michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
HESOYAM, AEZAKMI do końca życia będę pamiętał ;)
1
@Zelazny_Mike tak wchodzi, sama tak powiedziała, atakuj
2
@July_6_BcN Ja też nie. Nawet Kacper się dzisiaj nie popisał.
1
@July_6_BcN i okej.
Czekasz na skoki?
2
@July_6_BcN dałaś się nabrać XD
Przeczytałem z grubsza @Pawlak1992 i wydaje mi się że mogłem to wtedy widzieć, ale się nie zagłębiałem xD
@FcPortoFan1999 a to nie Karolina?
2
@Pawlak1992 dajcie link bo ja to ominąłem xD
@July_6_BcN zresztą to nie ty bo jesteś blondi...
1
@Pawlak1992 ja też jestem długo i nikt mnie nie nominował, ale tranquilo amigo, zrobimy 10 razy więcej, oni nie są gotowi.
@July_6_BcN widziałaś ją kiedyś? Może to jednak ona.
1
@Pawlak1992 ja będę zazdrosny
@July_6_BcN może to nie @jowita a @clyde ?
3
@Pawlak1992 o @jowita we własnej osobie
5
@tomek8756 "po oglądaniu idziemy do łóżka" najlepszy fragment
10
Jeszcze będą płakać w Madrycie za Xabim
0
@Arkon Ciekawa była tylko 2 razy w ostatnich latach, jak Bayer wygrał i jak BVB zesrało się metr przed kiblem :D do dzisiaj nie mogę zrozumieć tego ostatniego meczu...
0
11 punktów przewagi Bayernu.
Co za ciekawa i wyrównana liga...
1
@FcPortoFan1999 na siłę się cieszą xD
2
Jeśli czujesz się bezużyteczny to pomyśl o meczu o 3 miejsce w PNA
1
@Kazragore No i kartki nie dostał xD
1
Nowy rok, stary ja
3
@BorzyKrzys "po oglądaniu idziemy do łóżka" i okej
1
Vinicius tak wygwizdany że aż mi go nie szkoda.
21
Pozdro z wakacji panie perezik
1
@clyde Zawsze
17
Piłeczka chodzi, lubię to
4
Jakie potężne gwizdy na Viniciusa XDDD
1
@TR3YWAY Dla mnie to była katorga. Byłem z 2 lata temu i ludzi pełno, w dwóch restauracjach jedzenie nie było zbyt dobre, jedynie hotel był super.
1
@clyde fioła to ona ogólnie ma :D
W końcu wyjdzie z tego coś dobrego.
1
@Aragorn33 widziałem jak robiła inhalacje choremu psu, może faktycznie kocha zwierzęta :)
Nie wiadomo jak jest naprawdę ale przynajmniej nagłośniła sprawę.
4
Pewnie Doda robi to pod publiczkę i żeby ocieplić wizerunek, ale może ktoś się w końcu weźmie za to pato schronisko.
2
Harry Maguire vs City, będzie zabawnie
35
AA nie ma lekko w Madrycie :D
1
@July_6_BcN Warszawianki to są takie szalone że ho ho :D