michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 Arbeloa jest ich nowym trenerem.
1
@Giwera Niech się biją a Milan z mistrzem, scenariusz idealny
1
@Giwera Nie podoba mi się to.
1
Nie płacz Krystyno :*
3:1 i w porządku
1
@Giwera Milan - Como to będzie meczysko
4
Zaraz CR7 zwolni trenera XD
6
A jednak zwolnili Xabiego.
Zaraz Liverpool zwolni Slota, weźmie Xabiego a ten wywali Real z LM, widzę to XD
0
@July_6_BcN o 2 lutego słyszałem, chociaż w sumie dopiero niedawno XD
Nie no, zazwyczaj trzymam do końca stycznia mniej więcej, w luty wchodzę bez choinki.
0
@July_6_BcN musisz mnie doedukować w kwestii kościoła XD
Ja mam sztuczną, zanim się wezmę za jej rozebranie to minie trochę czasu... (:
0
@July_6_BcN dlaczego wczoraj?
A u mnie choinka nadal stoi
4
Najmniej ważny puchar według Xabiego pozbawił Xabiego posady.
Ahahah
2
@July_6_BcN gdzie czapeczka?
1
@tbas Tak, i to z powodzeniem.
Chociaż ostatnio przegrali to są wysoko w tabeli co nie jest częstym zjawiskiem jeśli chodzi o RM Castilla
1
Xabi Alonso sam zdecydował się podać do dymisji. [as]
Tak to jest jak gwiazdki rządzą trenerem
1
ARBELOA nowym trenerem Realu!
Do tej pory prowadził drugą drużynę Real Madryt Castilla
0
@July_6_BcN nawet w mediach pisali dzisiaj że zostaje, będę tęsknił.
0
@July_6_BcN myślałem że fejk ale to prawda :D
0
Xabi Alonso zwolniony, dlaczego :( tak dobrze mu szło...
11
Dzień dobry ;)
Czas powkurzać madryciaków w pracy, rewanż za październik :]
1
@July_6_BcN Dzięki Julia za przypomnienie.
Nie mogłem oglądać, włączyłem dopiero niedawno ale Polaków na pierwszych miejscach nie widzę...
1
@July_6_BcN Możliwe, Warszawa jest jednak mała. ;)
0
@July_6_BcN I tak wolę taką jedną warszawiankę od urodzenia
0
@July_6_BcN Myślę, że już się więcej nie odezwie
0
@Eklerek widzisz jak sie koleżanka rozkręciła
@Agata2526 odzywaj się więcej na przyszłość
Tylko się nie pobijcie z @July_6_BcN o Pedriego
0
@Agata2526 ile masz lat?
2
@Agata2526 A to nic, jutro też będą. Idziesz na rekord komentarzy
0
@Agata2526 oglądałaś dzisiaj skoki?
0
@Eklerek @Agata2526 komu kibicujesz w f1?
1
@Agata2526 a szkoda bo masz ciekawe zainteresowania..
3
@Eklerek @Agata2526 odpisala, mogę umierać xD