0

Chodziło Ci o złoża, tylko nie umiesz się wysłowić.
I gadasz bzdury przy okazji ale ok ;)

1

O wy fafluniaki.
Za karę przestaje sortować śmieci od dziś.

0

Musiał być fascynujący mecz że wyszli w przerwie hahahahhaha

0

lol przeciez Arsenal sprzedaje wszystko co najlepsze, w najlepszym wieku.
Więc Ramsey odejdzie tak samo prędzej czy pozniej: do City najprawdopodobniej,.

16

Zmień koleżankę. Ta Cie okłamuje ;)

0

''Co ja tu kurna robię??!!''

:V

0

0

21

Leo Messi i Anna Lewandowska

v

0

albo dla jankesów z nike. Dniówka roboty kto bogatemu zabroni:D

0

Koszt produkcji koszulki z tego platiku to jakieś 20eurocentów (dla Nike, nie dla Barcelony ofc) , taki biznes to czyste złoto- w Botidze chyba koszulki po 100e czy jakoś tak :)

1

Pedrito dobry chłopaczyna, ma serce gdzie trzeba, jednak ciut brakuje umiejetności na 1. skład a szkoda... Tak czy owak na swoje miejsce w historii dawno zasłużył.

12

Komentarz usunięty

1

Super szybkość, ciąg na bramkę, dobry drybling...
Wg mnie to jest pomocnik bardziej niż defensor, ale ponoć wszędzie lubi grać na prawej stronie..

0

Czyli tyle ile Xavi zarabiał, grając piach przez ostatnie 3 lata, i tyle co Iniesta zarabia grając piach od 2 lat.
O Danim nie wspomne.

1

Smolić Nike, negocjopwać z underarmour!~!

2

tak bo wczesniej nie mogli ich umieszczać półgłowku

0

Azjatów to tam 1/100 albo 1/200 widać że masz słabe strimy.

0

Benitez- nasz człowiek w Realu ;) Zobaczycie ;)

1

Dobre ostatnie 0.5 roku, kiepskie ostatnie 3.5 roku.
Najwyższy czas.

2

ISCO przede wszystkim? niezły fanboyizm, Modric 2 x lepszy

0

genialny. co za team. fu*k.

0

Kupe. To oficjalne stanowisko biura prasowego Miejskich Szaletów Publicznych w Barcelonie.

1

Tak, tak, chcesz powiedziec że z czarni są niestabilni mentalnie. Po prostu to powiedz zamiast używać Balotellego jako porówniania ziomek ;)

1

Diego chyba na tych samych tabletkach co Pele...

0

Guardiola to Guardiola, to samo by powiedział o Franku Smudzie, gdyby ten objął blaugrane

0

piąteczka z matmy na gimbazie jest.

0

Różnie mogło być w tym meczu 3:0 to nie był normlany wynik przy tej grze ;)

2

nie sądze.... ;/

0

ale dziad pieprzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?