2

@July_6_BcN Wątpisz we mnie?

4

@Pedri16Future Ciiiiiiiiicho, nie mów tak
@July_6_BcN No o nos mi chodziło przecież

9

@July_6_BcN Julia o czym ty myślisz...

5

@1LY0 Wina Arbeloi, za bardzo głaskał

59

Vinicjus i Trubin mają tyle samo bramek w LM XDD

2

@MateS i na tabelkę

7

Dzisiaj tak

1

@Czajka90 o zapomniałem o Troyu :D

1

@Czajka90 Taaa, Jarek Hampel mój ulubieniec :D
Baliński, kto tam jeszcze był, Kołodziej, Jurica Pavlic

1

@Matheu12 Kiedyś chodziłem na Unię Leszno, kiedyś to były czasy.
Teraz w ogóle żużla nie oglądam.

2

@July_6_BcN 20 książek i już jestem ekspertem, może mogę cię czegoś nauczyć ;)

2

@July_6_BcN Też się znam, w końcu czytałem Chyłkę xD

2

2

@July_6_BcN Naprawdę? To nie mam szans niczego znaleźć, wszystko pod kontrolą;)

1

@July_6_BcN Ale ja i tak znajdę jakąś lukę w paragrafie;)

2

@July_6_BcN Ahh, tak mówiłem? Okej, zgadzam się na wszystko

4

@Giwera Ale equipazo :O
Zapomniałem, że Glik tam gral xD

1

@Giwera Już widzę jak będzie tam grał na prawym skrzydełku

1

@July_6_BcN Ja tylko zmywanie, reszta Ty, i okej!

1

@July_6_BcN To w takim razie musisz mnie doszkolić

1

Nico Paz z golem, Como 2-1!

@Giwera

2

@July_6_BcN Luzik, mam zmywarkę;)

6

@Comentateiro a twój Bayern zniszczył mój kupon w weekend...

3

@DragonxNF Jak w przyszłości będę potrzebował pomocy to napiszę do ciebie
@July_6_BcN No to matma w Twoich rękach… A reszta w moich.

5

@July_6_BcN Dziecko płacze, ja płaczę, żona płacze, a zadanie nadal nie zrobione, dramat

3

@July_6_BcN No i jeszcze bym musiał zadania z matmy robić, płakałbym razem z nią

10

@July_6_BcN Dobrze, że nie mam żony

6

Sergi Roberto strzela dla Como na 1:1 :)

1

@Kgorecki2500 cheeseburger + frytki

1

@Danny Gaucho Anka gdyby nie poznała Robercika


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?