michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czyhrynski Ja miałem 15, teraz 26,
smutne.
3
Juventus przegrywa? I to mi się podoba
4
Madryt lubi mieć doliczane 9 minut, no i strzeliły na 1:1 xd
6
Alexia Putellas 1:0, prowadzimy w Klasyku
2
@Kapitan9 Już nie o to chodzi czy będzie grał na mundialu czy nie.
Po co Barcelonie piłkarz który nie będzie grał w piłkę przez tak długi czas. Trzeba szukać gdzieś indziej
6
Benzema z hattrickiem w debiucie, Cristiano z fochem i okej
2
@Kapitan9 Mateta może nawet opuścić mundial przez kontuzję kolana, odpada
3
@escarabajo Bo @Luciano99 ma @jowita i zastanawia się jeszcze jak być w ten dzień w dwóch miejscach na raz
2
@lajcior Na co? Nic
2
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @Zoker @cracker Rabiot to jest gość.
Dobrze, że jego mama Werka się ogarnęła.
7
Już dzisiaj El Clasico
Do boju @ewa 2412 Pajor!
10
Jak lecieć do 1 ligi to razem
2
@Kubajnos345 Pies może złamać ci serce tylko raz, jak jego własne przestanie bić.
Trzymaj się!
1
@July_6_BcN Okej, bigos skasowany, reszta do ustalenia
4
@Safrani @Luciano99 nie lubi tego
1
@July_6_BcN Składniki to jedno, ale wykonanie robi robotę ;)
1
@July_6_BcN Może nie jadłaś tak dobrego jak ja:)
@Eklerek no właśnie nie Warszawiok a poznańska pyra
3
@Borry Carlos Kameni ten co przeciwko Realowi i Barcy grał mecze życia, jasne, że pamiętam.
2
@July_6_BcN I ma rację. Ale zastanawiam się jak można nie lubić bigosu, ja uwielbiam.
4
@July_6_BcN lepsze rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@agaFCB a ty jak poderwiesz Carlitosa?
2
@JanuszKorwinMikke @Comentateiro opinia?
1
@Giwera Milan jak zawsze zaskakuje xD
1
@Giwera Przepiękny, 3:0 pany
1
@Derean Myślałem, że CS 1.6 już nie istnieje, grało się z ziomkiem te 12 lat temu
5
@Technik @Giwera @escarabajo
Właśnie nie wiem o co wam chodzi, tabela nie kłamie
1
@July_6_BcN jedni na telewizorze drudzy na laptopie i tyle ;)
2
@takisobiektos @Giwera @Karol145 czekam na potężny Milan Maxa od rana
@July_6_BcN niestety znowu Barca i Milan o tej samej godzinie :|
30
@NeroTFP1 To trzeba usiąść na spokojnie
2
@Karol145 Niclas to prawdziwy goat :D