1

Dwa moje kluby, Arsenal i Barca, oba kierowane przez totalnie nienadajacych się trenerów... Odechciewa mi sie ogladac już tą padline

0

@cinero1996 od paru, czyli odkaf valverde przejal stery

2

Ja cierpie jak go oglądam od paru lat

2

@noface miał jedna dobra akcje że strzałem, a poza tym same straty.
Inny mecz oglądaliśmy

0

Będzie wycieczka do Barcelony z tej strony organizowana? Ktoś coś?

4

Sergi to właśnie poziom takiej Osasuny max, gdyby nie był wychowankiem to już dawno by się go pozbyto

3

Neymar to człowiek chodzący cyrk i do tego piłkarz że szkła, gorzej niż Dembele. Ten sezon możemy pograć Messi SuareZ Grizzman, Dembele I młodzi z ławki. Brazylijski cyrkowiec zbędny, a za rok trzeba kupić snajpera na lata zamiast Suareza

0

Macie linka do video z helikoptera krążącego nad hotelem?

3

@socha bukmaker zawsze wie wiecej niż Janusz kibic

1

Ma papiery na wielkie granie. Wow.

0

Sensacyjne doniesienia prasy z ostatniej chwili : Neymar okazuje się być piłkarzem jednak, a nie gwiazdą telenoweli a nie celebrytą

0

@YoungMan po tym tekście już się nie podniosę, nokaut.

17

@YoungMan wykradli, lol. O my biedni, ofiary bezdusznego Juve

0

Mógłby smsa wysłać, czyżby nie miał numeru?

0

To ja myślałem cały czas ze to Brazyleiro! Ale to lepiej ze gra dla Hiszpanii, większe szanse na grę. Super transfer na lata. To okienko transferowe jest fenomenalne

2

Kiedy byłem w 2015 roku w Barcelonie na 7 dni, polecialem zobaczyć dwa mecze, ligowy z Valencia i rewanż LM z PSG. Pachnialo mi trypletem, mieliśmy atak Messi Neymar Suarez. Zostawiłem dziecko, kobietę i polecialem sam na 7 dni do Barcelony. Na meczu z Valencia siedziałem 10metrow od Lini bocznej na wysokości pola karnego. Specjalnie tak kupilem bilet żeby zobaczyć z bliska Leo Messiego.
Ale pamiętam jedno, to co wyprawial Sergio Busquets. Ten gość po prostu kleil piłkę do nogi na takim luzie, że byłem w szoku. Messi grał tak sobie, później strzelił gola na 1:0, ale generalnie Valencia cisnela. Pamiętam typa o nazwisku Feghouli po mojej stronie. Był niesamowity. Ale Busquets tego dnia... Byłem zakochany... Taki długi, wysoki zawodnik, ale idealne przyjęcie na luzie. Klej. Technika. Mądrość w rozegraniu akcji. On był idealny tego dnia.


Niestety od sezonu tego, gdy właśnie wygraliśmy triplet z Luisem Enrique, z Busim jest coraz to gorzej i gorzej. Popełnia błędy... Traci piłkę... Nie ten zawodnik którego widziałem na własne oczy...

OK teraz konkurencja jest masakryczna, niech walczy o miejsce, niech pokaże głód, niech pokaże to co w końcówce 2015 sezonu. Wtedy będzie niebo.

0

@ForcaMilosz zabrakło finezji ❤️

4

@cisman nie, że ma szejka tamże :)

0

@ForcaMilosz spoko, post humorystyczny, generalnie rzygam już całą tą telenowelą. :)

1

@scotti będę oklaskiwal nawet bramki Cristiano jeśli by przyszedł do Barcelony.

0

@nadachu sam fakt ukarania go wkurzy, a nie kasa czy absencja. Tak jak w szkole gdy cię wyrzucają z lekcji na korytarz, niby nie tracisz nic, nie musisz być na durnej lekcji, ale się wkurzasz

8

@miguel8 ja mam 35 lat Barcy kibicuje od 1999, i nie widzę potrzeby sprowadzania tego focha na CN.
Widzę natomiast ze Neymar potrzebuje śródziemnomorskiego klimatu Barcelony żeby mógł imprezowac ze swoimi klakierami do 5 rano bez potrzeby ubierania sweterka.

17

Pod koniec treningu Neymar dotknął prawej kostki, a następnie zabukowal bilet lotniczy aby skonsultować się że światowej sławy specjalistą od kontuzji prawej kostki. Jedynie zbieg okoliczności zdecydował, że owy specjalista od prawej kostki przyjmuje pacjentów w... Barcelonie :]

4

I bardzo dobrze, wkurzony Messi gra dużo lepiej niż człapak Messi

0

@tomFCB to truizm. Ale dzięki.

1

Czy to już jest najlepsze okienko transferowe od lat, czy mi się zdaje? Wreszcie kupujemy paru zawodników na dekadę, i gościa z top5... Jeszcze ogarnąć prawa obronę i jest naprawdę dobra kadra

0

@messi 94 do obrony to on całkowicie się nie nadaje, jest mizerny w defensywie

3

@SzahMatt wolne żarty. Za kogo niby.

23

On za słaby na Barcelonę, gdyby nie był wychowankiem to max by grał w Getafe czy innym Levante

0

Jeśli przeprosił, to znaczy że wtedy gadał głupoty i się osmieszyl. Jeśli wtedy mówił prawdę, to osmieszyl się teraz przepraszając.

Nie podoba mi się to wogole, ale to Messi jest więc już mu wybaczylem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?