michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde fioła to ona ogólnie ma :D
W końcu wyjdzie z tego coś dobrego.
1
@Aragorn33 widziałem jak robiła inhalacje choremu psu, może faktycznie kocha zwierzęta :)
Nie wiadomo jak jest naprawdę ale przynajmniej nagłośniła sprawę.
4
Pewnie Doda robi to pod publiczkę i żeby ocieplić wizerunek, ale może ktoś się w końcu weźmie za to pato schronisko.
2
Harry Maguire vs City, będzie zabawnie
35
AA nie ma lekko w Madrycie :D
1
@July_6_BcN Warszawianki to są takie szalone że ho ho :D
1
@Kozinho. No jest, w sylwka z koleżanką piły piccolo
2
@July_6_BcN @GeneralXavi jutro nic nie będzie pamiętał bo już pewnie leży pod stołem
2
@July_6_BcN Na La Bambie trzeba być cały czas czujnym
1
@July_6_BcN ja tego nie powtórzę...
0
@July_6_BcN Teraz możesz iść spać bo tu już nic ciekawego się nie wydarzy :*
2
@GeneralXavi dobrze że @July_6_BcN nie zdążyła przeczytać
Ale jak wypiłeś to masz wybaczone
3
@July_6_BcN 1996, matematyka się kłania!
@GeneralXavi ale cringówa dude.
I usunął jak go pocisnęliśmy @TedeFCB
6
@GeneralXavi a ja mam 26, jak sobie przypomnę to mnie to szokuje, masakra jak ten czas zap...
2
@FcPortoFan1999 jak to będzie wyglądać tak jak na KMŚ z przekładaniem meczów przez burzę to będzie kicha
2
@FcPortoFan1999 dobrze że jest nagrywanie. Ale na EURO może wstanę, Polacy jak się zakwalifikują to chyba o 4 rano będą grać
1
@July_6_BcN Jak wstanę to obejrzę z odtworzenia i tyle
1
@Chimera Nie obrażaj pan dobre?
1
@FcPortoFan1999 w niedzielę o 3 w nocy?!
2
Jedyny dzień jutro co się można wyspać to ci dadzą skoki na 7:15 :|
3
@Batys zrobimy 10 razy więcej, oni nie są gotowi...
2
@July_6_BcN To dobrze, że przegapiłem bo foch gwarantowany. :D
1
@July_6_BcN Nie chcesz wygrać?
1
@Xaviball wiadomo że na @July_6_BcN chciałem zagłosować
@July_6_BcN wybacz, to już ten wiek...
0
@FcPortoFan1999 To nie wybór to skleroza.
3
@macio_944 Mogłeś mi przypomnieć, wstyd
3
Zapomniałem zagłosować. :|
2
@Gaucho Nico, Micky TOP ale za dużo kontuzji
No i Kane oczywiście
6
Pioter hehe ma dzisiaj urodziny, ostatnia trójka z przodu
4
No i okej @Giwera @Forza_Juve