michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN ale skąd wiesz że jest szczęśliwy, 3 dzieci to nie taka prosta sprawa, duże koszty
0
@July_6_BcN może mu napiszemy na instagramie że to coś lekko podejrzane?
1
@July_6_BcN no mogliście się domyśleć eh.. wszystko wam trzeba tłumaczyć
4
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 No przecież to nie są jego dzieci tylko Virgini
6
Rodzinka Vinicjusa
0
@July_6_BcN @Giwera tak samo Gilmore Girls, kontynuacja to takie dno.
Chociaż pewnie nie oglądaliście tego :D
0
@July_6_BcN trochę się wczytałem w to i nie wygląda to najlepiej, nawet bym powiedział bardzo źle. Ale przynajmniej pomyśleli cwaniaki żeby się zabezpieczyć przedawnieniem... :D
0
@July_6_BcN sąd nas nie ukarze bo jest przedawnione więc tranquilo xd
0
@July_6_BcN a co sądzicie o caso negreira
1
@July_6_BcN Kuman to zły pomysł, w aktualnej formie przebiegłby 5 metrów i padł.
1
@Stinger_ gdzieś czytałem, że nie wróci do Poznania.
Wydaje mi się, że ostatecznie odejdzie w to lato z Barcelony.
1
Proponuję pozyskać Aubę jak już wracamy do byłych, Gabon go wywalił z repry i ma teraz mniej na głowie.
3
No ciekawe info
0
@UriBoyka No 2 tygodniowa laba :D
2
Jeszcze tylko jutro i powrót do pracy, do rzeczywistości. Ale to szybko zleciało.
1
@Stinger_ ja też, zdecydowanie.
Gdzie go jeszcze widzisz na ostatnie lata kariery?
1
@Stinger_ to już lepiej do Arabii niż USA bo arabów czasem gdzieś pokazują na Polsacie.
Milan niby go chciał więc liczę że jest w tym coś z prawdy
3
@NeroTFP1 Po co ludziom choinki, skoro święta za rok?
1
@Stinger_ No jak nie będzie chciała to Lewy nie zostawi jej samej w Hiszpanii z nauczycielami baciaty :D
Może na Włochy się skusi, na to liczę.
1
@Stinger_ Myślę, że liga włoska by mu siedziała idealnie. Ale pewnie do Arabii pójdzie
1
@Bolton Tutaj trafiłeś w punkt
1
@Stinger_ Wybór jest prosty i oczywisty, piłka wygrywa
1
@Stinger_ wolałbym Robercika w Milanie
1
@Bolton Co racja to racja
0
@FcPortoFan1999 To dobrze że nie rozdzieli tego duetu
@Fc112 Mówisz, że nie? :D
2
@escarabajo Gra Egiptu na tym turnieju to jedno wielkie rozczarowanie
0
@July_6_BcN Ja też nie ogarniam i nawet nie śledzę dlatego pytam ekspertki od skoków :D
0
@FcPortoFan1999 Thiago Silva wygryzie kogoś z duetu braci Kiwiorek czy będą grali 3 w obronie?
0
@Zieliniak No właśnie mam wszystko oprócz Polsatu.
Ale jest na to sposób :]
0
@FcPortoFan1999 na Eleven lecą wszystkie mecze?