0

A miaem nadzieje z 'grypa'

1

Ten gość z roku na rok coraz n ędzniejszy i bardziej irytujący.

Oddać go póki frajer się prosi

0

Messi grał genialnie, on zrobił oba gole, a mógł zrobić kolejne 5 gdyby nie dramatyczna skuteczność Munira.........

2

Wezcie tego Pedro mi z oczu.............................

0

Nie srajcie się tak na tego ciula. Bo się chopcy obesracie. :)

4

Fajnie że się pogodzi , niefajnie że jest marnym ciulem

0

O kur ale morda skazana.

2

Trzeba skończyć z cyrkiem, w pełni popieram Lusia E.

0

3 lata mu nie pozwoliły.

0

Najgorsze: Dani Alves z tymi jego wrzutkami które miały 0.01% szansy na gola

Najlepsze: Stroje Realu Madryt.

0

oj oj nie zesr#j się w trakcie wykopywania.

0

to się wez za nauke zamiast szlochac w komentarzach

10

murzyneria jedynie w czapkach przy stole. no comment

0

A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wartość marketingowa? Czy nie bardzo?

0

Musiałem prawie do końca przeczytać artykuł żeby się dowiedzieć w którą piłkę grają Mistrzowie ;)

0

no na bank beda

0

2

ile ty masz lat?

0

Ciekawe ile Barca zażada, sadzac po dotychczasowych rychach transferowych, około 4.5 mln e

4

Barca za każdy transfer przepłaca, a sprzedaje za pół darmo!
Co jest grane !?!!

2

Ale puszysty LEO~!!

Nowa pozycja w składzie Barcy- kołowy ;)

2

Szczerze to Mathieu powinien był kosztować około 10-12mln, a Vermaelen około 20. 3 lata grania róznicy.

0

około 675, styknie?

3

Nie sprzedaje się GOAT'a.

Nie, bo nie.

0

Ooo to, to!

1

Pier*olicie, Hipolicie.

Wydał setki milionów jak chciał, na kogo chciał, a osiągnał 1 mistrzostwo i 1 puchar. fak off

0

Bo mało kogo to obchodzi?

0

Przez samego Wengera co w 10 lat wygrał w puchar

0

Brawo, kur.

0

Bardzo dobrze że bez tego durnego tournee , to był zawsze 70% marketing a 30% przygotowanie do sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?