2

@July_6_BcN No widzisz, ja mam dar przekonywania :P

2

@July_6_BcN Jak to nie? Jesteś, jesteś

1

@July_6_BcN Ja zapraszam do siebie tylko fajne koleżanki :P

@LeoMessiiBarcaPepa Stolica jest piękna dlatego się tu przeprowadziłem

2

@Messiah10 Nikogo nie winię, podałem jako ciekawostkę :D

@escarabajo Ale skoro są na 4 miejscu to pewnie nie narzekają :P

3

@1LY0 Też liczę na to, że Como zagra w LM
@mientusek1407 Byleby Włosi się zakwalifikowali na mundial :/

7

"Włoska drużyna" Como


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @escarabajo

6

@Giwera @gumaz @Szklaner to coś dla was

1

@July_6_BcN I co my będziemy oglądać?.. :(

1

@July_6_BcN Jak to, przecież dopiero był sylwester...

3

@July_6_BcN Jednak wycofuję się z tego pomysłu :D

@FcPortoFan1999 Musisz sobie radzić sam :|

3

@July_6_BcN Z nim to będą jednak ciężary XD
@FcPortoFan1999

4

@FcPortoFan1999 Ale do kobiet to nie w taki sposób, tak nie Oski..

1

@Giwera z Jasiem Urbanem pojedziemy na mundial :D

1

@Giwera Ty to jesteś prawdziwy patriota, Jasiu

4

Już za 10 dni Polska Albania, jaki wynik obstawiacie?

3

@Filipem @FcPortoFan1999 Ona blondi ja blondyn

2

@Kinginiesta Mam to samo. Instalowanie przeglądarki od nowa nic by nie dało i tak, nie dałoby nic.

1

@BorzyKrzys Ale piękna koszulka, szacun
@Giwera

16

Gol Ardy

2

@July_6_BcN Szkoda tylko, że jakość kiepska, tak jak u mnie :|

1

@July_6_BcN Tylko że dla Ciebie każde zdjęcie Pedriego jest hot XD

2

@July_6_BcN Też pasuje, trzeba się będzie przyzwyczaić ;)

5

Arsenal goool, potężny Gyoko

2

@July_6_BcN A to ty Julia, nie poznałem Cię :x

2

@Giwera Pan Janek w gorących, duma

28

Tak

4

@Giwera Maximiliano prowadź jutro po zwycięstwo z Lazio! :D

1

@Giwera CzekaMY, Panie Dżony.

3

@Vegeta88 jak my się Albanii boimy a gdzie dalej XD

7

Warto było powiększać mundial dla takich hitów


@Giwera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?