michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox gra dzieciństwa
HESOYAM, AEZAKMI zapamiętam do końca
14
To jest za mocne xd
@Eklerek
6
Kiepscy en español :D
1
Co jest, Kiepscy pasują do wszystkiego XD
10
@michal26 dzisiaj widziałem to jakieś 20 razy :p
8
Biali się krzywią, że sędzia jest Katalończykiem, a Hernandez x2 który będzie prowadził ich mecz z Betisem mieszka w Madrycie.
0
@Douglas I tak Barcelona wygra, papużki nie wytrzymają tej presji
1
@July_6_BcN Skoro tak uważasz to okej
0
@July_6_BcN Ten to jest udany...
0
@July_6_BcN Za późno xd
0
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN ciekawe czy Timiś będzie znowu zdyskwalifikowany
1
@Kapitan hawk nadal to mnie bawi XD
0
@July_6_BcN Dlaczego akurat dzisiaj nie?
0
@FcPortoFan1999 ciężko jest w tym styczniu :D
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze masz Porto, wytrzymasz to
0
@Lanosss Ale @FcPortoFan1999 ma drugą miłość niż Ekstraklasa, czyli Afrykanów
0
@July_6_BcN ja tutaj pomagam żebyś znowu była w gorących, ale pod przykrywką żeby nie zdjęli dyskusji jak ostatnio...
0
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN Jak wy nie będziecie razem to nie wierzę w miłość
3
@ZwyklyCuler48 Czytałem ten komentarz, oni mi tam poprawiają humor, lepsze niż kabaret
0
@FcPortoFan1999 Ewentualnie wiosną nie pogardzę, ale śniegu to ja nie znoszę.
1
@FcPortoFan1999 Wolę lato
0
@Kapitan hawk Jedynie to, bo jest związane z piłką
4
Mamy 15 LM albo wina Negreiry
4
Jestem inny, bo mnie na przykład w ogóle nie obchodzi sytuacja w Wenezueli.
5
@Barceloniarz987 dla każdego kibica jego klub jest najważniejszy, a jak jego piłkarz przechodzi do wroga to tak się dzieje, ja się im nie dziwię
1
@escarabajo o to zazdroszczę :D to już dużo znaczy :D
1
@escarabajo Od kiedy gra tam Nico Paz i trenerem jest Fabregas to oglądam, a w tym sezonie nawet więcej. Jaki tam szacuneczek, trochę jestem sezonowcem. :D
0
@July_6_BcN Tak samo pomyślałem
7
Od urodzenia już pod górkę
1
@escarabajo Ja ogladam Como regularnie, on ma jakieś sytuacje ale je partoli.
Jako fan Como chcę jego odejścia.
Douvikas wystąpił w podobnej ilości meczów a ma chociaż 4 gole.