17

HESOYAM, AEZAKMI do końca życia będę pamiętał ;)


1

@Zelazny_Mike tak wchodzi, sama tak powiedziała, atakuj

2

@July_6_BcN Ja też nie. Nawet Kacper się dzisiaj nie popisał.

1

@July_6_BcN i okej.
Czekasz na skoki?

2

@July_6_BcN dałaś się nabrać XD
Przeczytałem z grubsza @Pawlak1992 i wydaje mi się że mogłem to wtedy widzieć, ale się nie zagłębiałem xD
@FcPortoFan1999 a to nie Karolina?

2

@Pawlak1992 dajcie link bo ja to ominąłem xD
@July_6_BcN zresztą to nie ty bo jesteś blondi...

1

@Pawlak1992 ja też jestem długo i nikt mnie nie nominował, ale tranquilo amigo, zrobimy 10 razy więcej, oni nie są gotowi.
@July_6_BcN widziałaś ją kiedyś? Może to jednak ona.

1

@Pawlak1992 ja będę zazdrosny
@July_6_BcN może to nie @jowita a @clyde ?

3

@Pawlak1992 o @jowita we własnej osobie

5

@tomek8756 "po oglądaniu idziemy do łóżka" najlepszy fragment

10

Jeszcze będą płakać w Madrycie za Xabim

0

@Arkon Ciekawa była tylko 2 razy w ostatnich latach, jak Bayer wygrał i jak BVB zesrało się metr przed kiblem :D do dzisiaj nie mogę zrozumieć tego ostatniego meczu...

0

11 punktów przewagi Bayernu.
Co za ciekawa i wyrównana liga...

1

@FcPortoFan1999 na siłę się cieszą xD

2

Jeśli czujesz się bezużyteczny to pomyśl o meczu o 3 miejsce w PNA

1

@Kazragore No i kartki nie dostał xD

1

Nowy rok, stary ja

3

@BorzyKrzys "po oglądaniu idziemy do łóżka" i okej

1

Vinicius tak wygwizdany że aż mi go nie szkoda.

21

Pozdro z wakacji panie perezik

1

@clyde Zawsze

17

Piłeczka chodzi, lubię to

4

Jakie potężne gwizdy na Viniciusa XDDD

1

@TR3YWAY Dla mnie to była katorga. Byłem z 2 lata temu i ludzi pełno, w dwóch restauracjach jedzenie nie było zbyt dobre, jedynie hotel był super.

1

@clyde fioła to ona ogólnie ma :D
W końcu wyjdzie z tego coś dobrego.

1

@Aragorn33 widziałem jak robiła inhalacje choremu psu, może faktycznie kocha zwierzęta :)
Nie wiadomo jak jest naprawdę ale przynajmniej nagłośniła sprawę.

4

Pewnie Doda robi to pod publiczkę i żeby ocieplić wizerunek, ale może ktoś się w końcu weźmie za to pato schronisko.

2

Harry Maguire vs City, będzie zabawnie

35

AA nie ma lekko w Madrycie :D

1

@July_6_BcN Warszawianki to są takie szalone że ho ho :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?