mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A próbowałeś w google? Jakieś spryciarze.pl.. tam od groma musi być poradników, i szybciej odp znajdziesz, niż tu, czekając;)
1
Powtórek chyba nie dopuszczają do ewentualnych zmian protokołu sędziowskiego.. a teraz takie coś? ;o
0
O matko... mam nc+ bez eleven, więc liga mistrzów +teraz Puchar Króla. Ligę oglądam w takim fajnym programie, który mało kto zna a powinien - mianowicie Sopcast. Komentarz rosyjski albo hiszpański nieraz ktoś angielską transmisje wstawi. Skoro tak ludzie narzekają na komentarz polski to szukajcie zagranicznych - języka można się nauczyć po sezonie;p
0
"Takie sytuacje się zdarzają, jak nikt nie odstawia nogi." a po tym zdaniu to straciłem wiarę w ludzi... ;o Daj Ci Boże zdrowie, bo rozum...
0
Ty tak na serio? Wyczytales jakąś trzecią opinię i teraz p.. takie bzdury? Mózgu wlasnego nie masz?
Grales kiedys w pilkę? Powiedzmy 4-5 liga albo na hali. Nie zdarzylo Ci się przeklnąć w meczu? a wyobraz sobie ze presja 4-5 ligi polskiej, a 1 ligi hiszpanskiej, przy 80tys widzow to są emocje z ktorymi na szczescie nie przyjdzie się nam spotkać. Więc o czym Ty do k. nedzy mówisz? W tym meczu Puyol by nie wytrzymal. Gdyby sędzia prawidlowo wykonywal swoją pracę, to by nie dostał wiązanki. Ja osobiście jestem pewny, że bym się zgotował, mocno i bym klepnął sędziego.
Ale nie.. Ty patrze ostoja spokoju ;o
0
Kare dostal taką a nie inną bo sędzia w protokole inaczej zapisal. GDYBY kary byly wymierzane nie tylko na podstawie protokolu, ale tez zapisu z kamer (co powinno w takiej lidze daawno już istnieć), to wtedy CR wylecialby na dluzej. No ale... cóż ;)
2
Dla mnie Porto to wlasnie jak to nazwales - ekonomiczny geniusz. Ile oni nakupywali zawodników za 'x' a sprzedawali za 5-6x lub więcej... Prezesom klubu chyba nie brakuje na waciki ;)
0
Jeśli za to zawieszamy na 4 mecze piłkarzy.. to w zespołach na całym świecie na boiskach pierwszych lig grali by adepci ze szkółek... a w następnym meczu Barcelony w LL grałby Juvenil A...
0
W poprzednim sezonie sędziowie na tym etapie nie odp... tego co teraz... może i mamy dziurę w obronie, słabą formę (ja nie mówię że nie).. ale to jest k... syf, dno i wodorosty jak Barca ma pod górkę jeśli chodzi o decyzję...
0
O matko.. Ty na serio? Znowu uważasz że sędzia był w porządku? przecież to Horror był. Uznali ze spalonego? Uznali.. to co "dałem to zabiorę", taka zasada? o.O nie mówiąc o tym jak ich przekopali... Poziom hipokryzji jest adekwatny do sytuacji w dzisiejszym meczu...
PS po obejrzeniu powtórek, stwierdzam iż spalony miejsca nie miał. JEŚLI był, to centymetr...
9
Ja w tym momencie uświadomiłem sobie, że Barca w tym roku ligi nie wygra (na 98%). Choćby mieli się ze...ć, to albo ich wykartkują, i stracimy punkty, albo połamią co również skutkuje stratą punktów. Chciałbym się mylić, ale coraz to kolejne mecze dobitnie potwierdzają słowa Diego Siemona..
9
Ja jebie... podczas akcji skonczyc mecz...
3
Fajnie usłyszeć coś innego z trybun niż "Meeeesi, Meeesi" :) Brawo Suarez!!
0
I drugi bo nie widzą co to ironia... o.O a Ty kolego wiesz ze Ciebie Ty pisze się z dużej? ;o
0
Jeden debil...
0
Komentarz usunięty
0
na pierwszy rzut oka dla mnie byl spalony... musialbym powtorke zobaczyc
1
Na spalonym po podaniu Busiego.. ale gol miodzio!
