0

Na zdjęciu: Jeden chyba z najpiękniejszych momentów w historii futbolu.
Ależ ja bym chciał go zobaczyć w koszulce Barcy jeszcze raz...

1

Moim zdaniem pierwszy gol Xaviego w meczu "pięc jojo", to Generał miał szczęścia troche że ta piłka mu się tak a nie inaczej odbiła. Jednak refleks, orientacja gdzie ta piłka jest i ten "cfaniarski" lobik to już klasa! ;)

0

Nieraz włączam sobie ten mecz 5-0 szczególnie 2 połowę minuta miedzy 50 a 70- istna poezja! Usłyszeć jeszcze "Aabidaaal", "Karles Puziol", "fantastyczne zagranie od Messiego! VILLA! 4:0! 3 minuty po zdobyciu gola Barcelona rozbija Real"
Ehh..

1

Tez dobry mecz. Ale nie byl iście perfekcyjny jak ten 5:0!

0

Kolejny z klapkami na oczach? Ronaldo zbiera żniwa pracy zespołu taka jest prawda i w tym sezonie masz tego dowód-zespół nie gra-> nie ma kto podać patelni-> goli CR nie widać.
Ronaldo BYŁ kiedyś wielkim piłkarzem. Teraz to rozkapryszone dziecko które macha rękami jak mu ktos nie poda. A jak tego nie widzisz to tu zakończymy debatę. :)

0

W tym sezonie dopoki jej nie zlapal to grał jak z nut. Od Rafy to mi się proszę tu od... :)

7

Po cholerę zaśmiecać stronę takimi komentarzami? Chcesz polecenia?o.O

0

Messi wygrał trofea a RONALDO wygrał pichchi. Bo tyle w tym sezonie mogl. Brawa za czytanie ze zrozumieniem!

3

Hmm.... Rafinha?

0

A właśnie - Droga Redakcjo, co z tym wnioskiem do prokuratory? Coś wiadomo? Ten sędzia jeszcze żyje czy już "załatwili" sprawę?

1

Chłopie to jest zwykly pokaz. Nic taka flaga czy [*] nie wnosi. Zwykły pokaz zeby dostać lajki a Ty porównujesz to ze prawdziwie symbolicznyn np zgaszeniem świateł w wieży Eiffla. Proszę Ciebie-.-

1

Tak na milion sposobów wyrażają. Ale muszą sie podzielić z światem ze oni tez sa smutni. I jeszcze lajki dostają bo sa smutni. Jesli dalej nie rozumiesz o co mi chodzi to mi bez sensu sie produkować.
Osoba ktpra wie co to empatia i ja posiada, bedzie sie modlić, łączyć w bólu z narodem Francji bez durnego "pokazywania się światu"
Pozdrawiam :)

1

Nie powiedziałem ze mi się podoba ale jest zrozumiałe. A to że ktoś ustawi sobie flage i zaraz wraca do gier, fb to nawet nie jeat okazywanie współczucia tylko pokaz. Jak tego nie rozumiesz to nie kontynuujmy tego. Pozdrawiam:)

4

Podpisuje się obiema rękami! Szczególnie pierwsze 3-4 zdania z tą flagą Francji - też pisałem o tym niżej. A Pani merker (z małej) nie ma co komentować...

0

I to i to.. Robią? na szczęście do mnie nie doszło jeszcze;o Dobrej nocy;)

1

Jedna mądra osoba. Szacunek!
Niech jeszcze ludzie selfie z pogrzebów zaczną sobie robić -.-

