michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Jak ty mnie dobrze znasz Julka :*
2
@July_6_BcN generalnie to stać mnie na wszystko, tylko sklepy Ferrari w święta byly zamknięte i nie bylo jak kupić
0
@FcPortoFan1999 żeby mi było zimno? A w życiu
0
@July_6_BcN a widziałem to ale zapomniałem się odezwać
1
@FcPortoFan1999 Ostatnio tak zrobiłem i przeleżałem 3 godziny, wszystko przez sylwestra...
1
@FcPortoFan1999 ja na 8 ale i tak pójdę spac koło 4 bo taki mam tryb w to wolne, zasnąć o 4 i obudzić się o 11 ;p
2
Co tu tak spokojnie wieczorem? Wszyscy poszli spać przed pracą?
1
@Irmscher10 proszę powiedz że to AI :D
5
Jeszcze szyby polać gorącą wodą i w porządku, można jechać jutro do pracy na 8
0
@FcPortoFan1999 ciekawe czy Zizou byłby tak samo dobrym bramkarzem jak był pomocnikiem
1
@FcPortoFan1999 Może jakbyś był na stadionie i akurat zagwizdał to by kolega Krzyśka piątka pomyślał, że to koniec meczu i nie uderzył na bramkę
1
@FcPortoFan1999 myślę, że to samo ale mogę się mylić Oskar
3
@Faro Zero, nie lubię
0
@July_6_BcN szukaj mnie, szukaj, ja jeżdżę głównie metrem
1
@July_6_BcN No nic, będę musiał dojechać xd
0
@karci0 widzisz, przerąbane mamy
@July_6_BcN do którego bo w Warszawie dużo... Mam zgadywać?^.-
0
@July_6_BcN do którego?
Przy tobie to może jeszcze bym się nawrócił
0
@July_6_BcN Normalnie nie chodzę za często, ale jakbyś poszła to ja mogę iść z tobą xd
0
@July_6_BcN kto uczestniczy ten uczestniczy...
8
@karci0 Po to żeby odpocząć po 2 tygodniowym odpoczynku
2
@Who_you_mam oglądaj bo warto
1
@tomek8756 Oczywiście, że tak, nadal 10
0
@clyde Wiedziałem, na festiwalu Podsiadło też cię widziałem
0
@clyde ja byłem kiedyś w galerii w Poznań miasto doznań i jakaś laska przeglądala La Bambe, może to byłaś ty?
3
@LeszekFCB Z nimi to nic nie wiadomo. :D
2
@LeszekFCB być może do lipca trenera Chelsea już nie będzie
3
Taka sytuacja
https://x.com/i/status/2008541157253345363
1
@escarabajo fajna atmosferka na stadionie
3
Nico Paz w pierwszym składzie na mecz z Krzywą Wieżą w Pizie, gonimy @Forza_Juve w tabeli i miejsce w Lidze Mistrzów, vamos!
@escarabajo
0
@esem91 I tym sposobem jest jak chciałeś, clyde zastąpiła dyskusję o rodzince VJ
@July_6_BcN