michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zgadzam się, poza Mascherano, on za niski na stopera, za słaby technicznie na DMF
3
22mln za gościa który jest 3 razy lepszy niż 3 lata temu?
50 mln gbp to absolutne minimum a tak naprawdę to Barca powinna go skusić mega kontraktem o ile wogóle coś jeszcze w kasie zostało po podwyżkach Iniesty i Messiego.
Alexis wkłada serce w grę a przed nim kilka potencjalnie najlepszych sezonów.
37
A jest w nowym kontrakcie że ma biegać?
0
w botiga jest zdzierstwo na maxa, to samo na ebayu co w tej śmiesznej botidze jest za 30% ceny
0
pewnie robi łaka-łaka
0
Brzmi jak Cesc Fabregas, Henry, Hleb i Song
0
Oderwany od rzeczywistości jak Xavi.
0
Ja myślę, że przysłowiową 'kupę' na hasło Barca robi 99% piłkarzy, to samo zresztą co na hasło Real.
0
40 to za Coste jedynie dostaną
0
20 mln za goscia ktory ma 30 lat, to jest zenada, bo chłop poghra 2 max 3 lata na wysokim poziomie, o tyle o ile~!!
6
Trzeciej szansy Pedro, trzeciej.
Drugą już spieprzyliście tydzien temu
0
jak przygasła, młody Bartra własnie zadziwlił swiat niemal perfekcyjna gra z Atletico, powoli przebija sie Sergi Roberto, Rafinha robi gre w Celcie. A poza tym cały skład to prawie L:a Masia, nie rozumiem narzekan, przeciez nie w kazdym sezonie da sie wypromowac nowego Busquetsa czy Pedro?!?..
0
Dokładnie tak. Niech skosztuje własne lekarstwo
0
Piorun ponoć dwa razy nie uderza w to samo miejsce
0
Realna ocena to kurs brytyjski 1.33, co daje nam 75% szans Realu na mistrza, pozostałe 25% w nierównych proporcjach rozkładaja sie na Atleti i nas.
W zasadzie ciezko sie spierac z takimi spekulacjami, wazne ze Barca może swoją piękna i skuteczną grą obnizyc notowania Realu do koło 50%, w razie zwycięstwa gości.
0
Skrecił staw nic strasznego wróci na 1/4 L:M:D:D:D:D
0
O kurka troche mnie ścięło jak to zdjęcie ujrzałem
0
Sporo złego sie stało w tym 13 roku.
0
Dobrze napisane.
0
Własnie to jest wreszcie trener ktory się NIE BOI sadzania ikon na ławce. Tylko on póki co zdejmuje Leo z boiska. To samo Xavi i Iniesta, też siedzieli już nie raz.
0
Popieram, Martino dotychczasową robotę wykonuje wg mnie na mocną piątkę w szkolnej skali.
A dużo lepszy styl się pojawi jak Messi i Neymar już będą razem w optymalnych dyspozycjach. Ja bym temu Panu dał kolejny sezon, niech sobie wezmie ze dwóch graczy jakich potrzebuje, i zagra pełny sezon z letnim przygotowaniem.
Facet jest na wysokim poziomie, jedyne w zasa=dzie czym mi podpadł to wypowiedzi po kilku słabych meczach, gdzie mówił że były to dobre mecze.
No ale może w ten sposób chroni druzynę. Poza tym póki co jest dobrze
0
0
A tu wspaniała gra nogami VV. Szkoda słów, na tych ludzi co sądzą że z Curtois w bramce Barca bedzie miała problemy. Problemy to były zawsze z VV i jego dramatycznym często wyprowadzaniem piłki. On w zasadzie dopiero niedawno przestał regularnie się ośmieszać tą słynną grą nogami.
0
Nie dwa tylko ze 20. Dwa to jak ogladasz mecze od sezonu 11/12
0
Valdez tą swoją grą nogami zawalił sporo meczów.
Curtois przynajmniej nie pajacuje, i jest duzo lepszym GK.
0
Valdez w formie sprzed kontuzji, to ponoć najlepszy golkiper sezonu... Zresztą też tak uważam, on i Curtois. Ale ponoć szykują kampanię dla Ikera w styczniu:D I ponoć ma wrócić do bramki:d Whatever
0
Nie inaczej!!
0
Gosc lat 18-21 nie robi wogołe baboli. A wyciąga takie piły jak Casillas gdy miał 18 lat i grał w LM.
0
Niestety też uważam że Jos mimo że transfery ma ogarnięte średnio, to wie jakim potencjałem dysponuję młokos z Atletico
0
Diego to już ma troche wiosen, raczej przyszłość nie jest jego:D