1

To samo - PRZECZYTAĆ MÓJ POST DOKŁADNIE ZE ZROZUMIENIEM!!!
Wszystkie te zmiany oświetleń itp to są akcje które powinny być i ja ja popieram. Ale jak jedna osoba wstawi post "ale jestem smutny łącze się w bulu" (tak specjalnie przez 'u') i dostanie za to 100 lajków? No rewelacja to pójdę dalej. Teraz niech ta osoba zrobi sobie zdjęcie ze smutną minką i wstawi z podpisem "taaaki smutny jestem" i dostanie za to 200 lajków. Dostawać lajki, polecenia i udostępnienia za to ŻE JESTEŚ K...A SMUTNY. Przecież to jest chore. Rozumiesz? To jest warte cały c..j dla Francji. Ja im bardzo współczuję i chciałbym pomóc. Ale pisząc takie gówno, poemat niczym Angela Merkel nie robisz nic - nie poświęcasz czasu ni pieniędzy tylko piszesz. MEGA!

0

Po co zmiana barw na stadionach? a weź przeczytaj dokładnie mój post :) tak DOKŁADNIE! Ze ZROZUMIENIEM!

5

Na FB już widzę akcja ze zmianą profilowego na flage Francji. Kur... jacy ludzie są durni. Ci ludzie we Francji (mówię tu głównie o poszkodowanych / rodzinach ofiar) wątpie żeby siedziały na Twitterze albo fb i patrzyły kto ustawił flage Francji na profilowe. Mają większe zmartwienia. Ja bardzo im współczuję, chciałbym jakoś pomóc (tylko co ja/my mogę/możemy). Osobiście jestem za tym żeby wysłać Komando-Foki na ulice Paryża z rozkazem strzelaj by zabić i wyplenić tą zarazę... Ale to czy zmienie profilowe czy napisze post "Ahh.. łączę się z wami w bólu" to coś zmieni? Wiecie ile to jest warte? Polecam obejrzeć Anthony Jeselnik - thought and prayers - tam pięknie opowiedział o zamachach, rodzinach, tweetach itp. Cytuję " to jest warte całe k.. nic. (..) To mówi tylko tyle - wiem że dużo się teraz dzieje, dużo zamieszania ale nie zapomnijcie jaki ja jestem smutny"
Takie jest moje zdanie. Oczywiście akcje typu zmiana świateł na stadionach itp itd - OK to ja rozumiem. ale te wszystkie fb, insta, itp... jak wyżej - to jest warte całe ku.. nic.

1

Dobrze właśnie... o 13 mecz a wieczorem wyjście na miasto bez wyrzutów sumienia że meczu nie oglądasz i możesz bez problemu się bawić !:d

1

Każdy arab chce Ciebie wysadzić- powiedz to turustom którzy idą spokojnieie sobie ulicą, i ostatnie co w zyciu uslyszeli to allah akhbar..

2

Bie wydaje mi sie to dobryn pomyslem wstawiać takie cos. Zastanów sie nastepnym razem zanin dodasz cos takoego

3

Przestań nie czytaj tego! Możliwe objawy - zryta psychika!
Wygrał z "bulem" kolana 3 złote piłki i nagle mu nie idzie. Eheee

PS w filmie tez mocno wskazywali ze ma on problem z kolanem. Osoba która od 4alho wiecej lat nie miała kontuzji i biegała jak sprinter, bol dupska najwyżej ma nie kolana

1

- Hostage situation over
- At least 2 attackers killed
- Around 100 dead

Tylko 2?!

4

Komentarz usunięty

2

Stary... weź Ty się ogarnij co Ty piszesz? Z Twoich postów wnioskuje że Ty się cieszysz z takich spraw?"liczymy na więcej"? "Masz nadzieję"? Jak do k.. nedzy można tak myślec nawet.?!

0

A my siedzimy na La Rambla.. co musieli czuć ludzie będąc w tym klubie... Tego k.. nie można dłużej tolerować

0

100 ludzi zabitych... Panie Boże...

1

Ja chyba włącze, może widok Neymara kręcacego obrońcami mnie pocieszy.. chociaż wątpie..

2

Płakać się chce... Kolejny raz powtórzę - Atomówkę, nawet kilka, i to na wczoraj!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?