michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mascherano kolejny raz pokazał jakim to jest fantastycznym śr. obrońcą. Jest Pique, jest Umtiti w świetnej formie, to NIEEEE, grajmy defensywnym pomocnikiem który ma 1,5 metra w kapeluszu
1
Barca bez Messiego leży i kwiczy./../
1
Bez sensu takie rankingi, totalny zdupping
0
Niestety Watykan też miesza się w to szambo.
1
Araby by im nie płaciły socjalu i u Arabów nie ma Szwedek do gwałcenia ani nawet Niemiek.
Za kradzież obcinają łapę, to też może mieć jakiś wpływ na ruchy emigrantów.
8
Lionelu Messi, nie idz tą drogą.
5
a MS 2014 nie miałeś zakodowane?
2
Czyli Onan po śmierci został patronem samogwałcicieli zupełnie niesłusznie.
Nie ma sprawiedliwosci jak widać nie tylko na tym swiecie, lecz na ''tamtym'' również :/
0
Douglas w Chichon, wg mnie bomba
0
walił gruche i nie chciało mu się z żoną pózniej. zycie
4
Przypomina mi biblijnego onana, patrona hmmm onanistów ;)
7
Nr 2 zastrzeżony dla Douglasa, jak #23 dla Jordana i #8 dla Kobiego ;)
0
Jak na razie ten Ter stegen odpieprza klops na klopsie gdy gra dla Niemiec, wczoraj z Bilbao miał tysiąc podań w tym jedno debilne po którym pomocnik Athleticu powinien zdobyć gola na 1:0 ale trafił w głowe Matsa.
Gdyby ta setka wczoraj była wykorzystana to już ciężko byłoby wygrać i już by leciały gromy na Ter stegena.
Z taką grą 2-3 absolutnie żenujące błedy w sezonie to pewnik, martwię się tym z kim te błędy wypadną, oby nie kosztowały zbyt dużo.
Podsumowując Ter Stegen to materiał na top 5 GK na świecie, na razie nie jest nawet w dziesiątce.
1
''Sorry tam są drzwi''
Głupawo to brzmi od pewnie nastoletniej polskiej kibicki Barcy w odniesieniu do bardzo zasłuzonego i utytułowanego bramkarza
2
Zarówno koka, jak i kola nie jest dobra, dzieciaki ;)
3
Kokaina nie jest dobra dzieciaki, pamietajcie
0
:)))))))))))))))
0
masz Ci los.....
1
Zubi już dawno by podpisał napadziora. Co z tego, że przepłaciłby, kupił kogoś kto nie pasuje, ale byłby już zaklepany u mistrza Zubiego
3
Wyglada to jakby dwóch chłopców latało do dyrektora i skarżyło na siebie, żeby pokazać że się jest lepszym...
Słaba sytuacja, szkoda że do tego doszło, ale prawda jest taka że dwóch wielkiej klasy GK nie może się kisić w jednej drużynie zbyt długo.
1 sezon ok, góra dwa ale ileż można
0
Nie wygrają, bo to ich tradycja.
0
nie w tej dekadzie, ani w następnej. To tradycyjny przegryw angielski odkąd istnieje Premiership
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Trenować Turka aż mu zejdzie skórka ;)
1
Gen. Franco uchronił Hiszpanię przed zarazą komuny, nie pozwolił im się także włączyć w II wojnę światową.
Wielka postać, dla antykomuchów i antylewactwa takiego jak ja- jest bohaterem.
10
Costa to synonim boiskowego chama.
1
Brak szacunku to było to co Arda pokazał na ME w barwach Turcji...
Coś chłopakowi się stało w głowę odkąd nic nie robił pół roku
2
limituja konta mendy...
0
Tak chodzą słuchy że miał większy nos od Messiego.
W Barcelonie nikt nie może mieć większego kinola niż Leo.
2
Ty powiesz znowu, że Bartomeu nie zna się na negocjacji kontraktów.
A ja ci powiem, spójrz na twarz Lucasa Digne.