michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale meczycho w Poznaniu
4
Dziś tylko Arsenal
2
Domen lata w innej lidze
1
Ukochana ma w strefie spadkowej i okej
A tymczasem United przegrywa z CP xD
1
@takisobiektos no powinno
3
Wygrana 2:0 z trudnym rywalem, sympatyczne popołudnie
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
2
@gumaz Kubacki słabo lata
@FcPortoFan1999 heheheh
4
Pietrek hehe liderem
2
@Giwera Max za chwilę Cremonese rozniesie
2
@Eklerek @Giwera opinia?
7
Cristiano Ronaldo pudło z karnego i okej
6
@mekston @FcPortoFan1999 Oski jest na baletach i dziewczyny podrywa
1
@Giwera Dobrze, że mamy takiego eksperta na stronie
6
@VamosRakieta losuj w końcu, nie mam całego dnia
4
@Antimadridista_WR Może i tak, ale i tak jest kozakiem
Za koszuleczkę szacun :D
@Giwera
4
@Giwera Olivier Giroud, Milan, piękne to były czasy. Pan Piłkarz.
6
Ale to był duet - Dembele i Grosicki
2
@Giwera @Ptasior Jak to zobaczyłem to od razu w głowie miałem skład z 14/15, tamto Juve było mocne
1
@Who_you_mam Tak na złotych tarasach, i coś bredził że kroki musi robić
9
@gumaz Widziałem dzisiaj w Warszawie dziecko, około 12 lat, w kurtce Moncler z matchą w ręce, to był pewnie @Popitek12
12
Hauge, nasz człowiek, był wczoraj na misji ;)
@Giwera @takisobiektos @Karol145
4
@Giwera spokojnie panie Janie, Milan w przyszłym sezonie wraca na salony :P
8
Jens Petter Hauge, były piłkarz Milanu strzela gola Interowi i okej!!
@Giwera @takisobiektos @Karol145
11
Barella zanurkował w polu karnym jak @KylianEmbapet dramat
1
@Cule1019 Szkoda, że się przenieśli z Ligą Mistrzów z Warszawy do Hamburga :|
1
@Cule1019 Aż tak już nie pamiętam, chyba było 1:1 i słaby mecz. Kiedy to było, chyba w 2022 roku
1
@Cule1019 Też byłem na tych 3 meczach, jeszcze był chyba Szachtar - Celtic jako pierwszy z trzech w fazie grupowej LM
8
Inter dzisiaj odpada z Ligi Mistrzów
i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145
4
@FCB24 Ale chociaż jest Liga Mistrzów :D
5
Gdzie byliśmy 3 lata temu, a gdzie jesteśmy dzisiaj :)
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2025901455551394068