michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodziło Ci o złoża, tylko nie umiesz się wysłowić.
I gadasz bzdury przy okazji ale ok ;)
1
O wy fafluniaki.
Za karę przestaje sortować śmieci od dziś.
0
Musiał być fascynujący mecz że wyszli w przerwie hahahahhaha
0
lol przeciez Arsenal sprzedaje wszystko co najlepsze, w najlepszym wieku.
Więc Ramsey odejdzie tak samo prędzej czy pozniej: do City najprawdopodobniej,.
16
Zmień koleżankę. Ta Cie okłamuje ;)
0
''Co ja tu kurna robię??!!''
:V
0
0
21
Leo Messi i Anna Lewandowska
v
0
albo dla jankesów z nike. Dniówka roboty kto bogatemu zabroni:D
0
Koszt produkcji koszulki z tego platiku to jakieś 20eurocentów (dla Nike, nie dla Barcelony ofc) , taki biznes to czyste złoto- w Botidze chyba koszulki po 100e czy jakoś tak :)
1
Pedrito dobry chłopaczyna, ma serce gdzie trzeba, jednak ciut brakuje umiejetności na 1. skład a szkoda... Tak czy owak na swoje miejsce w historii dawno zasłużył.
12
Komentarz usunięty
1
Super szybkość, ciąg na bramkę, dobry drybling...
Wg mnie to jest pomocnik bardziej niż defensor, ale ponoć wszędzie lubi grać na prawej stronie..
0
Czyli tyle ile Xavi zarabiał, grając piach przez ostatnie 3 lata, i tyle co Iniesta zarabia grając piach od 2 lat.
O Danim nie wspomne.
1
Smolić Nike, negocjopwać z underarmour!~!
2
tak bo wczesniej nie mogli ich umieszczać półgłowku
0
Azjatów to tam 1/100 albo 1/200 widać że masz słabe strimy.
0
Benitez- nasz człowiek w Realu ;) Zobaczycie ;)
1
Dobre ostatnie 0.5 roku, kiepskie ostatnie 3.5 roku.
Najwyższy czas.
2
ISCO przede wszystkim? niezły fanboyizm, Modric 2 x lepszy
0
genialny. co za team. fu*k.
0
Kupe. To oficjalne stanowisko biura prasowego Miejskich Szaletów Publicznych w Barcelonie.
1
Tak, tak, chcesz powiedziec że z czarni są niestabilni mentalnie. Po prostu to powiedz zamiast używać Balotellego jako porówniania ziomek ;)
1
Diego chyba na tych samych tabletkach co Pele...
0
Guardiola to Guardiola, to samo by powiedział o Franku Smudzie, gdyby ten objął blaugrane
0
piąteczka z matmy na gimbazie jest.
0
Różnie mogło być w tym meczu 3:0 to nie był normlany wynik przy tej grze ;)
2
nie sądze.... ;/
0
ale dziad pieprzy...