6

O dziwo parę miesięcy temu coś mnie podkusiło, i zainstalowałem sobie PES 15 na komputerze. I byłem baardzo mile zaskoczony. W tej grze nie da się wygrać takimi "schematami" jak w fifie. Owszem istnieją takowe, lecz o wiele ciężej je zastosować. Polecam spróbować dla każdego. Nie gram już ale chyba strzele sobie parę meczyków;)



PS na początku możecie łapać dużo czerwonych bo wślizg jest z delikatnym opóźnieniem. A i wolne to koszmar:d

0

No Pep na bank się najarał innego wytłumaczenia nie widze:d zobaczył może Lorda Bendtnera w koszulce Bayernu i ;o

2

Konferencja prasowa Luisa enrique... uwielbiam:)

0

Masche idealnie pasuje do roli kapitana. Chociaż tak z drugiej strony - Pique może się czuć trochę nijak.

10

40 na karku i dalej kopie... nieśmiertelność zyskał już dawno - W Rzymie wszyscy go będą znać nawet i za 100 lat

0

Chociaz na gaz? :d bo tyle drogi na benzynie... Chociaz móc się pojawić na Nou Camp jak to mówi Szpaku jest warte każdych pieniędzy:p

0

Bardzo mnie ciekawi ten zawodnik. Ale tak sobie myślę... że on do Barcy B by się lapal na tę chwilę. Takie jest moje zdanie;)

0

Powiedziałbym:) ale podobno szuka piłki na Jowiszu, a Orange tam nie ma zasięgu;/

1

Miałem chwilkę, poczytałem na szybko. Zgadzam się w 99%. Ten 1% to Real Był najlepszym klubem XX wieku. Nie chodzi i te 10pucharów, bo tu się zgodzę - tamte 5 było na poziomie mistrzostwa ligi Szkockiej, ale.. po prostu był. I trzeba im to oddać. A co do reszty popieram ;)

0

Za Pogbę chcieli 80 mimo że nie był tyle wart. To wyłożą tyle samo to mogą dopiero zacząć rozmowy. Tylko różnica taka ze Masche jest wart tych pieniędzy.

50

Już sama obecność Messiego na boisku moim zdaniem poprawia samopoczucie i komfort reszty drużyny ;)

0

a slyszales takie powiedzenie "nie śmiej się dziadku..." ?

0

To nie bylo pozdrowienie. Myśl jak formujesz zdania.

0

Jestem ciekaw, o PrzeCfaniaczku ile razy Ty się wy... w meczu jeśli wogóle piłkę potrafisz kopnąć ;)

0

I Kocurowi się zdarzy wypuścić mysz z łap ;p

1

Nazio zamknij się nie denerwuj ludzi -.-

0

Fartem to Ty nie śpisz jeszcze.

0

Ten to kocur!

0

Mina Enrique - no to ch... jutro się pakuję!

0

Komentarz usunięty

0

Iniesta - mialem Deja vu niczym w meczu z getafe, kiedy zagral dla Alvesa patelnie:)

0

o matko... za Guardioli presezony graliśmy wybitnie za to. -.-

2

LE out, Suarez na sprzedaż, Pique na lawkę, i wybory na nowy zarząd. Popieram

16

Czyta się jednym tchem. I to jest dopiero literatura, a nie jakieś Odcienie szarości Greya.

8

Obecny! Ten człowiek zrewolucjonizowal futbol, szacunek dla niego na zawsze!
Wystarczy spojrzeć jak ludzie go traktują; )

2

Nie wiem kto Ci tych bzdur nagadal ze wszyscy nauczyli się grać z Barca.

Barca przestała w pewnym momencie grać tikitake wiec kluby się potrafiły jej postawić- nie na odwrót. W sezonie 12/13 Barca miewala przebłyski dawnej świetności, wtedy niektóre topowe kluby mogly tulko stać i podziwiać.

Stwierdzenie "swiat rozpracowal tikitake" to największa pierdoła jaką słyszałem. Tiki taka przestała funkcjonować. Dam sobie uciąć, że gdybyś postawil ekipe z 08/09 przeciwko dzisiejszej Chelsea i ich autobusowi albo Realowi, żadna z tych drużyn nie wyglądała ny na taką co rozpracowala ten styl

13

Wole takiego skromnego zawodnika niż takiego który sie napina po strzeleniu gola z 1m

2

Ostatni będą pierwszymi ;) niby presezon, a Luis już pokazał co za kocur z niego!

66

Otyly, czy bez nogi, to dalej jest geniuszem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?