michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To chyba nie będzie ten sezon
1
Sędziowie nie pomagają jak w Serie A i Inter nie ogarnia (:
1
Gooool Rafa Leao!
@Giwera @takisobiektos @Karol145
2
@Kgorecki2500 w Neapolu zjadłem najlepszą pizzę w życiu
9
I am Jose Mourinho xD
1
@mientusek1407 Tchouameni w 2 ostatnich meczach grał jak profesor, Camavinga natomiast w unikaniu kartek jest mistrzem, sędziowie są ślepi na jego faule
20
Pięknie panie Otamendi
5
A jednak Vinicjus wyprzedza Trubina w bramkach w LM
4
No mam taką nadzieję, ostatnio nie zawiedli :D
Trubin dzisiaj wyprzedza Vinicjusa w liczbie goli
2
Ale pograli Juventusiarze i jakie golazo
@Giwera trzeba tak było grać z Interem xd
2
@Giwera miałem nie oglądać, ale jednak obejrzę, nazwiska zachęcają
1
@Stinger_ Ja też się obawiam, nie wiadomo jaki się Lech akurat wylosuje xd
18
„Włochy i Hiszpania mają dwóch skorumpowanych złodziei jako liderów"
Trudno się z tym nie zgodzić.
@Giwera @takisobiektos @Karol145
2
@blakkudium Milan w czymkolwiek by nie grał i tak jest piękny :P
2
@Stinger_ A tam jakaś liga fraudów.
Już w środę meczycho Milan - Como, a w czwartek Lech gra z Kupsem a Jaga z Fiorentiną
@Giwera @FcPortoFan1999
4
Magic Mike ma dzisiaj swój dzień
@Giwera @takisobiektos @Karol145
1
@clyde żenujące jak Legia
2
@maroon Masz rację, pomyłka. Dla Manuela szacunek
1
I jeszcze A Arboleda 2 punkty przed Barcą, najgorzej
3
@clyde Red Dead Redemption 2, od premiery zbieram się żeby ją przejść, czyli jakieś dobre 8 lat
2
@July_6_BcN W takim razie ja zachowałem klasę :)
3
@BORO_12 @Giwera 5 milionów i but Modricia którym strzelił zwycięskiego gola
3
@BORO_12 @Giwera Bierzemy go?
1
@Giwera Za ciasno w piwnicy na San Siro, teraz gram na wypożyczeniu
1
@Giwera jeszcze tylko 4 poniedziałki i wiosna.
Mój ulubiony ketchup to ten z Pudliszek :P
Pudliszki zresztą są bardzo blisko mojego miasta :D
1
@Alicja3500 Zgadzam się :)
2
@July_6_BcN Doceniam, że doceniasz :)
2
@July_6_BcN doceniaj że ja tego nie robię
3
@majkiii i jeszcze w tłusty czwartek nażarła się pączusiów
4
@July_6_BcN wczoraj walentynki z @Luciano99 a dzisiaj imieniny, taka to pożyje, codziennie impreza