1

@draxidox gra dzieciństwa
HESOYAM, AEZAKMI zapamiętam do końca

14

To jest za mocne xd


@Eklerek

6

Kiepscy en español :D

1

Co jest, Kiepscy pasują do wszystkiego XD

10

@michal26 dzisiaj widziałem to jakieś 20 razy :p

8

Biali się krzywią, że sędzia jest Katalończykiem, a Hernandez x2 który będzie prowadził ich mecz z Betisem mieszka w Madrycie.

0

@Douglas I tak Barcelona wygra, papużki nie wytrzymają tej presji

1

@July_6_BcN Skoro tak uważasz to okej

0

@July_6_BcN Ten to jest udany...

0

@July_6_BcN Za późno xd

0

@FcPortoFan1999 @July_6_BcN ciekawe czy Timiś będzie znowu zdyskwalifikowany

1

@Kapitan hawk nadal to mnie bawi XD

0

@July_6_BcN Dlaczego akurat dzisiaj nie?

0

@FcPortoFan1999 ciężko jest w tym styczniu :D

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze masz Porto, wytrzymasz to

0

@Lanosss Ale @FcPortoFan1999 ma drugą miłość niż Ekstraklasa, czyli Afrykanów

0

@July_6_BcN ja tutaj pomagam żebyś znowu była w gorących, ale pod przykrywką żeby nie zdjęli dyskusji jak ostatnio...

0

@FcPortoFan1999 @July_6_BcN Jak wy nie będziecie razem to nie wierzę w miłość

3

@ZwyklyCuler48 Czytałem ten komentarz, oni mi tam poprawiają humor, lepsze niż kabaret

0

@FcPortoFan1999 Ewentualnie wiosną nie pogardzę, ale śniegu to ja nie znoszę.

1

@FcPortoFan1999 Wolę lato

0

@Kapitan hawk Jedynie to, bo jest związane z piłką

4

Mamy 15 LM albo wina Negreiry

4

Jestem inny, bo mnie na przykład w ogóle nie obchodzi sytuacja w Wenezueli.

5

@Barceloniarz987 dla każdego kibica jego klub jest najważniejszy, a jak jego piłkarz przechodzi do wroga to tak się dzieje, ja się im nie dziwię

1

@escarabajo o to zazdroszczę :D to już dużo znaczy :D

1

@escarabajo Od kiedy gra tam Nico Paz i trenerem jest Fabregas to oglądam, a w tym sezonie nawet więcej. Jaki tam szacuneczek, trochę jestem sezonowcem. :D

0

@July_6_BcN Tak samo pomyślałem

7

Od urodzenia już pod górkę

1

@escarabajo Ja ogladam Como regularnie, on ma jakieś sytuacje ale je partoli.
Jako fan Como chcę jego odejścia.
Douvikas wystąpił w podobnej ilości meczów a ma chociaż 4 gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?