0

Digne robi furorę w Anglii, a my na próżno szukamy zamiennika dla Alby... To dobry chłopak był swoją drogą, nie marudzil a w wolnych chwilach udzielał pomocy ofiarom ataku terrorystycznego na Rambli:)

0

Alabą bym nie pogardzil szczerze pisząc

0

@cyron1 piłkarz uczy się cały czas a nie tylko do wieku 18 lat

0

Włoska liga tworzy lepszych obrońców niż hiszpańska, wg mnie dobrze wybrał jeśli chodzi o swoją edukację jako obrońca.

1

Ja bym się jego stopą nie martwił, tylko utlenioną główką

0

@masik86 a to ciekawe nie znałem tej anegdoty

0

@masik86 no wiem ze Jordan miał numer 23 oraz 45, dlatego pytałem o ten nr 12:)

3

Bez sensu ta nagroda bo od 10 lat Messi nie ma żadnej konkurencji w tej kategorii

0

@Draks[FCB] co to za legenda z numerem 12

0

@T.Henry14 lol, dzieci to właśnie dalej mogą w przydatność rakiticia wierzyć.

1

Ale jego fryzury dziś ala 'Trwala' to moja ciotka Helena mu mogłaby pozazdroscic

3

Komentarze na Twitterze Barcy pod tymi zdjęciami mnie rozwalily. 95% ludzi chce wykopać rakiticia :)

11

O too bedzie trio pijące yerbe w ataku, grubo

4

@RanDiFCB plakaty to ostatni raz miałem w 1998, ale być może mój 7 latek cos naklei:)

0

Przeca Neymar bedzie takie szopki robił że szejk bedzie wymiotował, to jest oczywiste i dlatego Brazylijczyk już nie zagra ani minuty w PSG. Real go nie chce więc tylko Barca albo City za niebotyczne piniądze. Ale w PSG nie ma już żadnej przyszłości, chociaż druga saga z Neymarem musi potrwać około dwa miesiące, nie ma zlituj się.

0

Klauzura, KlauzuRa, KlauzuRRRRa, lubie to słowo zamiast kawy:D

0

I'm happy too :)

7

Akurat on grał totalny piach

0

@Bisz mysle ze dembele ani cou nigdy nie byli top10

0

Max 200. Ceny poszły do góry w dwa lata, ale Neymar stracił dwa latka z krótkiej kariery i do tego wypadł poza top10 najlepszych graczy

0

Neto w Juve 2015-2017: liczba wystepów: 11 (przez 3 lata :)

Troche mało ambitny że akceptuje siedzenie na ławce znowu, ale bramkarz kończący teraz 30 lat, tak naprawdę ma przed sobą najlepsze lata, przynajmniej 4-5, zwłaszcza że się wysiedział i w kadrze nie gra :D

0

135 tys euro tygodniowo dla Gomesa, a Barca nie zapłaci wiecej De Ligtowi niż 110tys e...
Hmmm

0

Wg mnie van Dijk powinien zgarnąć główną nagrodę.

0

Uwaga, podaję odpowiedz: na tylu pozycjach ile ma wspaniałych fryzurek czyli 4.

Co wygrałem?

0

Jak może trener być fanem kogokolwiek ...

1

Fabiański w Barcy mi się marzy.

0

O tym miejscu w składzie to blef przecież, bo nie wypada mu powiedzieć że czeka na to który szejk wyłoży większy hajsik. To ludzkie w sumie.

0

@Unkas haahha ciekawa analiza narodu holenderskiego. Ale z tymi domami starców to akurat masz rację... Eutanazja tam jest popularna nieprzypadkowo

4

@Nesterw0w ty wiesz wogole co znaczy słowo seminarium?

8

De Ligt pójdzie do szejków, bo nikt tyle nie płaci

Buffon fajny chłop ale nam trzeba poważnego zmiennika dla MATS'a a nie 42-letniej maskotki

Rakitic twój czas minął

Felipe super sprawa za darmo

Neymarek z ojcem i spółką niech idą pajacować do Realu czy City

Semedo musi zostać, ewentualnie Sergi Roberto niech idzie bo to ani obrońca ani atakujący skrzydłowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?