0

Toż ostatnio w meczu go zmieniali.. chyba że mi czasoprzestrzeń się pomieszała.

1

Strachu nie ma takiego bo Ter Stegen sobie poradzi. Martwi to, że 2 kolejka La liga a w Barcelonie tak: Alves, Sergi Roberto, Douglas, Bravo, Busi... czy o kimś zapomniałem?

0

Spoko, taka tylko uwaga moja:) POLSKA! !

0

jeśli to jest dolna część stopy to prawa;)

0

Haters will always say something...

0

Chyba żywe kurczaki z kurnika podp... :)

0

A miliony na koncie obecne!

0

Komentarz usunięty

2

Ronaldo tez w finałach wielkich imprez bramki nie zdobył... oh wait.. chyba nawet nie grał

5

Bo przez te polecenia ludzie piszą jakiś durne riposty i rozmowy nie ma:/

5

jak to mówią: piszczałeś w jajkach jeszcze:) daniel191 - "dawaj ja jestem na niewidokuu" - to były czasy;p

0

Nie jest żałosna, jest ADEKWATNA do sytuacji.

Nic nie pokazał? Koleś nie grał rok w piłkę... ROK! Dla zawodnika to jest szmat czasu. Zaczął grać i zbiera same pochwały, czyści aż miło.
Jestem ciekaw co za nagonka by była żeby te 2 mecze zagrał na ocenę 1-2/10... Suchej nitki by nikt tu na nim nie zostawił.
Wytłumacz mi co to za durna mentalność- Gra dobrze - "ej spokojnie nic nie pokazał takiego jeszcze", zagrałby źle - "spżedajeemyyy!!!"
Zamiast się cieszyć, że wraca do formy jak taran -.-

Jeremiasz Mateusz w ogóle nie wróżył rewelacji swoją grą a 3 punkty w El Classico to poniekąd jego zasługa.

Takie jest moje zdane. A jeśli ktoś dalej widzi jakieś w nim negatywy to nie mój biznes. Powtórze - jestem pewny, że Verma chciał tej kontuzji, przez rok kiblować na trybunach, a potem wejść i natykać się na takie teksty - to musiał być jego plan!
Bez odbioru! :)

0

Gimnazjum... może to Twoja kategoria wiekowa bo ja juz studia skończyłem dawno wiec... myśl zanim cos napiszesz:)

0

Była niecelna, ale gdyby nie ta wrzutka, gol by mógł nie pasc. Inteligentny człowiek zrozumie:)

0

Asysty w El Classico do Suareza tez mu nie wychodzą. Przypomnę z wielką przyjemnością, że po takiej wrzutce Alvesa, Iniesta strzelil pamietnego gola na 1:1 przeciwko Chelsea.

1

Jeśli 93 to Twój rocznik to jestem starszy od Ciebie wiec.. dretwy pocisk Ci wyszedl:) z nas dwoje to Ty jeszcze masz wakacje i głowa Ci nie pracuje jak powinna.

Ja mylę pojęcia. "Rok temu komentarze byly adekwatne" - o tym mówię - nikt nie widzial jak gra w BPL, nie zaprezentowal się w Barcelonie wiec adekwatnie do tego "sprzedać to szkło". Póki nie zrozumiesz o co mi chodzi to dalsza dyskusja jest bez sensowna. Miłego:)

5

"Bo dwie piłki som niezaslurzone" co Ty nie wiedziałeś? :)

1

Tak mam straszny. Maść musiałem kupić:)
Śmieje sie z takich ludzi (domyślam się ze też zaliczasz się dobtej grupy), którzy przekreslaja kogoś kto nie mial okazji sie wykazać. Po Douglasie jest jazda a sir okaże ze Aleixem będzie sie bić o pierwszy skład.

A tak jak napisałeś: "powinien na nowo dostrzegać..." to trochę nie brzmi jak kibic. Gra źle to go bede jechać. Zagra dobrze o moge coś milego w koncu powiedzieć.
"Nie jesteś z nami gdy przegrywamy, nie świętuj z nami gdy wygrywamy" czy jakoś tak...

PS Barca to nie Rm- tu sie wspiera każdego -.- niezależnie od stanu tym bardziej ze jest przekonany ze Verma marzył o tych kontuzjach

2

Rok temu: "Sprzedać to szkło, póki cos warte"
Dzisiaj: "Ooo, będzie para stoperów Pique-Verma, bójcie się itp..."

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/284/709/7ae.png

0

Siara to prawda.. ale od naszych Braci z Dalekiego Wschodu juanów pewnie dostał tyle, że...

0

Wiem, bo się o tym wypowiadał nie raz;) i chociażby jego rezygnacja z nagrody MVP Copa America... można wywnioskować.

0

Dla Leo sie bardziej liczą tytuly drużynowe nie indywidualne. Wolalby chyba miec 20asyst 5goli i tryplet niz 60goli 10 asyst i pichichi:)

0

Niech sobie drepta po boisku. Sama jego obecność daje więcej niż niejeden zawodnik.

0

Zgodzę się:) jeden minus - oczywiście nie wiem jak jest do końca czy to sędziowie nie lubią Barcy czy Perez rzeczywiście coś wrzuca do kieszeni - no ale w tym sezonie wyrażeń "dobry sędzia" i "mecz Barcy" nie zobaczymy w jednym artykule;/

4

A słowa Diego Simeone z każdym meczem nabierają barw...

0

Nie słyszałem o tym. Fajnie:d

0

a Copa America nie była w 2015? czy ja o czymś nie wiem?

0

Z ATM będzie troszkę ciężko.. ale kto jak nie on, kto jak nie Barca?

0

wyjść wyjdzie... ale po męczarniach okrutnych ;p

0

United 2-1 w plecy
Juve 2-1 w plecy
Bilbao 71min 2-0 w tyłek... co się dzieje w państwie duńskim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?