16

@CLS63AMG Ukraina jako kraj, to żadni sojusznicy, a tym bardziej bracia. Mamy różne zbieżne interesy, zaszłości historyczne (Wołyń, czy wcześniej powstanie Chmielnickiego). Obie strony tutaj dowaliły do pieca, ale Ukraińcy najbardziej tym Wołyniem.

Uważam, że Żeleńskiego trzeba do pionu postawić i dogadać się w tej kwestii ze Słowacją i Węgrami. Musi ich zaboleć i to on powinien na kolanach prosić o pomoc, bo to jego kraj jest na wojnie, a nie nasz. Dzień dziecka się dawno skończył. W geopolityce nie ma emocji, nie ma uczuć. Są tylko twarde interesy

0

@Criss18Barca 2 punkty to z automatu praktycznie odpadnięcie...

0

@Lordzi no i Cabo Verde mimo wszystko powinno się ugrać przynajmniej remis z Arabią.
3 miejsce też realne w sumie. No, ale myślę, że wygrają z Arabią.
Typowałem ich do czarnego konia. No, ale realnie - na Argentynę chyba trafiają, nie?

1

@Criss18Barca jak tam? Bo Urugwaj widzę, że się męczy

0

@Kuczek mam 6 miesięcy i nadal trzyma. One są chyba wzajemnie ostrzące się. Takie same mam w zwykłej maszynce do brody (taka z trymerami). Już mam chyba 6 lat i nadal ostra jest. W sensie nie narzekam.

Wiadomo. To nie jest pewnie One Blade, ale kolejny zakup to właśnie takie coś sobie kupię. Idę na prostotę. Na łbie na łyso (wybór, a nie konieczność. Nie wypadły mi włosy xD), ale broda raz na 2 tygodnie chce, by była elegancko przystrzyżona. No, a sam się strzygę

1

@Arkon o! Super info. Kiedy będzie rod smoka? Całego sezonu nie wrzucają pewnie, nie?

1

@Dari0G no jest różnica między pijaństwem a piciem od czasu do czasu xD

0

@NeroTFP1 jako pasjonat piwa - polecam obejrzeć odcinek temu poświęcony na kanale Tomasza Kopyry

0

@tomek8756 badał granice, które może przekroczyć.

0

@Kuczek ja gole się co 3 dni. Średnio. Czasem 2, czasem co 4-5. Zależy jak mi się chce.

Bot ot Philipsem na krótko, a tym Remingtonem na zero totalne :)

1

@Karolina109 nikt tego nie rozumiał. Komentator na koniec jeszcze też dowalił, że "kompletnie tego nie rozumie" xD

@Lionel_Messi10 mecz super

1

@FcPortoFan1999 Lavarini błąd taktyczny. Później się jorbnął, ale za późno już.

Nawet komentator to zauważył..

2

I po meczu.

Przegrywamy z Kanadą xD

0

Szczurowska ratuje tutaj mecz...
Piasecka też. Świetny serwis i to po takim czasie w kwadracie!

2

Lavarini przegrywa ten mecz. Absolutny brak reakcji na przeciętne rozegranie Wenerskiej i fatalną skuteczność Magdy.
Jakiś absurd to jest. Nie wiem, co on testuje tutaj, ale chyba nie jest to warte przegrania meczu.

Edit. Teraz podwójna...jak -2 na tym etapie 5 seta..

0

Atakująca serwująca słabym flotem. No nie wiem kto jej to podpowiedział..kiedyś serwowała z wyskoku

0

@FcPortoFan1999 na równo było.

0

Ok Lavarini. Czyli gramy na przegranie meczu xD

0

@Kuczek ja mogę polecić z czystym sumieniem Remington RX7, ale to najpierw musisz zgolić z grubsza chociaż jakąś inną. Ta, co korzystam, to już elegancko goli na łyso, że aż błyszczy

0

@FcPortoFan1999 no sugerowaleś, że punkty dla rywalek lecą przy takim układzie xD
A to nie do końca była prawda, bo od razu 2 pkt wleciały, bo blok i atak po bloku w aut.

Tak czy siak. Jest kolosalna różnica

1

@Dari0G powiem Ci tak. Słychać słuchać xD
Wiesz. Nas tenorów jest teraz trzech. Więc siłą rzeczy to słychać. To jest kameralny chór, a nie taki wiesz..80 osobowy.
Aczkolwiek fakt, że samemu strasznie ciężko się śpiewa. Zdecydowanie wolę z kimś śpiewać, wtedy pewniej się czuje ;)
Nie jestem naturszczykiem, tylko właśnie rzemieślnikiem. 8 lat się uczę śpiewać i teraz znacznie lepiej niż na początku. Aczkolwiek dalej widzę jeszcze rzeczy do poprawy

1

@Comentateiro dziękuję bardzo :)
Leci mi ósmy rok :) od marca 2019

0

@FcPortoFan1999 dalej twierdzisz, że nie ma różnicy? Wenerska i Stysiak vs Grabka i Szczurowska, to niebo a ziemia dzisiaj i w ogóle..

1

@FcPortoFan1999 powiem tak. Fatalny set Polek. Od początku 4 seta w ogóle Wenerskiej i Stysiak nie powinno być na parkiecie.

0

No. Weszła Szczurowska, są punkty.

Ona ma Vibe takiej gwiazdy kadry w sumie

2

@Dari0G w chórze śpiewam, jako tenor :)

1

Wenerska i Stysiak do zmiany. Dobrze, że Stefanik też zmienił. Jurczyk półka wyżej

1

@gumaz dokładnie tak. Nie pasuje mi ta Lampkowska tak, jak Bukowiecka zamiast Kaczmarek xD

2

@Criss18Barca ja dzisiaj koncertuje xD
Na szczęście w Kościele, więc chłodno będzie haha

0

No...
Powiem Wam, że Lavarini będzie miał ogromny problem z wyborem 5 przyjmujących (o ile się nie zdecyduje na 4...)
Łukasik, to jest must be. Damaske także.
No, ale dalej? Czyrniańska, Lampkowska (Fedusio), Piasecka...raczej taki układ. A są przecież jeszcze inne!

Przypominam, że w tym roku zrezygnowała Olivia Różański, ale w przyszłym pewnie wróci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?