0

@Siwa98 ten najbardziej symboliczny jest jako upadek Barcy

2

Od dwoch a może trzech lat prawdziwy piłkarski 'złom' w pomocy

1

@pichichi7 to jego ostatnie dwa trzy lata na wysokim poziomie, wiec nie chce ich marnować w tym burdelu

4

Demokracja tak się konczy, durniami na szczycie władzy i marginalizacja wybitnych postaci które nie chcą durniom służyć. Demokracja zlem jest.

1

@slayer specjalnir to zrobiłem przecież jakbyś się nir domyślił

1

Fajny artykuł ale sprawdxajcie literówki prosz

0

Może dostanie hormon wzrostu, nie wszystko stracone

1

Komentarz usunięty

2

Nie cierpię City ale chętnie zobaczę jak Messi podnosi uszaty puchar w ich barwach, bo go uwielbiam

0

@ryba84 szejk kataru chetnie się podetrze Twoimi ciezko zarobionymi trzema stowkami haha

2

To faxy jeszcze istnieją? ????

2

@PiterBarca10 depay w lidze angielskiej byl turboniewypalem

5

@Magicc89PL głupich szkoda najmniej

1

Messi musi zostać bo to najlepszy gracz w historii i ma jeszcze 3-4 piekne lata w sobie, ale trenerem musi być ktoś z wielkim nazwiskiem kto naprawdę wezmie tę drużynę za jaja, po uprzednim przewietrzeniu ''tłustych kotów''

0

@Pyrzo_Barca aha,
Oczywiście nie drę się podczas tylko po treningu.

0

@Pyrzo_Barca trenerzy w Polsce są... Specyficzni. Gówniarze na przykład koszą się jak drwale a trener się cieszy że walka. I później nie ma żadnego gracza z dryblingiem, co za niespodzianka

0

@TransferMAN generalnie Bayern też go nie chce, chłop skończy w Arsenalu

3

To ja na swojego 8 letniego syna drę mordę za każdym razem jak się kiwa w obronie w swojej szkółce , a dziś razem oglądamy ćwierćfinal LM i nasza ukochana Barca traci dwa gole (a powinien być jeszcze jeden) właśnie po kretyńskich próbach kiwania z obrony. Jak żyć

0

Najgorsze : Spektakularny upadek wielkiej Barcy Messiego.
Najlepsze : Każdy koniec to również początek, nawet Holocaust rozpoczął historię Izraela.

0

@Fake69 Vidal jest spoko, zawsze agresywny i zawsze szukający goli. Dla mnie taki gracz powinien zawsze być w kadrze

0

Pique przejdzie do historii jako legenda, ale teraz już trzeba go sprzedać póki jeszcze można coś dostać. Jego odejście to powinien być symbol nowej ery, jego i Busquetsa (może jeszcze Alby, ale czuje że Alba w 'nowej' Barcy jest zdolny mieć drugą młodość).
Teraz nezbędne jest przewietrzenie, powinien zostać tylko Messi spośród tych starych wychowanków, Pique to już od paru lat pokazuje że czuje się zbyt pewnie, nie boi się utraty miejsca w skłądzie, to samo chyba Busi....

0

@Pyrzo_Barca bo nie było większego odkąd mecze pokazują w kolorze

7

Trener nie dał rady, ale to tylko piłka nożna, więc darujcie sobie plucie jadem. Mamy najstarszy skład w historii LM, to nie przypadek że własnie zaliczyliśmy największą kompromitację w historii

1

@noface Atlético było mierne

0

@Sortello no tak średnio Mbappe przyciemnia

1

No ja mam watpliwosci

0

Messi jak go łaskawie zacznie szukać na boisku to ten gość jest bomba. Nie ma łatwo

0

Gryzoń czy Grizu oto jest pytanie

0

Riki Pług to przyszłość Barcy ????

12

Rakiitic i roberto w srodku, to jakis szczyt żenady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?