michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niech sobie neymarek pajacuje u szejków, wara od Barcelony.
0
@matix19(2) różnica,bo drugi to potencjalnie pierwszy w razie W. Już widzę nasze szanse w 1/4 albo 1/2 finału LM za rok z 42 letnim buffonem hahaha. Oby tylko plotka
3
Buffon czyli odmładzanie składu ala Valverde poziom hard:F
21
mega okładka AS
1
To już lepiej sprowadzić spowrotem Paco Alcacera i zacząć go traktować jak BVB, czyli poważnie.
1
@Calderon przedawkował football managera ktos
0
Valencia kupuje mecz od Vajadolid, i szkaradna koszulka Barcy... Piękne niusy psia mać
1
Ter Stegen drze łacha z nowego wzoru koszulki :)
0
Po finale to van Dijk powinien być faworytem, a nie Messi
0
Pep super trener ale szczerości w jego wywiadach nie ma za grosz
5
To ja myslalem że on siedzi w pierdlu za pobicie i strzelanie z pistoletu w miejscu publicznym. Widać w Turcji takie coś to jak u nas przekroczenie prędkości o 15km/h ":):):):
3
@Dallasik
Bravo był kapitalny też, mimo że krótko.
5
Najlepszy bramkarz Barcy za mojego życia.
2
@adasko1998
to jakaś zasada jest czy tak na bieżąco wymyśliłeś?
0
@Matimati00
przecież to pierwszy odcinek telenoweli ziom, skądś Ty się urwał:D
6
Zawalił 2 najważniejsze mecze, ale jego nie winię akurat, bo 80% sezonu zapierdzielał jak króliczek Duracella, aż wreszcie padł i posypały sie błędy. Wina jest tego kto nie zadbał o zmiennika dla niego.
0
@LeoMessi1994
no te jego wypowiedzi i wywiady to taki słodki pierd że się rzygać chce..
1
@LeoMessi1994
Niestety z tym sie zgodzę...
33 letni Vidal gryzie trawę a śpiący Iwanek... szkoda gadać. Pierwszy do odstrzału póki można jeszcze wziaść za niego dobry hajs.
Busi już wszystko ma wszystko wygrał i czuje się za pewnie, ale pewnie zostanie bo to wychowanek.
Kolejny do odstrzału to dla mnie Sergi Roberto- mierny w obronie, mierny w ataku, jedynie z pomocy cos potrafi pograć i dobrze wypada zwykle z Realem hahah:D
Ale to kolejna święta krowa chyba tylko dlatego że z cantery
0
@szymon6847
Busiego tak, nie moge juz patrzec jak sie męczy.
Alba w tak żenujacej formie to nowość, do niego nigdy nie było zastrzeżeń.
Co do Arthura to jest jeszcze młody i nowy, musi dostac kolejny sezon na pokazanie stałej formy.
Rakieta w kosmos.
2
@piotr szelest
Albo sam puchar króla...
W kazdym razie real juz tak słaby nie ma prawa być jak w tym roku
2
@LeoMessi1994
Potrafi rozegrać, potrafi rozrzucić piłkę dokładnie, ale w ostatnich latach jest dużo wolniejszy i dużo bardziej niechlujny. W sumie to samo co Rakitic, oby bym wypierdzielił w kosmos
1
@dariooo
Jednak nazwiska to się pisze z dużej, nawet Hitlera czy Biedronia. Inaczej to wygląda na niestabilność umysłową
0
@szymon6847
Noi kolejna żenada w wykonaniu tego memlaka
5
Ernersto proszę odejdz.
Przez Twoją wersję Barcy straciłem pasję do ogladania meczów, męczę się, zmuszam, nie cieszę się tym co widzę.
Zrobiłeś robotę, ograliśmy Real, ale Real już nigdy tak słaby nie będzie.
W Lidze Mistrzów dwa razy zakończyło się gwałtem, nie może być trzeciej szansy.
Jesteś niezły na długim dystansie w lidze hiszpańskiej, jesteś niezły w utrzymywaniu harmonii w drużynie, nie ma kłótni, dobrze radzisz sobie z konfliktami i trudnymi charakterami.
Ale w Barcy wymagamy więcej, wymagamy piękna, stylu, dominacji, ataku, Ty tego nie masz wogóle.
Odejdz proszę, nie daj się znienawidzić, nikt tego niec chcę poza skrajnymi fanami nerwusami.
2
Kolejne dno, ile mozna ogladać jeszcze tego klepacza w tych zacnych barwach. BRRRR!!!!! A kysz!
0
''Always look on the bright side of life ''
Przynajmniej teraz jest jakas szansa na wykopanie Valverde, nie da się na to patrzeć już:D
0
@goldensun
0
@moronw
Vidal ma też nienaganną technikę i bardzo dobry strzał, oby ten Reis był jak Vidal
0
Mocne zdjęcie jak na 18 latka:D:D:D
0
@szymon6847
Niech go MU bierze, bo już na niego patrzeć nie mogę.
Barca nigdy tak żałosnego środka pola nie miała od 15 lat, który nie umie zdominować drugiej lini ani wymienic 5 podań pod presją.