michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Digne robi furorę w Anglii, a my na próżno szukamy zamiennika dla Alby... To dobry chłopak był swoją drogą, nie marudzil a w wolnych chwilach udzielał pomocy ofiarom ataku terrorystycznego na Rambli:)
0
Alabą bym nie pogardzil szczerze pisząc
0
@cyron1 piłkarz uczy się cały czas a nie tylko do wieku 18 lat
0
Włoska liga tworzy lepszych obrońców niż hiszpańska, wg mnie dobrze wybrał jeśli chodzi o swoją edukację jako obrońca.
1
Ja bym się jego stopą nie martwił, tylko utlenioną główką
0
@masik86 a to ciekawe nie znałem tej anegdoty
0
@masik86 no wiem ze Jordan miał numer 23 oraz 45, dlatego pytałem o ten nr 12:)
3
Bez sensu ta nagroda bo od 10 lat Messi nie ma żadnej konkurencji w tej kategorii
0
@Draks[FCB] co to za legenda z numerem 12
0
@T.Henry14 lol, dzieci to właśnie dalej mogą w przydatność rakiticia wierzyć.
1
Ale jego fryzury dziś ala 'Trwala' to moja ciotka Helena mu mogłaby pozazdroscic
3
Komentarze na Twitterze Barcy pod tymi zdjęciami mnie rozwalily. 95% ludzi chce wykopać rakiticia :)
11
O too bedzie trio pijące yerbe w ataku, grubo
4
@RanDiFCB plakaty to ostatni raz miałem w 1998, ale być może mój 7 latek cos naklei:)
0
Przeca Neymar bedzie takie szopki robił że szejk bedzie wymiotował, to jest oczywiste i dlatego Brazylijczyk już nie zagra ani minuty w PSG. Real go nie chce więc tylko Barca albo City za niebotyczne piniądze. Ale w PSG nie ma już żadnej przyszłości, chociaż druga saga z Neymarem musi potrwać około dwa miesiące, nie ma zlituj się.
0
Klauzura, KlauzuRa, KlauzuRRRRa, lubie to słowo zamiast kawy:D
0
I'm happy too :)
7
Akurat on grał totalny piach
0
@Bisz mysle ze dembele ani cou nigdy nie byli top10
0
Max 200. Ceny poszły do góry w dwa lata, ale Neymar stracił dwa latka z krótkiej kariery i do tego wypadł poza top10 najlepszych graczy
0
Neto w Juve 2015-2017: liczba wystepów: 11 (przez 3 lata :)
Troche mało ambitny że akceptuje siedzenie na ławce znowu, ale bramkarz kończący teraz 30 lat, tak naprawdę ma przed sobą najlepsze lata, przynajmniej 4-5, zwłaszcza że się wysiedział i w kadrze nie gra :D
0
135 tys euro tygodniowo dla Gomesa, a Barca nie zapłaci wiecej De Ligtowi niż 110tys e...
Hmmm
0
Wg mnie van Dijk powinien zgarnąć główną nagrodę.
0
Uwaga, podaję odpowiedz: na tylu pozycjach ile ma wspaniałych fryzurek czyli 4.
Co wygrałem?
0
Jak może trener być fanem kogokolwiek ...
1
Fabiański w Barcy mi się marzy.
0
O tym miejscu w składzie to blef przecież, bo nie wypada mu powiedzieć że czeka na to który szejk wyłoży większy hajsik. To ludzkie w sumie.
0
@Unkas haahha ciekawa analiza narodu holenderskiego. Ale z tymi domami starców to akurat masz rację... Eutanazja tam jest popularna nieprzypadkowo
4
@Nesterw0w ty wiesz wogole co znaczy słowo seminarium?
8
De Ligt pójdzie do szejków, bo nikt tyle nie płaci
Buffon fajny chłop ale nam trzeba poważnego zmiennika dla MATS'a a nie 42-letniej maskotki
Rakitic twój czas minął
Felipe super sprawa za darmo
Neymarek z ojcem i spółką niech idą pajacować do Realu czy City
Semedo musi zostać, ewentualnie Sergi Roberto niech idzie bo to ani obrońca ani atakujący skrzydłowy