6

Nie oszukujmy się Real jest utuczonym kociskiem, dokonali czegoś nieprawdopodobnego wygrywając 2 LM pod rząd i dlatego maja cierpliwość. Są usatysfakcjonowani na dziś, głód dopiero zaczną mieć jak przegraja z psg w LM

0

No to mam nadzieję że całość pensji będą pokrywać, tureckie kluby mnie nie interesują więc nie wiedziałem że będzie sponsor dla Ardy kontraktu.

0

No ciekawe czy turecki średniak mu zapłaci 8mln euro, jakoś wątpię. Zaraz się okaże że Barca mu połowę pensji będzie płacić.
Szkoda trochę tego Ardy, strzelił 15bramek w 2lata dorywczej gry, pozostaje niedosyt, bo taki Andre Gomez dostaje szansa za szansą i zawsze gra Lipe.

6

Dawno mnie tak nie ucieszył żaden transfer%) 33lata a jaram się jak dziecko podczas gry w sensible soccer 1995%) kuuuuciniiio

0

Walczył za dwóch, dobry duch zespołu ale szczerze to nigdy nie był wielkim obrońcą, jego gra na tej pozycji przy takim wzroście to dla mnie zawsze była fanaberia Guardioli. Ale będę smutny gdy odejdzie, ciężko nie lubić Javiera.

0

czyli zarabia teraz 55 mln euro za sezon, czyli ponad milion euro za dzień. Plus reklamy, premie, wizerunek
Niesmak budzi to 100milionów, Barca ponosi konsekwencje kombinacji ojca Messiego i jest to skandal.

0

miła niespoedzianka, bo wszyscy prawie sądzili że Barca to jednak za wysoki próg.
Ale ciężka praca opłaciła się i dziś już Paco jest bardzo solidnym rezerwowym, a przecież 24 lata to wciąż młody chłopak.
Szczerze to myślałem że ma 28

2

Stanowcze nie dla Griezmanna we włoskach ala nastolatka.

7

Trzeba by się powoli rozglądać za kimś na lata, Suarez co roku to słabiej, w tym roku beznadziejna forma w wielu meczach, niestety:/ Lepszy już nie będzie, a znając ''długowieczność'' Latynosów, to będzie równia pochyła.

5

Ta Argentyna jest tak denna, że lepiej żeby nie awansowali i oszczędzili wstydu w Rosji. Tylko Messiego szkoda.

1

Zartownisie hahhaha. 30 letni mathieu kosztował ile?

0

Tak, ale za góra 40 mln i bez kosmicznego kontraktu.
Niech Leo się cieszy, zresztą Angel to klasowy zawodnik

4

Ten chłopak powinien być w Barcy, ale zamiast tego będziemy oglądać snującego się po boisku bez żadnej inicjatywy Rakiticia czy super wypasionego asa Andre Gomeza...
Szkoda że Nicea taką klapę zagrała z Napoli, może gdyby nie to, to Barca by się nie wycofała.

0

Dostali 15 milionów za to że rok tam grał czy dwa.
A teraz Borrusia żeby mieć swoje 100 na czysto, musiała obedrzeć Barcę ze 145 milionów, nic tylko się cieszyć.

1

a co mają małe kluby do Rennes? Trochę sraczka intelektualna chyba

1

Kto ci nagadał głupot że by Rennes upadło gdyby nie zagwarantowali sobie 20% od Dembele gdy go sprzedawali za 15mln euro?

10

Super, bo gdyby nie ta durna zasada to BVB by żądała 80mln a tak 105. No super tylko otwierac szampana że Rennes dostanie hajs

0

Spójrzmy na to w ten sposób, gwiazdor z muchami w nosie, do tego boiskowy aktor Neymar out, a za niego młodziutki megatalent brzydki jak noc listopadowa (mniej reklam :)), do tego głodny grania na poziomie jak wilk (Neymara motywacje zobaczymy w trakcie kilku lat, ale czuję scenariusz a'la Ronaldinho), i jeszcze zostaje 80mln, które pokrywają transfery Semedo (bardzo obiecujący początek, ma technikę dynamikę i kombinacje w ofensywie) i Paulinho, który jednak będzie raczej mocnym rezerwowym i nie powinien marudzić.

Jest wreszcie optymizm w Barcelonismo, a jak do tego dojdzie Coutinho to już naprawdę będzie paka.

0

Messi albo Ronaldo lol

0

Kto powiedział że 140 milionów to przepłacanie, jeśli się zwróci jako inwestycja, to jest dobra cena.
Pytanie czy się zwróci, ale to zawsze niepewność.

0

W sumie tak pooglądałem jego akcje na yt, bo niemieckiej nie oglądam często i trzeba przyznać że potrafi dryblować, technika, szybkość, strzał jest.
Potrafi przekładać najlepszych obronców w tym Albe z Bayernu przy tym swoim pięknym golu od poprzeczki.
Najlepsze w nim jest to że nawet jak wchodzi w drybling to trzyma ciało w pozycji wyprostowanej, głowa stabilnie i ma doskonały przegląd gry dzieki temu.

Neymar marnuje masakrycznie dużo sytuacji prostych, ten Dembele za 5 lat może być o poziom wyżej niż dziś Neymar, zwłaszcza że Brazylilijczyk cofnął się ostatnio w rozwoju wg mnie, nawet liczby tamtego sezonu to potwierdzają.

0

Eriksen 110 na tym rynku, to nowy Modric.

1

oby oby.
Jak nie będzie aktorzył jak Neymarek to zmiana na plus.

7

Wszyscy gadają o hajsie za jaki go Barca ma kupić, ale czy on jest rzeczywiście taki dobry? Dla mnie to taki trochę chuderlaczek, który straci swoja dynamikę w ciągu kilku lat, ale obym się mylił.

0

Wolisz stracony rok niż świadomość że ktoś zarabia wielkie pieniądze.
Typowy przykład przesiąknięcia zawiścią odziedziczony po komunie.

0

Mane zjada tego mikrusa na śniadanie, potwierdzam

3

Wiedziałem że Lucas Digne wreszcie się przyda Barcelonie:)

0

Z twarzy trochę podobny do Iniesty%)

0

Coutinho jest dobry ale to człowiek szklanka, przez co niewart jest takich kosmicznych pieniędzy.
ja bym brał Cancelo, a do ataku to nie wiem bo ceny oszalały po neymarku

0

Chelsea to burdel obecnie, pewnie chciałby odejść ale jak on odejdzie to pewnie Conte złoży papier o dymisje, wiec Ruski będzie chciał za wszelką cenę Edena zatrzymać.
A to byłby ktoś genialny dla tej Barcy, lepszy niż Neymar moim zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?