5

Mascherano kolejny raz pokazał jakim to jest fantastycznym śr. obrońcą. Jest Pique, jest Umtiti w świetnej formie, to NIEEEE, grajmy defensywnym pomocnikiem który ma 1,5 metra w kapeluszu

1

Barca bez Messiego leży i kwiczy./../

1

Bez sensu takie rankingi, totalny zdupping

0

Niestety Watykan też miesza się w to szambo.

1

Araby by im nie płaciły socjalu i u Arabów nie ma Szwedek do gwałcenia ani nawet Niemiek.

Za kradzież obcinają łapę, to też może mieć jakiś wpływ na ruchy emigrantów.

8

Lionelu Messi, nie idz tą drogą.

5

a MS 2014 nie miałeś zakodowane?

2

Czyli Onan po śmierci został patronem samogwałcicieli zupełnie niesłusznie.

Nie ma sprawiedliwosci jak widać nie tylko na tym swiecie, lecz na ''tamtym'' również :/

0

Douglas w Chichon, wg mnie bomba

0

walił gruche i nie chciało mu się z żoną pózniej. zycie

4

Przypomina mi biblijnego onana, patrona hmmm onanistów ;)

7

Nr 2 zastrzeżony dla Douglasa, jak #23 dla Jordana i #8 dla Kobiego ;)

0

Jak na razie ten Ter stegen odpieprza klops na klopsie gdy gra dla Niemiec, wczoraj z Bilbao miał tysiąc podań w tym jedno debilne po którym pomocnik Athleticu powinien zdobyć gola na 1:0 ale trafił w głowe Matsa.
Gdyby ta setka wczoraj była wykorzystana to już ciężko byłoby wygrać i już by leciały gromy na Ter stegena.
Z taką grą 2-3 absolutnie żenujące błedy w sezonie to pewnik, martwię się tym z kim te błędy wypadną, oby nie kosztowały zbyt dużo.

Podsumowując Ter Stegen to materiał na top 5 GK na świecie, na razie nie jest nawet w dziesiątce.

1

''Sorry tam są drzwi''
Głupawo to brzmi od pewnie nastoletniej polskiej kibicki Barcy w odniesieniu do bardzo zasłuzonego i utytułowanego bramkarza

2

Zarówno koka, jak i kola nie jest dobra, dzieciaki ;)

3

Kokaina nie jest dobra dzieciaki, pamietajcie

0

:)))))))))))))))

0

masz Ci los.....

1

Zubi już dawno by podpisał napadziora. Co z tego, że przepłaciłby, kupił kogoś kto nie pasuje, ale byłby już zaklepany u mistrza Zubiego

3

Wyglada to jakby dwóch chłopców latało do dyrektora i skarżyło na siebie, żeby pokazać że się jest lepszym...
Słaba sytuacja, szkoda że do tego doszło, ale prawda jest taka że dwóch wielkiej klasy GK nie może się kisić w jednej drużynie zbyt długo.
1 sezon ok, góra dwa ale ileż można

0

Nie wygrają, bo to ich tradycja.

0

nie w tej dekadzie, ani w następnej. To tradycyjny przegryw angielski odkąd istnieje Premiership

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Trenować Turka aż mu zejdzie skórka ;)

1

Gen. Franco uchronił Hiszpanię przed zarazą komuny, nie pozwolił im się także włączyć w II wojnę światową.
Wielka postać, dla antykomuchów i antylewactwa takiego jak ja- jest bohaterem.

10

Costa to synonim boiskowego chama.

1

Brak szacunku to było to co Arda pokazał na ME w barwach Turcji...
Coś chłopakowi się stało w głowę odkąd nic nie robił pół roku

2

limituja konta mendy...

0

Tak chodzą słuchy że miał większy nos od Messiego.
W Barcelonie nikt nie może mieć większego kinola niż Leo.

2

Ty powiesz znowu, że Bartomeu nie zna się na negocjacji kontraktów.
A ja ci powiem, spójrz na twarz Lucasa Digne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?