michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A miaem nadzieje z 'grypa'
1
Ten gość z roku na rok coraz n ędzniejszy i bardziej irytujący.
Oddać go póki frajer się prosi
0
Messi grał genialnie, on zrobił oba gole, a mógł zrobić kolejne 5 gdyby nie dramatyczna skuteczność Munira.........
2
Wezcie tego Pedro mi z oczu.............................
0
Nie srajcie się tak na tego ciula. Bo się chopcy obesracie. :)
4
Fajnie że się pogodzi , niefajnie że jest marnym ciulem
0
O kur ale morda skazana.
2
Trzeba skończyć z cyrkiem, w pełni popieram Lusia E.
0
3 lata mu nie pozwoliły.
0
Najgorsze: Dani Alves z tymi jego wrzutkami które miały 0.01% szansy na gola
Najlepsze: Stroje Realu Madryt.
0
oj oj nie zesr#j się w trakcie wykopywania.
0
to się wez za nauke zamiast szlochac w komentarzach
10
murzyneria jedynie w czapkach przy stole. no comment
0
A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wartość marketingowa? Czy nie bardzo?
0
Musiałem prawie do końca przeczytać artykuł żeby się dowiedzieć w którą piłkę grają Mistrzowie ;)
0
no na bank beda
0
2
ile ty masz lat?
0
Ciekawe ile Barca zażada, sadzac po dotychczasowych rychach transferowych, około 4.5 mln e
4
Barca za każdy transfer przepłaca, a sprzedaje za pół darmo!
Co jest grane !?!!
2
Ale puszysty LEO~!!
Nowa pozycja w składzie Barcy- kołowy ;)
2
Szczerze to Mathieu powinien był kosztować około 10-12mln, a Vermaelen około 20. 3 lata grania róznicy.
0
około 675, styknie?
3
Nie sprzedaje się GOAT'a.
Nie, bo nie.
0
Ooo to, to!
1
Pier*olicie, Hipolicie.
Wydał setki milionów jak chciał, na kogo chciał, a osiągnał 1 mistrzostwo i 1 puchar. fak off
0
Bo mało kogo to obchodzi?
0
Przez samego Wengera co w 10 lat wygrał w puchar
0
Brawo, kur.
0
Bardzo dobrze że bez tego durnego tournee , to był zawsze 70% marketing a 30% przygotowanie do sezonu.