1

@kuz nabije im obserwujących i tyle z niej pożytku :)

3

W 9 meczach 1 gol, dobra jest, dobry transfer.


@Giwera

0

@Czajka90 Już się skończył

4

Potężny Kiwior z asystą, 1:1 FcPolto

3

@Giwera 39 lat, szacun. Dobry transfer, niech ich prowadzi do Bundesligi.

2

@michal26 @Sysia11 siostra lepsza, oby nie poszła w ślady fagaty


4

@Sysia11 wolę naturalne dziewczyny a nie plastiki, więc nie

8

@BorzyKrzys w Mediolanie tylko Milan się liczy @Giwera

0

@July_6_BcN Chyba nie ma nudniejszego sportu niż ludzie jeżdżący na rowerze xd

0

@July_6_BcN Nie lubisz jeździć na rowerze?

3

@Rastafarnianin Nawet nie wiem kto to jest

6

Będzie afterek

0

Czy ktoś tutaj nie obstawił dokładnego wyniku 5:1 czy mi się wydaje? :D
@AmigoBlancos ?

3

Mame nie teraz, madrycka maszyna ruszyła


1

Nico Paz nie wykorzystał calcio di rigore :(

6

Julie Lopez zadebiutowała w Club America. @Eklerek @Giwera

1

@Czajka90 to było w trakcie meczu z Como, straty to ok. pół miliona euro.

1

@Giwera Następny mecz z Romą, będzie ciekawie, gonimy ten Inter!

4

Fullkrug ze złamanym palcem zapewnił wczoraj 3 punkty Milanowi, goacik @Giwera

6

Tygodniówka 300 tys funtów, tak się kaszle xd

1

@July_6_BcN daj spokój, miksty to jest dramat xD

0

@July_6_BcN ja i tak jakoś nie przepadam za drużynówką, ale włączę niech leci w tle, zerknę na naszych

0

@July_6_BcN No to jedno na laptopie a drugie telewizor, wczoraj tak Milan i Barcę oglądałem ;)

1

@July_6_BcN w końcu o normalnej godzinie

2

Niech wylosują Barcelonie jakiegoś łatwego rywala i to u siebie i madryciaki w ryk.
Chociaż w mało ważnym PK nie ma już słabych drużyn;)

1

@Bzyczekk @Eklerek będzie nowy content xd

1

@Giwera znowu o tej samej godzinie :|

0

@The Game 10 jeszcze w Vice City się grało.

0

@Czyhrynski Znam to, też mnie to boli :'(

1

@fcbarcafan19 no jasne, muszę odpalić GTA SA po latach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?