0
Przeciez to wymysl sportu... serio myślisz ze Lucho bierze go pod uwagę? :)
3
Wracaj grac w lola... słów szkoda
0
Ty próbujesz udowodnić ze sedziowie sa wobec nas w porządku? Nie mowiac o karnych ale spalonych i to nie tylko z tego roku. No Proszę Ciebie:p mamy pod górkę i to mocno w porównaniu do rm
0
Nie wiem jak to jest ale widze Ty wszystko wiesz:) Skoro futbol jest taki prosty i latwy- to czemu polska liga jest hmmm... kiepska? Wyjaśnij mi bo chyba tępy jestem...
8
Ja rozumiem Twoje porównanie praca - futbol. Ale Ty serio porównujesz La Lige do 4 ligi polskiej? Pierwsza nie ma porównania.
W 4 ludzie sobie przychodzą czasem na mecz na kacu, bo dzień wcześniej dziewczyny w klubie próbowali wyrwać na darmowego drinka. Wiesz w fifie może to wygląda, że zawodnik co mecz może w 100% formie biegać. Ty nie porównuj Meczu na pastwisku z krowami robiącą za publiczność do np GD - w łeb się.. ;o
Podczas meczu, kiedy z każdej strony masz ryk dziesiątek tysięcy (nie tysięcy!) gardeł, dookoła PROFESJONALIŚCI!! (jeden błąd i może się skończyć źle), maksymalne skupienie (jeśli grałeś w piłkę na ataku to może nie używałeś tyle głowy i inteligencji co muszą w pomocy używać), interwały przez 90min..
Owszem chwycili Boga za kostki.. nawet za kolano. Ale Twoje zdanie "wiem bo grałem w 4 lidze..." to... g.. wiesz tyle Ci powiem ;)
11
Sergiusz Busquets dostaje zdecydowanie mało artykułów o swojej osobie na tej stronie (na całym świecie zresztą). DP to najbardziej niewdzięczna pozycja, bo to ile ten facet robi roboty w środku pola.. Busi w formie -> przeciwnik ma spory kłopot, do tego Meśi-Ney/Luis w formie to prawdziwe bagno.
Best DM ever!!
0
Owszem poprawił. Ale pare meczy pokazało że trochę mocniejszy atak i... Jak Lio, Suarez i Neymar odpalą to Navas ich nawet nie ochroni;p
0
Lubię ten przykład. LM ma sędziów z różnych państw - Espania również więc można delikatnie wmieszać... Nie tamtego meczu nie prowadził hiszpański sędzia.:)
Wszystko co podałeś jest prawdą - owszem.. to teraz porównaj ilość tego co odgwizdali na naszą korzyść(A) z tym, co odgwizdali na naszą niekorzyść(B)... Jak to uczyła pani w przedszkolu ze znakami większości/mniejszości - Piesek pójdzie tam gdzie więcej, a w tym wypadku piesek z motorkiem w dupie a'la Jordi Alba popędzi w opcję 'B'. Owszem my dostaliśmy czasem prezent od sędziego - ale tak teraz serio, zdrowym okiem, chłodnym umysłem dorosłego człowieka - jak to się ma do tego, z czego nas okradli? Nijak..
PS Sędziowie się mylili, mylą i będą mylić. ale każda drużyna ma proporcję decyzji 'za' i 'przeciw'. Te proporcje powinny być jako takie wyrównane. Jedni mają więcej za, Barca ma zdecydowanie za duuu... (x30)..użo przeciw;p
1
http://fangol.pl/viewgallery/126466/1/druzyna-w-brytanii
;o trzeba obejrzeć!
1
wchodząc nawet na ostanie 20minut to Leo by taki popłoch wprowadził w defensywie RM że głowa mała...
0
Było tych meczy to fakt. Ale jeszcze raz - dla zawodnika liczy się RYTM MECZOWY! Spójrz na Sergiusza Roberta - powiedziałbyś rok temu, że będziemy płakać przez jego uraz? Gdyby Marek dostawał tyle szans co Roberto jego meczy wyglądałyby zupełnie inaczej - weź to pod uwagę.
Możesz odpisać - No ale gdyby grał dobrze to by LE go wystawiał - nie grał to siedzi. Ok ale Sergi też nie błyszczał i LE dalej go wystawiał i teraz som efekty :)
0
Tu masz rację, tam karniaka nie było. Ale teraz - pamiętasz jakieś inne sytuacje gdzie dostaliśmy za nic? coś w stylu "piłka w plecy" itp. ? Bo ja nie :) fakty są takie jak napisał Hen