michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Brawo dla Villarreal za zrobienie szpary!
To jest klub z klasą, prawdziwy rreal :)
0
idealny byłby do pomocy, ale z Bayernu to wyrwać kogos to prawie niemożliwe chyba ze mu sie kontrakt skonczy
1
Rafa źle to robisz ziom, najpierw się kończy w reprezentacji później w klubie %)
1
Troszkę wcześnie się zestarzal niczym piłkarze z Afryki z podrobionymi paszportami :) oczywiście to żart już mi smutno Iniesta to prawdziwa legenda i do tego mój rocznik odchodzi, boli podwojnie:/
0
nietsety barca płaci brutto:/ porąbane podatki tam są
0
lol sam messi kosztuje ze 100
0
Komentarz usunięty
1
Przez tą depresję Andre gomeza pół barcelonismo będzie miało depresję przez miesiąc jak dziś wtopimy ten rekord
2
Wcale nie bzdura Real ma wywaebane na ligę w zasadzie od pierwszych kolejek, a w LM gryzą trawę jak trzeba
0
W ramach pocieszenia dla Valencii, że tego bonusu nie będzie, idźmy krok do przodu i wyślijmy naszego niezastąpionego Andre do Valencii, niech biorą go na kilka lat do siebie
1
Dokładnie, szacunek dla typa który pada co 10 minut i macha łapami jak tirówka?
Trzeba zaakacpetować że wygrali dwumecz, ale oszustwa trzeba napietnować a nie udawać wielce wspaniałomyslnego rzucając słowa typu szacunek jak papierki po cukierkach
0
Jakby w Liverpoolu nie u/wierzyli w wygranie LM, to znaczyłoby że są w złej profesji.
Z resztą sie zgadzam, Liverpool za chimeryczny żeby wygrać chyba że trafi na Rome w 1/2
1
Dno, dno i wstyd, Barca staje się klubem do lania na tym etapie LM.
0
bede hejtował go od nowegonsezonu jak zajdzie potreba hej!
2
Mnie to wygląda na słabego piłkarza, tak po ludzku. Trochę to żałośnie wygląda jak piłkarz placze jak przedszkolak. No ale gest publiczności miły, dali szansę
2
A jak to nie doda, to może Doda doda.
6
Magik, ale po osiągnięcviu sukcesów zaczął sie mocny clubbing, dupcie, alkohol.
Szkoda że tak szybko spadł z topu bo w formie to był najlepszy gracz wszczechczasów dla mnie
0
Lahoz jest symbolem slepoty hiszpanskich sedziów jak dla mnie, zawsze coś spieprzy
0
Oglądanie czegoś takiego to sadomasochizm, a przynajmniej strata życia
0
Wynik spoko gra bardzo słaba, gdyby nie fart przy dwóch słupkach Williana, mogło być dużo gorzej, 2:0 albo i gorzej jakbyśmy sie odkryli pod koniec...
0
Słabo się starzeje jeden z moich ukochanych zawodników w historii, będzie go ciężko żegnać, dużo cięzej niż Xaviego...
No ale chyba po to Barca rozbiła bank na Coutinho żeby go zastapić godnie.
PS. Coutinho to lepsza wersja wersja Andresa, robi to samo plus ma dynamit w nodze (Iniesta już ledwo dokopie do bramki zza pola karnego :.)
0
/Wie ktos może jaka jest najdłuższa passa ligowa w historii La Liga?
I też najdłuzsza passa Barcy?
1
Kurde ta Cornella by zainwestowała w jakiś drenaż boiska bo przypał grać na czymś takim w 2018
9
Umtiti za Maschete, Alba w formie i dojrzały Ter Stegen, to trzy fundamenty nowej jakości defensywnej moim zdaniem.
Aha, noi brak durnych strat Neymara oczywiscie też wielki wpływ
0
No właśnie to jest słabe, gość usiadł na laurach i wogole się nie rozwija... Trudno
1
Wielkie rozczarowanie, taki brylancik się zapowiadał, a wyszedł tylko kolejny Bojan Krkic, nawet nie
0
Dawno nie przeczytałem czegoś TAK żałosnego%)
11
Ma dobre kilka tygodni, jednak jego gra ogólnie jest dla mnie nijaka, zachowawcza, nudna. Nie zgadzam się z tym że błyszczy w całym sezonie, to bzdety
1
Sergi Roberto nie jest żadnym wielkim graczem, ale jest solidny i jest wychowankiem plus nie marudzi gdy siedzi na ławie. Dobra wiadomosc
1
Chłopaka pilnie trzeba skierować na siłownię, takie chucherko nie ma racji bytu w dorosłej piłce.
Najgorzej że oba nasze transfery i Coutinho i Dembele to diamentowe szklaneczki...