0

Właśnie tu jest ten plus. Skupią się na Messim, to Suarez i Neymar będą mieli więcej miejsca a oni gole strzelać też umieją

0

O jezu ludzie... Skończcie już z Ronaldo. Wygra ZP po tym meczu i tyle. W ważnych meczach ostatnio nie istnieje więc czego wy płaczecie. Espanyol to nie ATM, zobaczymy jak na nich wyjdzie Real. Zajmijcie się Barceloną -.-

1

Trener Espanyolu wygląda jakby w gimnazjum WF uczył.

1

Złota piłka dla Ronaldo!

0

Pfff... Mina Mou mówi wszystko ;p

0

Strata czasu :) przed meczem linki dodam bo znalazlem troche

1

True story!

2

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

ż nie ź ;)

0

Ręce opadają. Ale nie z powodu FIFA, tylko z powodu Bartomeu że na to pozwala. Ma armię prawników... i nie może złożyć sprawy do odpowiednich władz?

0

resetu czego?

0

Nie grałem nigdy w CS ale fajnie sie ogląda;p którzy to polacy?

0

Tak jak napisał Ksantos - Jaro ma czarny pas w manipulacji. Tak słowo dobierze, że te małe szczekacze które piszom skond klikash dostają wścieklizny

6

El Jarek "zmodyfikował" tytuł i przedszkole ma piane w ustach;) Ten typ tak ryje psyche dla młodzieży, że mu wstyd powinno być...

5

Co Ty chcesz od HD? jak oni dopiero dorastają, mutacja hormony itp. daj im czasu;p

0

Polskie znaki być może są liczone nie jako jeden 'znak' a np. 3. Zauważ, że czasem wchodząc w jakieś linki z polskimi znakami zamiast "ł" masz (nie pamiętam dokładnie ) www costam pl/artykuł/burza_mozg_O%w.html. Ręki nie dam uciąć

20

Wchodze na fcbarca, myślę o tytule głównego newsa coś w stylu: "przepraszam za swoje..." Co widzę? "Zawsze chcę, by Real przegrywał, nie zamierzam przepraszać" -
Piquenbauer rządzi! :D

0

True story! We hate you so much, because we loved you so much...

0

Laporta bo wyborach powiedział, że będzie dalej pracować by zasiąśc w fotelu prezesa. Nie pamiętam słów dokładnie ale chyba chodziło o to, że jak Bartek coś spartoli to on to wykorzysta i przejmie. I teraz przydałby się mocno żeby przywrocić do pionu tych dziadków z FIFA. Federal Investigation in Football Academy

0

Wcześniej przez 2 tygodnie ledwo 2 mecze by opuścił, tak teraz miesiąc i 7. ;d

1

Wiesz.. trzeba tutaj trochę przemyśleć kontekst zdania najpierw.
Moje odczucie i zdanie:

Ronaldinho to istny wirtuoz i maestro futbolu. Filmiki z jego grą można oglądać i oglądać i oglądać (cytat z jednego filmiku zapadł mi w pamięć: "7minutes... an hour... even a day is not enough for R10". To co robi Messi teraz, Ronaldinho robił kiedyś ale efektowniej dla oka. Żeby ktoś nie zrozumiał mnie źle - to co robi Leo jak się wybierze na swoje "wypady z piłką", siatki, przerzuty na nos itp to również istna magia, ale R10 miał to coś, co elektryzowało i inspirowało cały świat i kosmos jeśli marsjanie oglądali. Autor użył złego słowa i się zrobiła niepotrzebna gównoburza. Z polaka miałem 50% więc nie wiem jakim słowem można by to zastąpić ;)

13

Cała prawda i tylko prawda. "Czy mnie wkurzał? Oj, nieraz zalała mnie przez niego krew. Bo przecież mógł podać. Bo przecież na ten jego zwód nie nabrałby się nawet Arboleda. Ale jest nutą przeszłości, którą kocham. Którą wszyscy kochamy."

O te zdanie to powinien być cytat tygodnia.

0

Komentarz usunięty

0

Mi narazie wystarczy jak atak Atletico Madryt zamiecie. Dobrej nocy!

0

Ja nic nie polubilem odkąd mam FB ;) jak się chce to można, a jak widze ludzi którzy lajkują swoje wlasne posty to się smutno aż robi;/

Facebook powinien służyć TYLKO do komunikacji z innnymi, bo bądźmy szczerzy, kogoś numeru nie masz, 30sek i masz kontakt. Ale te wszystkie lajki, quizy kto jest Twoja psiapsiółąąą i jaką cześcią piosenki YAYAYA COCOJAMBO jesteś powinno być usunięte na amen. Ludzie dziś za lajka zrobią wszystko, te niedowartościowanie skądś się bierze i trzeba to zwalczyć w końcu.

3

Ćśśśś... bo zaraz i Ty dostaniesz za popieranie ów tematu ;p

3

Załamuje mnie internet. Pod każdym jakimś postem na TrollFootball (polecam stronkę, czasami genialne rzeczy wstawiają) jakiś 15letni bachor, który za lajki matkę by sprzedał wypisuje
man of the ... : messi. Nie wiem gdzie zmierza te społeczeństwo ale z takich... "ludzi" to nic ciekawego nie wyrośnie.

0

But, but... Real ma Decime ;(

0

Z jednej strony dziwne z drugiej można zrozumieć. Chciał grać, na gwałt jak najwięcej, w Barcelonie tych minut miał mało -> kierunek Bayern. W kadrze Brazylii też nie wydaje mi się, że miał kolorową sytuację stąd emigracja do Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?