michalciesla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym drugim wariancie byłby bardzioej centralnie ustawiony, on potrafi miażdzyć na tej pozyci. Zresztą Suarez to i za rozegranie się wezmie kto ogladał Pool to wie ;)
0
A jeszcze na bramce Bravo, bo wygra rywalizacje ;0
0
W wariancie innowacyjnym moje dwie korekty 4fun ;):
-Alba za Mathieu na lewej obronie
-Alves transfer zagraniczny a na prawą obronę Bartra, który pokazał dużo walorów ofensywnych, i nie mówię tylko o głowkowaniu. Nawiasem mówiac rozwój Bartry jest rewelacyjny.
0
co ten gość pisze za brednie, poprzedni sezon to był najlepszy Pique, pozniej doznał kontuzji.
Tekst sprzed roku>?
0
kiedy grał rewelaccyjnie? w 2009 ?
0
kuuuuur!!!
że też tego pozera sie nie udało pozbyć.;/
0
O jaki mściwy Polaczek.
0
Kupili Rudego za 20 baniek to kupili, na ch^%*^&j drążyć temat.
5
31 letniego hahahah to są jaja jak te durnie wydają kasę!!
Ile on pogra może 2 sezony max 3?
2
Dawno takiego rudzielca nie mieliśmy ;)
Ale 20mln? Za 30 letniego gracza? Rudzi wymierająca rasa ale bez jaj!
:)
0
Mascherano MVP turnieju w mojej ocenie. Drugi Muller albo Messi, trzeci James
0
Za Messim ciągną się kontuzje z wiosny i jesieni 2013, Nie mógł przepracować solidnie okresów przygotowawczych, rehabilitacje etc, a w trakcie sezonu nie da sie kondycji nadrobic bez straty jakości, więc Messi grał w niekórych meczach na pół gwizdka, wiedział że np nie może biegać do pressingu albo do każdej piłki zbyt aktywnie bo inaczej padnie w 70minucie.
W Brazylii to sie dodatkowo nagromadziło, do tego wilgotność i tempratury plus wielka presja, noi rzyganie nie jest tutaj niczym dziwnym. On może mówić że to nie stres, może nawet myślec że to nie stres, ale jest coś takiego jak podświadomość i on wie jak duzo zalezy od niego, ba nawet fakatyczni kibice ARG już masowo śpiewali że ''zobaczycie jak Messi przyniesie Puchar do domu''. Wg mnie z presją psychiczną na Mundialu poradził sobie świetnie, nawet w finale prawie każda piłka zagrana przez niego była dobra, prawie każdy drybling grozny, zabrakło jedynie precyzji. Niestety zabrakło troche kondycji żeby mógł napędzać akcje za akcją. Może jakby mieli dzień dłużej na odpoczynek? Skoro grali jak równy z równym wczoraj to może byłoby ciut lepiej? Może to by starczyło?
No niestety piłka nożna jest piękna w sposób brutalny. Teraz grunt żeby wreszcie odpoczął, i żeby wrócił stary Leo, właściwie to taki sprzed nawet 1.5-2 sezonów. Moim skromnym zdaniem to tylko wyczerpanie, jakość jest dalej nie z tej ziemi, brakuje paliwa, a w konsekwencji i troche dynamiki. A wymiotami bym sie nie przejmował, zdarza sie to bardzo rzadko i jest pod opieką najlepszych lekarzy, poza tym wcale mu to nie przeszkdadza grać bardzo dobrze, jak np w 1 połowie wczoraj, a to wtedy wymiotował..
4
co to za Szwab?
0
jednak van basten to co najwyżej ta sama liga co van Persie.
2
Będzie idealnie wypoczęty na drugą część sezonu, Messi może być jak zwykle zajechany, Neymar nie waidomo czy przepracuje duzą część okresu przygotowawczego.. Nie ma co płakać.
0
Jak to dobrze być zagorzałym kibicem Arsenalu i Barcelony ::)))
0
czarny książe ci sie marzy hhehe?na białym koniu czy też czrnym? ;)
0
Ha ha. Ha.
0
0
Suarez to geniusz i do tego taki który nic nigdy poważnego nie wygrał, czyli głodny ;)
Można poświęcić Alexisa, byleby za dużo nie dopłacać.
1
no gdzie 40 jak można go puścic za 25 albo max 32 jak za Fabregasa
0
Sprzedawać zanim frajerzy znikną z rynku.
0
hehe
0
Wracaj do dżungli
1
25 max
2
bez ikry w barcelonie przez 3 lata, teraz bez skupułów idzie po kase ruskiego.
IVAN RAKITIC!!!
0
i Curtois a my im Ter Stegena:D
2
Laporta wróć mordo Ty moja.
3
Zajebiscie .
0
No właśnie tacy spece tu są na www:D