0

@jedrek7000 Arbeloa jest ich nowym trenerem.

1

@Giwera Niech się biją a Milan z mistrzem, scenariusz idealny

1

@Giwera Nie podoba mi się to.

1

Nie płacz Krystyno :*
3:1 i w porządku

1

@Giwera Milan - Como to będzie meczysko

4

Zaraz CR7 zwolni trenera XD

6

A jednak zwolnili Xabiego.

Zaraz Liverpool zwolni Slota, weźmie Xabiego a ten wywali Real z LM, widzę to XD

0

@July_6_BcN o 2 lutego słyszałem, chociaż w sumie dopiero niedawno XD
Nie no, zazwyczaj trzymam do końca stycznia mniej więcej, w luty wchodzę bez choinki.

0

@July_6_BcN musisz mnie doedukować w kwestii kościoła XD
Ja mam sztuczną, zanim się wezmę za jej rozebranie to minie trochę czasu... (:

0

@July_6_BcN dlaczego wczoraj?
A u mnie choinka nadal stoi

4

Najmniej ważny puchar według Xabiego pozbawił Xabiego posady.
Ahahah

2

@July_6_BcN gdzie czapeczka?

1

@tbas Tak, i to z powodzeniem.
Chociaż ostatnio przegrali to są wysoko w tabeli co nie jest częstym zjawiskiem jeśli chodzi o RM Castilla

1

Xabi Alonso sam zdecydował się podać do dymisji. [as]

Tak to jest jak gwiazdki rządzą trenerem

1

ARBELOA nowym trenerem Realu!

Do tej pory prowadził drugą drużynę Real Madryt Castilla

0

@July_6_BcN nawet w mediach pisali dzisiaj że zostaje, będę tęsknił.

0

@July_6_BcN myślałem że fejk ale to prawda :D

0

Xabi Alonso zwolniony, dlaczego :( tak dobrze mu szło...

11

Dzień dobry ;)


Czas powkurzać madryciaków w pracy, rewanż za październik :]

1

@July_6_BcN Dzięki Julia za przypomnienie.
Nie mogłem oglądać, włączyłem dopiero niedawno ale Polaków na pierwszych miejscach nie widzę...

1

@July_6_BcN Możliwe, Warszawa jest jednak mała. ;)

0

@July_6_BcN I tak wolę taką jedną warszawiankę od urodzenia

0

@July_6_BcN Myślę, że już się więcej nie odezwie

0

@Eklerek widzisz jak sie koleżanka rozkręciła
@Agata2526 odzywaj się więcej na przyszłość
Tylko się nie pobijcie z @July_6_BcN o Pedriego

0

@Agata2526 ile masz lat?

2

@Agata2526 A to nic, jutro też będą. Idziesz na rekord komentarzy

0

@Agata2526 oglądałaś dzisiaj skoki?

0

@Eklerek @Agata2526 komu kibicujesz w f1?

1

@Agata2526 a szkoda bo masz ciekawe zainteresowania..

3

@Eklerek @Agata2526 odpisala, mogę umierać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?