2

@FcPortoFan1999 Papszun wywróci tabelę i Legia będzie na czele.

2

@FcPortoFan1999 Faworytem jest Legia Warszawa

2

@July_6_BcN Lepiej bym tego nie ujął ;)

3

@July_6_BcN nie no Julia, gorące to nasze drugie imię.
Zobaczy @gumaz jeszcze wyprzedzi pijącego Sebka jak się odpalimy.

2

@July_6_BcN gdyby się dało to byłbym tam pierwszy, nawet przed Tobą

1

@gumaz @July_6_BcN sorry ale nie jestem ekspertem

1

@July_6_BcN może powrót do 2000 i 0 zmartwień?

2

@July_6_BcN Im mniej liczenia tym lepiej, ale przecież ja mam nadal 20 lat :|

1

@Giwera Widzę fana Milanu i daję zielonego :D

1

@July_6_BcN Jesteśmy najlepszym rocznikiem, ale no bliżej niż dalej

1

@Nazio_87 mnie martwi czy w GTA 6 zdążę zagrać

6

Jesteśmy bliżej 2050 roku niż 2000, smutne

2

@kanver_ odwróć tabelę, Legia na czele XDD

3

@gumaz plus jest taki że @FcPortoFan1999 będzie mógł obejrzeć za tydzień każdy mecz Ekstraklasy w spokoju

6

@MesQueUnClub_87 albo 1234 xD

5

No nieźle xD

9

@Fog_W_1899 zepsutym i nudnym Milanie?
Milan to wielki klub, ma 7 lig miszczów

@Giwera

0

@gumaz Mam kontakt z dwiema kumpelami i kumplem. Na co dzień mieszkam w Warszawie, pochodzę z Wielkopolski, więc widujemy się raz w miesiącu jak wracam, a parę razy w roku oni wpadają do mnie.

10

Endrick ma ewidentnie dobry czas

4

@Aragorn33 Kibicem się jest a nie bywa

@Giwera

2

@MessiForeverTheBest Właśnie mistrz wchodzi na parkiet

1

Wchodzi Fullkrug i Pulisic i lecimy po 2 gola

2

@takisobiektos z 3 razy uratował Milan w polu karnym

2

Po tej pierwszej połowie można się zakochać na nowo w Allegriball

@Giwera

1

@Azazel_Pazuzu gol potężnego Niclasa Fullkruga na żywo? Zazdro

@Giwera

4

Czas na Allegriball



@Giwera

1

@Giwera Niech tylko Milan nie zepsuje mi dobrego weekendu :D

9

Jaki podobny do Antka Griezmanna

3

Wracamy powiedział @Kessie :D

2

@blakkudium @Giwera i słusznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?