1

@July_6_BcN Jak ty mnie dobrze znasz Julka :*

2

@July_6_BcN generalnie to stać mnie na wszystko, tylko sklepy Ferrari w święta byly zamknięte i nie bylo jak kupić

0

@FcPortoFan1999 żeby mi było zimno? A w życiu

0

@July_6_BcN a widziałem to ale zapomniałem się odezwać

1

@FcPortoFan1999 Ostatnio tak zrobiłem i przeleżałem 3 godziny, wszystko przez sylwestra...

1

@FcPortoFan1999 ja na 8 ale i tak pójdę spac koło 4 bo taki mam tryb w to wolne, zasnąć o 4 i obudzić się o 11 ;p

2

Co tu tak spokojnie wieczorem? Wszyscy poszli spać przed pracą?

1

@Irmscher10 proszę powiedz że to AI :D

5

Jeszcze szyby polać gorącą wodą i w porządku, można jechać jutro do pracy na 8

0

@FcPortoFan1999 ciekawe czy Zizou byłby tak samo dobrym bramkarzem jak był pomocnikiem

1

@FcPortoFan1999 Może jakbyś był na stadionie i akurat zagwizdał to by kolega Krzyśka piątka pomyślał, że to koniec meczu i nie uderzył na bramkę

1

@FcPortoFan1999 myślę, że to samo ale mogę się mylić Oskar

3

@Faro Zero, nie lubię

0

@July_6_BcN szukaj mnie, szukaj, ja jeżdżę głównie metrem

1

@July_6_BcN No nic, będę musiał dojechać xd

0

@karci0 widzisz, przerąbane mamy
@July_6_BcN do którego bo w Warszawie dużo... Mam zgadywać?^.-

0

@July_6_BcN do którego?
Przy tobie to może jeszcze bym się nawrócił

0

@July_6_BcN Normalnie nie chodzę za często, ale jakbyś poszła to ja mogę iść z tobą xd

0

@July_6_BcN kto uczestniczy ten uczestniczy...

8

@karci0 Po to żeby odpocząć po 2 tygodniowym odpoczynku

2

@Who_you_mam oglądaj bo warto

1

@tomek8756 Oczywiście, że tak, nadal 10

0

@clyde Wiedziałem, na festiwalu Podsiadło też cię widziałem

0

@clyde ja byłem kiedyś w galerii w Poznań miasto doznań i jakaś laska przeglądala La Bambe, może to byłaś ty?

3

@LeszekFCB Z nimi to nic nie wiadomo. :D

2

@LeszekFCB być może do lipca trenera Chelsea już nie będzie

3

1

@escarabajo fajna atmosferka na stadionie

3

Nico Paz w pierwszym składzie na mecz z Krzywą Wieżą w Pizie, gonimy @Forza_Juve w tabeli i miejsce w Lidze Mistrzów, vamos!


@escarabajo

0

@esem91 I tym sposobem jest jak chciałeś, clyde zastąpiła dyskusję o rodzince VJ
@July_6_BcN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?