michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w sumei trzy, bo z Juve też tam dostalismy w ryj 0:3
0
Chodziło mi o Kloppa Liverpool ofc, sorry za niejasny skrót myślowy.
0
Wyglada na to że Liverpool bedzie zapamietany jako najlepszy team ktory nic nie wygrał nigdy
0
NO MAM takie wrazenie, dlatego tyle położyłem na Barcę...
Ale jesli ajax awansuje, to zcashuje wiekszosc tego zakładu i zostawie sobie max 7-8 tys na wygrana barcy.. al przynajmniej już o remontade liverpoolu sie nie boje
0
25 koła na wygranie LM , ale zmniejszę to bo to giełda I MOGE OBNIZYC
0
To mega miło bo mam wielki zakład że barca wygra LM i mniejsze że wygra na Anfield po @3.4 :) Teraz kursy już 2.6
1
I to mnie doluje. Wiesz ja już mam 35lat,z roku na rok coraz mniej mnie ekscytuje futbol, jest coraz bardziej fizyczny i cwaniacki... Zakochałem się w 1994 w Italii (która przegrała finał z Brazylia w karnych), kochałem Milan który okazał się oszustami(a najbardziej kochałem Legie do momentu aż wyszła afera korupcyjna to był cios w serce moje jako fana) bo ustawial mecze, później zakochałem się w Ronaldinho i tej Barcy, a później od razu gdy schodził Ronnie, to zakochałem się w Messim i jego Barcy... Ale w ostatnich latach szukam czegoś prawdziwego, zafascynowaly mnie sporty walki... Staram się kochać piłkę cały czas, ale coraz częściej mam tylko wobec niej obojętność. A ostatni sezon z Romą... Wtedy ten mecz zabił we mnie 50% miłości do piłki... Nie chodzi o porażkę, ale o to że zobaczyłem moj ukochany klub który miał w dupie wynik... Wiem że nie do końca, ale ja tak to czułem i czuję do dziś. Dziś w zasadzie oglądam głównie Barce, inna piłka mnie nudzi, no czasem angielska liga ale też już nie szaleje za tym jak kilka lat temu... Wypalilem się jako miłośnik futbolu.. Aj idę spad nie chce dolowac... MESSI the Goat cieszę się że pochlaniam cała jego karierę póki jeszcze mam te miłość do tego sportu...
1
Ej dziś święto państwowe ja pije drinka whisky z cola i na samą myśl że Messi ma 32lata dopada mnie smutek. Co będzie gdy nie będzie króla? Czy wogole będe chciał oglądać piłkę nożną jeszcze? Ktoś ma coś takiego?
0
A kto człowieka 80letniego ogląda poza lekarzami i pielęgniarkami %) ale fakt, cenię ludzi wolnych od stadnych instynktow typu piłkarze z tatuazami
0
też tak myślałem:D
0
Maurycy dawaj do nas na trenera, jesteś gość.
0
Ok jak już przyznales że pracujesz na kolei, to proszę o Twą fachową opinię czy pociąg do Barcelony już odjechał? %)
1
Ej co wy wszyscy z tymi pociągami, czyżby zawodówka o profilu maszynista lub służba ochrony kolei została wreszcie podłączona do internetu
3
Diagnoza: brak ochoty na podróżowanie samolotem dookoła świata, ponieważ w Barcelonie zaczyna się wiosna::d
1
Wyrwać chwasta (sprzedać jak najszybciej). Malcom na boisko.
0
Bo umiejętności to nie wszystko ziom
6
Najgorsze to obrona a zwłaszcza polecam się przyjrzeć zachowaniu Sergio Roberto przy strzale na 1:1. On jest pomocnikiem, nie ma pojęcia o defensywie, nie ma instynktu blokowania i nawet nie wystawił nogi.
Najlepsze to powrot instynktu Strzeleckiego Luisa Suareza. Ogólnie mecz beznadziejny w wykonaniu Barcy, zęby bolały.
3
Jeszcze tupnij nóżką :)
0
Tak uczcie murzynów żeby leżeli na dupie a biały człowiek może się zjawi i im wykopie studnie i zrobi śniadanie.
5
Widać różnicę w ocenach jak pomiędzy rządami mądrego króla a demokracją.
W demokracji ludzie głosują powierzchownie i bezmyslnie, patrząc tylko na to kto strzelił gola, a król rządzi mądrze i sprawiedliwie, po dogłębnej analizie. :)
PS. Rakitic był beznadziejny aż do momentu gdy mu ta piła naszła idealnie na nogę.
2
Spoko Malcom pójdzie do jakiejś Sevilli czy gdzieś i tam będzie wymiatał. A my zostaniemy z kurka wodna... Munirem
2
Real spieprzył mecz to my też mozemy, relaks ;)
3
/Nie chcę symulantów w Barcelonie, tym bardziej takich chimerycznych jak Ney. Życzę Realowi takiego
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
6
rakieta nic specjalnego nie gra, taki klepacz srodka pola, do tego śpiąca królewna często. 50 mln styka za niego, 90 to szok
7
vidal to ma głownie tą jedną, jak aztecki psychopata wojonik! l like! Mucho
5
Tylko nie Pogba na samą myśl mnie sie robi mdło jak pomyslę o tych fruzurkach w koszulce mojego ukochanego klubu
1
Doskonały ruch, ale Verme proszę zatrzymać na wszelki wypadek!
0
Tym łatwiej będzie kibicować żeby odpadli tak szybko jak się da.
0
Messi za Gallaretę, nie dziwne że wzbudziła taka zmiana entuzjazm ;%)