michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN kto uczestniczy ten uczestniczy...
8
@karci0 Po to żeby odpocząć po 2 tygodniowym odpoczynku
2
@Who_you_mam oglądaj bo warto
1
@tomek8756 Oczywiście, że tak, nadal 10
0
@clyde Wiedziałem, na festiwalu Podsiadło też cię widziałem
0
@clyde ja byłem kiedyś w galerii w Poznań miasto doznań i jakaś laska przeglądala La Bambe, może to byłaś ty?
3
@LeszekFCB Z nimi to nic nie wiadomo. :D
2
@LeszekFCB być może do lipca trenera Chelsea już nie będzie
3
Taka sytuacja
https://x.com/i/status/2008541157253345363
1
@escarabajo fajna atmosferka na stadionie
3
Nico Paz w pierwszym składzie na mecz z Krzywą Wieżą w Pizie, gonimy @Forza_Juve w tabeli i miejsce w Lidze Mistrzów, vamos!
@escarabajo
0
@esem91 I tym sposobem jest jak chciałeś, clyde zastąpiła dyskusję o rodzince VJ
@July_6_BcN
0
@esem91 dyskusja zakończyła się po tym jak @July_6_BcN poszła spać
0
@FcPortoFan1999 a co robiłeś że się pociłeś? :x
0
@Esteban_ Po co komu Mbappe jak jest Golzalo García
1
@July_6_BcN Tak było, masz dobrą pamięć :D
0
@sokot może tak być, bo on lubi się pchać w cudze związki.
De bruyne coś o tym wie
0
@Giwera Pique płakał jak oglądał
0
@Karol145 @July_6_BcN opinia?
0
@urbipl jeszcze tylko Carabao Cup brakuje w polskiej telewizji
0
@esem91 ale to była ważna dyskusja @July_6_BcN
1
@Stinger_ też bym nie wrócił do Ekstraklasy na jego miejscu.
Pewnie i tak się skusi ogromnymi pieniędzmi na koniec kariery.
0
@July_6_BcN Nigdy nie kupię nic juventusiarzowi bo jestę milanistą :D
5
@tadzik447 kąkuter*
0
@July_6_BcN juventusiarzy też nie lubię, a madryl mnie wkurza.
Pewnie będzie się podniecał 5:1 z Betisem
0
@July_6_BcN ci z pracy tacy są, ja mam madryciątko z którym dyskutuję o piłce
1
@July_6_BcN fajne te koleżanki takie niezbyt mądre :D
0
@July_6_BcN do babci to ci jeszcze daleko XD
1
@July_6_BcN co chwile u fryzjera parę godzin, rzeczywiście bez sensu :D
Ale jak nie masz genów spier, to może faktycznie dociągniesz bez farby do 2070 roku
0
@July_6_BcN to ta którą chciałaś mi przedstawić?
Jak osiwiejesz to wtedy się farbniesz na wymarzony brąz