mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Toż ostatnio w meczu go zmieniali.. chyba że mi czasoprzestrzeń się pomieszała.
1
Strachu nie ma takiego bo Ter Stegen sobie poradzi. Martwi to, że 2 kolejka La liga a w Barcelonie tak: Alves, Sergi Roberto, Douglas, Bravo, Busi... czy o kimś zapomniałem?
0
Spoko, taka tylko uwaga moja:) POLSKA! !
0
jeśli to jest dolna część stopy to prawa;)
0
Haters will always say something...
0
Chyba żywe kurczaki z kurnika podp... :)
0
A miliony na koncie obecne!
0
Komentarz usunięty
2
Ronaldo tez w finałach wielkich imprez bramki nie zdobył... oh wait.. chyba nawet nie grał
5
Bo przez te polecenia ludzie piszą jakiś durne riposty i rozmowy nie ma:/
5
jak to mówią: piszczałeś w jajkach jeszcze:) daniel191 - "dawaj ja jestem na niewidokuu" - to były czasy;p
0
Nie jest żałosna, jest ADEKWATNA do sytuacji.
Nic nie pokazał? Koleś nie grał rok w piłkę... ROK! Dla zawodnika to jest szmat czasu. Zaczął grać i zbiera same pochwały, czyści aż miło.
Jestem ciekaw co za nagonka by była żeby te 2 mecze zagrał na ocenę 1-2/10... Suchej nitki by nikt tu na nim nie zostawił.
Wytłumacz mi co to za durna mentalność- Gra dobrze - "ej spokojnie nic nie pokazał takiego jeszcze", zagrałby źle - "spżedajeemyyy!!!"
Zamiast się cieszyć, że wraca do formy jak taran -.-
Jeremiasz Mateusz w ogóle nie wróżył rewelacji swoją grą a 3 punkty w El Classico to poniekąd jego zasługa.
Takie jest moje zdane. A jeśli ktoś dalej widzi jakieś w nim negatywy to nie mój biznes. Powtórze - jestem pewny, że Verma chciał tej kontuzji, przez rok kiblować na trybunach, a potem wejść i natykać się na takie teksty - to musiał być jego plan!
Bez odbioru! :)
0
Gimnazjum... może to Twoja kategoria wiekowa bo ja juz studia skończyłem dawno wiec... myśl zanim cos napiszesz:)
0
Była niecelna, ale gdyby nie ta wrzutka, gol by mógł nie pasc. Inteligentny człowiek zrozumie:)
0
Asysty w El Classico do Suareza tez mu nie wychodzą. Przypomnę z wielką przyjemnością, że po takiej wrzutce Alvesa, Iniesta strzelil pamietnego gola na 1:1 przeciwko Chelsea.
1
Jeśli 93 to Twój rocznik to jestem starszy od Ciebie wiec.. dretwy pocisk Ci wyszedl:) z nas dwoje to Ty jeszcze masz wakacje i głowa Ci nie pracuje jak powinna.
Ja mylę pojęcia. "Rok temu komentarze byly adekwatne" - o tym mówię - nikt nie widzial jak gra w BPL, nie zaprezentowal się w Barcelonie wiec adekwatnie do tego "sprzedać to szkło". Póki nie zrozumiesz o co mi chodzi to dalsza dyskusja jest bez sensowna. Miłego:)
5
"Bo dwie piłki som niezaslurzone" co Ty nie wiedziałeś? :)
1
Tak mam straszny. Maść musiałem kupić:)
Śmieje sie z takich ludzi (domyślam się ze też zaliczasz się dobtej grupy), którzy przekreslaja kogoś kto nie mial okazji sie wykazać. Po Douglasie jest jazda a sir okaże ze Aleixem będzie sie bić o pierwszy skład.
A tak jak napisałeś: "powinien na nowo dostrzegać..." to trochę nie brzmi jak kibic. Gra źle to go bede jechać. Zagra dobrze o moge coś milego w koncu powiedzieć.
"Nie jesteś z nami gdy przegrywamy, nie świętuj z nami gdy wygrywamy" czy jakoś tak...
PS Barca to nie Rm- tu sie wspiera każdego -.- niezależnie od stanu tym bardziej ze jest przekonany ze Verma marzył o tych kontuzjach
2
Rok temu: "Sprzedać to szkło, póki cos warte"
Dzisiaj: "Ooo, będzie para stoperów Pique-Verma, bójcie się itp..."
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/284/709/7ae.png
0
Siara to prawda.. ale od naszych Braci z Dalekiego Wschodu juanów pewnie dostał tyle, że...
0
Wiem, bo się o tym wypowiadał nie raz;) i chociażby jego rezygnacja z nagrody MVP Copa America... można wywnioskować.
0
Dla Leo sie bardziej liczą tytuly drużynowe nie indywidualne. Wolalby chyba miec 20asyst 5goli i tryplet niz 60goli 10 asyst i pichichi:)
0
Niech sobie drepta po boisku. Sama jego obecność daje więcej niż niejeden zawodnik.
0
Zgodzę się:) jeden minus - oczywiście nie wiem jak jest do końca czy to sędziowie nie lubią Barcy czy Perez rzeczywiście coś wrzuca do kieszeni - no ale w tym sezonie wyrażeń "dobry sędzia" i "mecz Barcy" nie zobaczymy w jednym artykule;/
4
A słowa Diego Simeone z każdym meczem nabierają barw...
0
Nie słyszałem o tym. Fajnie:d
0
a Copa America nie była w 2015? czy ja o czymś nie wiem?
0
Z ATM będzie troszkę ciężko.. ale kto jak nie on, kto jak nie Barca?
0
wyjść wyjdzie... ale po męczarniach okrutnych ;p
0
United 2-1 w plecy
Juve 2-1 w plecy
Bilbao 71min 2-0 w tyłek... co się dzieje w państwie duńskim?