4

@Jakchcesz @agaFCB Jestem przyzwyczajony do porażek
@Azi słabo, bo nie zadziałało..

9

@agaFCB Masz wiertarkę w domu?

3

@macio_944 Tak rozpuścisz jak Jesse z Breaking Bad

2

@Misiusessi ja miałem i do dzisiaj nie wiem co to oznacza xD ale nadal żyję

4

@Filipem przypi.. przywal mu gazetą to wyżej nie poleci

2

@A4ron Usunęli w pewnym momencie, też bym poczytał xD

2

@Katalończyk 99 wspomnienia odblokowane XD
@gumaz pamiętałem zawsze i używam do dzisiaj

6

Jeszcze sobie chłop strimuje xD

1

@MOLESTA no to całe szczęście xD

1

@MOLESTA A przed nami jeszcze dogrywka tego meczycha
@Giwera

5

West Hamelona :P

3

@vangoor Pisał z inną jak byli razem ale mu wybaczyła, piękna para z 3 dziećmi

4

@July_6_BcN Nawet Deschwanden lepiej mówi po polsku niż Pietrek :/

2

@FcPortoFan1999 lepiej skaczący trener niż skaczący komentator

1

@Giwera Como i Milan moi ulubieńcy :D

1

@misterio Premier League zawsze warto oglądać

1

@July_6_BcN Nie przepadam za mikstami, ale obejrzę

2

@July_6_BcN A ja myślałem że dopiero w sobotę są skoki xd

2

@FcPortoFan1999 i nie dowieźli, wykrakałem :/

3

@FcPortoFan1999 dzisiaj nie zaśnie

2

Jak dowiozą to Polto ma 7 punktów przewagi i okej

1

@Giwera włączam, bo mecz Polto nudny jak Ekstraklasa :P

5

13

Jak te dzieci szybko rosną

1

Brawo Kacper!!!

2

@FcPortoFan1999 @Giwera patrz młodego erosomana

2

Pietrek w studiu siedzi zamiast na belce

2

@tomek8756 @FcPortoFan1999 Spaletti stary erosoman
@Giwera

4

1

@July_6_BcN Kamil leci po złoto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?