michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Valdez durny błąd popełniał raz na sezon, a ten śmieszny typek którego ciężko mi nawet dziś nazwać bramkarzem już zrobił 4 w 2 miesiące.
2
Trzeba sprowadzić prawdziwego bramkarza bo z tą blondyną aryjską będzie jeszcze nie jeden kabaret.
0
A jeszcze kwestia piłki która jest jak kulka ołowiana, często podczas gry po prostu staje w miejscu zanim się do niej dobiegnie.
Ogólnie recenzje ma cudowne PES 2017, ale dla mnie duzo bardziej przyjemna jest 2016, w sumie może się przerzucę ale nieprędko..
0
przede wszystkim sędzia za dużo gwiżdze fauli. Wiesz jak zajebiste jest na 2016 wślizg w ostatnim momencie gdzie trafiasz tylko delikatnie piłke a rywala ścinasz, w 2017 to prawie zawsze jest faul, przez co gra nie jest taka płynna.
Poza tym spieprzyli skłądy: w Polsce grają jacyś dziwni gracze z angielskimi nazwiskami, liga hiszpanska jest cała bez licencji poza Barca...
Jest jeszcze kilka rzeczy które mi się nie podobają ale te dwie to głowne mankamenty.
PS. nie ma wogole Lewandowskiego, Bayernu etc...
0
800 to kozak pod warunkiem że nie grasz Bayernem :)
ja Wolfsburgiem najcześciej są zajebisci :)
Tak PES dużo bardziej przyjemny do grania, nie cierpie fify od dawna.
A co sądzisz o pes 2017? Ja kupiłem i rozczarowany jestem, cały czas gram w 2016:/
0
za pesa to akurat masz plusa:D
Jaki masz rank? ja około 730
0
za dużo fify zejdzcie na ziemie
0
Rudy szału nie zrobił w tej kadrze...
W Barcelonie z taką formą też już nie pogra..
0
Piłkarze generalnie lubią kasyna i hazard więc lepiej im płacic regularnie żeby na mieście się nie zapozyczali jak kiedyś Kamil Grosicki i mase innych kopaczy :)
0
Stasiu, jak ty mnie teraz zaimponowałeś!
0
Ter Stegen 6 (bez zastrzeżeń, czujnie wychodził)
Alba 4 (nic w ofensywie dobrego)
Pique 8 (profesorsko)
Masche 8 (rewelacyjnie jak niego ostatnio)
S. Roberto 6 (ciut słabiej niż ostatnio, ale bez błedów)
Busquets 7 (dość solidnie)
Iniesta 7 (aktywnie ale ciut bez formy obecnie)
Rakitic 5 (niewiele mu wyszło)
Paco 2 (nie istniał w zasadzie)
Suarez 3 (same straty, zmarnowane okazje)
Neymar 5 (gdyby nie cudna asysta i świetnie rozegrany róg to byłoby 2)
Turan 8 (genialna zmiana, byłaby dycha jakby ten lob wlazł)
Rafinha 7 (bardzo ładnie ożywił grę, coraz bardziej chłopa lubię)
7
ze wszystkimi sosami gratis!
0
najlepszy Pikaczu od lat.
11
Prawie każda wrzutka górą Daniego Alvesa była katastrofalna, więc nic dziwnego że asystę zaliczał raz na 10 gier
0
Dwa gole strzelił i już skarbówka :)
7
Feministki już szykują protest ;0
3
Ktoś tęskni za Alvesem? Chyba tylko szafiarki.
0
na marszach Kodu pół myliona.
1
Tyle dobrze że gramyu z cieniasami i dwa że nie poleci na kadre, co tylko dobrze wpłynie na niego
0
Kto zajumał długopis :)
0
no to Masche już zarabał dwa mecze a sezon dopiero się zaczyna :)
0
Czasy van Gaala to jak ciemne wieki Barcelony. Cala ta masa Holendrów, i totalny brak stylu.
2
To troszkię jakby inne wspomnienia niż te młodego adepta La Fabriki ;)
6
Clickbajtujecie troszkę dziś, redakcjo? ;)
0
Szkocję kiedyś może odwiedzę ale na pewno nie po to żeby iść na mecz tej katastrofalnej ligi.
Chyba że derby ale w sumie ' i dont give a flying fuuck'
0
tak zapewne toniesz w ekstazie. Daj spokoj stary Szkoci mają wyjebane na to a ty immigrant udajesz że dbasz co sie dzieje w lidze Myszki miki
0
Trzeba było się nie opiwerdzielać to byś grał w NBA :)
PS. żarcik nie spinać się
0
Ludzie mieszkający w Szkocji pewnie rzygają tym że z góry wiadomo że mistrzem jest drużyna z Glasgow.
0
Liga szkocka to liga Myszki Miki, nie wiem jak ktoś to może sledzić czy oglądac
0
kacapole to do ojca możesz gadac nie do mnie