0

@szymon6847 są dwa Rakiticie dla mnie, ten z ostatnich 3 lat to nudny klepacz który zawodzi zawsze w najwazniejszym momencie, i ten sprzed 3 lat, który był top 10 w pomocnikach.
Od tego z ostatnich 3 lat jest lepsza cała masa zawodników, jak ogladasz cos poza Barca i nie jestes fanbojem, to wiesz że to oczywiste.

0

@szymon6847 
Pierwsze sezony Rakiticia były bardzo dobre. Ostatnie trzy to solidna gra w mniej ważnych meczach i totalna klapa w najważniejszych.

0

@szymon6847 wystarczy ogladać mecze, a nie być fanbojem Ivana Spiącej Królewny

0

@szymon6847 
Dziesiątkę? a mogę 40?

4

@szymon6847 w top 10 pomocników Barcy, owszem ;)

2

Skoro zapłaciliśmy 80 za De Jonga, to 40 milionów za Ivana R. to jest poważna oferta, gość gra piach od 3 lat, ma 31 lat więc max mu ze 2-3 lata zostały na jako takim poziomie.

6

Wywiad mdły równie bardzo jak gra Rakiticia w ostatnich trzech latach. 
Nic poza poprawnością się nie dowiecie, można zaoszczędzić sobie te 10 minut.

9

Bardzo dobry ruch, za darmo taki piłkarz spokojnie może pograć rok lub dwa a pozniej za 10 mln do Chin :D

0

Walczak jakich mało, pozytywny świr. Miałem przeczucie że to będzie dobry transfer o ile zdrówko dopisze.

0

Spoczko mamy Pajonga De jonga

0

a Pajong De Jong?

0

to miernie dla rakiticia, jestem za jego odejsciem w trybie NOW

0

to już koniec, ostatni gasi światło:D

0

no z lepszymi rywalami to i messi potrafi zapierdzielać do obrony
miałem na mysli przecietny styl Grizmana.
bo taki suarez to gryzie trawe z kimkolwiek, mimo że niezbyt go lubie za całokształt

0

nie zauważyłem dotąd

0

Z Griezmannem i Messim to już byłoby dwóch którzy sobie truchtają w defensywie...

6

Ciezko bedzie polubić Grizmana dla mnie, jego durne fryzurki i cieszynki, ale na Suareza to już czasem nie można patrzeć, na te jego oszustwa i sranie sie do kazdego arbitra o byle co

2

Cazorla, serio nie ma graczy z przyszłością w Hiszpanii już na tej pozycji?
Chyba że to pożegnalny meczyk

0

Messi ma grać tam, ktoś wie?

0

van dijk -de ligt to byłaby przesada :D:D:D
mój 7 latek by zacieszał:D ale ja już mniej...

1

Niech wybiera, albo idzie grać w Barcy gdzie jest hierarchia ustalona, albo niech idzie dla szejków grać i wtedy dostanie trochę wiecej.

PS. Mam nadzieję że nie przyjdzie, te jego durnowate fryzurki i cieszynki mnie dobijają.

0

Sympatyczny chłopak, ale Barca Valverde to wybitnie nie miejsce dla niego.
Wg mnie, jesli przyjdzie nowy trener, powinien Cou zostać na pół roku i wtedy można go sprzedać w styczniu jak będzie słabo.
Jesli Valverde zostaje, to Cou powinien odejsc.

1

''Txingurri jest tak samo dobrym lub tak samo złym trenerem, jakim był w lutym, gdy przedłużono z nim umowę. ''

Co za bzdety. Głupi argument, nawet jesli jest tak samo dobrym lub tak samo złym, to teraz my jako kibice i zarząd jako osrodek decyzyjny mamy na jego temat kluczową informację, a mianowicie taką że nie można mu ufać już w meczach o wielką stawkę, bo kompletnie nie istnieje.

0

1.6 na giełdzie, na wygranie całego pucharu

0

biorę to na klatę, też zaczynałem mniec obawy jak juz wlaczyłem tv i usłyszałem tą gorącą atmosferę anfield... wtedy zmniejszyłem zakład o 9k, było 25k...
a najgorsze że w przerwie chciałem zmniejszyc zakład znowu do 6k, ale się nie udało i zaraz po przerwie już było za pozno...

0

ale jest bardzo ciężko to przetrawić, trudniej niż z Romą rok temu

0

za głupote się płaci. ostatecznie -16k

0

ileż można dawać mu szans, to kolejny gracz bez cojones...

0

Do odstrzelenia po sezonie jest Rakitic , Coutinho , a takze niestety Suarez, na nich juz nie można liczyć. Dla Alby konieczny zmiennik na poziomie, do tego De Jong w pomocy w miejscu Rakiticia, Vidal powinien na rok zostać bo ma wielkie serce i jak ominą go kontuzje to znow da więcej ikry niż duet Busi-Rakitic!
JEstem wściekły i nie mogę przetrawić tego co tu się.... odwaliło...
Messi truptał znów, ten widok zabija we mnie miłość do piłki nożnej, już nie 1 raz...
Jedynie humor ratuje mi to że mój kochany siedmolatek jest kibicem Liverpoolu, to dla mnie na otarcie łez... Zresztą dzięki niemu zacząłem lubić ten Liverpool i ja, mim że jestem wiernym fanem przegrańców z Arsenalu:(
Najczarniesjzy dzien dla mnie jako fana... nie chodzi o tą Ligę Mistrzów ale zabite marzenie w tragicznym olewatorskim stylu... to boli.

6

Mowilem juz dawno o Rakiticiu, ten człowiek jest za bardzo nieprzytomny gdy jest presja, Vidal pokazał jak się gra na takim terenie, a co robił Rakitic i Buisquets?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?