego wszyscy mówią. O ręce już nikt nie wspomni, bo po co - ÓEFALONA! To nic że prezes ligi jest kibicem Madrytu - 'Sendziowie kópieni przez SRARCE!'.
PS przynajmniej nie musieli obrońcy wycinać by pokazać spalonego
1
Przeczytałem:) i nic nowego się nie dowiedziałem. Suarez i Lewy to 2 najlepsze 9 na świecie a jak wyżej napisałem to Lewemu niewiele brakuje to Suareza.
PS A gdzie ten Lewy na podium? o.O (tak Suareza też nie ma ale gdyby CR nie był tak medialby to Luis by zamknął podium:) )
1
On wrócił po urazie! Ile ja razy to będę dziś pisać? ;> za 3 -4 mecze sam ze sobą bedzie klepał. Pozdro :)
1
Jak to "nadal zostały" a co on już się wypalił? ;p
1
O właśnie. Dziś historia zatacza koło tylko nie chodzi o rekrod - o zwykłego gola;p Na przełamanie.
1
Była kiedyś sytuacja że miał do ustanowienia rekordu jedną, JEDNĄ bramkę. Tą bramkę zdobywał chyba 3 mecze i przez te 3 mecze mu nic nie wychodziło bo "za bardzo chciał". Tak samo tu - wrócił po kontuzji i tak go buty palą do gry, chce gola w swoim stylu zdobyć i nie wychodzi. I nie może też za bardzo szarżować bo kontuzja się może odnowić. Przełamie się:)
1
http://www.fcbarca.com/66090-okiem-kibica-messi-znowu-czlapal.html
Weź to przeczytaj.. dodaj do tego kontuzje niedawną i zastanów się...
1
Rozpieszczał ludzi przez calusieńki poprzedni sezon a tu non stop się cudów od niego wymaga. To też człowiek. Ale niektórzy nie rozumieją tylko "ja chce gola po przejściu 5 rywali" lub "szczał w okno". Wróci. To Leo nie El Żelos.
1
A Ty myślisz że skoro nazywa się Messi to ma w każdym strzelać po 3bramki lub zaliczyć 3 asysty. Weź się chłopie ogarnij, wrócił po kontuzji a Ty wymagasz cudów. To też człowiek. Zapewne Ty (jeśli grasz w piłkę) po 2miesięcznej przerwie wchodzisz na boisko i grasz jakbyś ostatni mecz grał wczoraj, sorry Lio taki nie jest. za 3-4 mecze jak zacznie czarować, bądź pewny że napisze do Ciebie, wtedy zobaczymy co będziesz miał do powiedzenia :)
13
Jak czytam komentarze to mi się niedobrze robi. Albo "zjeby, stracili gola w końcówce gry" albo "mecz na stojąco". Wy myśleliście że do końca sezonu będą jak taran 3p z każdego meczu wyciagać? Pozdrawiam ;o
Prawda jest taka że zagrali bardzo dobry mecz jak na taki grunt i przeciwnika. Tamci grali ostro, Barca mogła zdobyć w I połowie przynajmniej 3-4 bramki - nie wyszło, trudno. Mecz w połowie sezonu a przeżywacie jakby Finał LM przerąbali.
PS "Messi przeszedł na stojąco" - tak was kur rozpieszczał, a wy wymagacie teraz, by po kontuzji grał niczym Niezidentyfikowany Obiekt Latający?
1
No jak on mógł spierdzielić strzał w meczu ligi, 92min w połowie sezonu... Masakra ;o
1
Hehe:d łaaał ale żeś mi dojechał. Bo mam wiare w trenera to nie mam mózgu. To Ciebie wogóle nie ma, idąc Twoim tokiem myślenia. Kończę z Tobą, mesendżować z takimi jak Ty tylko nerwy się traci. Paaa.
0
Straszne. Sprzedajmy go :o
7
Wstyd dla Valencii... Niech im władują bramkę i się skończy pajacowanie
1
I każdy wie ile może dać w ataku. Więc nie widzę sensu w takim "naskakiwaniu" na Lio, 3-4 mecze i przestanie walić w środek, a chwyci jakąś pajęczynkę.
1
Taak... bo Ty wiesz lepiej od Lucho kto się nadaje kto nie:) Tak się składa że mam bezgraniczne zaufanie do Luisa, i jak wystawia Rakitica tzn że tak trzeba. Ale co tam Enrique wie - przecież tu 'som' eksperci, którzy w Football Manager zdobywali po 10lm z rzędu. Sorry!
1
A ile ich wypracował kolegom ;o wrócił po kontuzji - myślisz że po meczu-2óch będzie śmigał jak ufo? Pozdrawiam