michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 I tak mają łatwych rywali, przypadek? Nie sądzę
9
Obejrzałoby się meczyk USA - Wenezuela na MŚ, szkoda że nie awansowali
0
@July_6_BcN To ja już nie będę. W sumie to nie byłem jakby co
3
@Fc112 czy będzie burza czy nie będzie, chyba logiczne
0
@severius ja cię nie kojarzę a ty mnie?
2
@MessiForeverTheBest albo będzie plot twist i nam zaraz odpisze
1
@MessiForeverTheBest to było mądre stwierdzenie
1
Ciekawe czy @patry295 żyje
2
Czy ktoś jest tutaj tak długo jak ja i pamięta modę na ogłaszanie usuwania konta na LR?
1
@macio_944 Niee, ja mam dosyć.
0
@takisobiektos Najważniejsze że przepchnięte kolanem, jest lider, jest dobrze, chociaż wynudziłem się konkretnie ;p
3
Milan wygrał, jest liderem, i co tu teraz robić w ten piąteczek, piątunio...
1
@LeszekFCB Ile zamieszania przez Wiki Gabor...
0
@LeszekFCB nie bo dziadek
"To jest fajne, że mój wnuk"
0
@LeszekFCB nie jego ojciec tylko dziadek Giovanniego XD
Skomplikowana sytuacja
2
@Kgorecki2500 To jest Bogdan :D
Ale jak widziałem to na X to tak samo pomyślałem
2
Potężny Rafael Leao golazo
0
@FcPortoFan1999 co tam się odwaliło xdd
0
@FcPortoFan1999 byle dzikusy nie rozczarowały
0
@FcPortoFan1999 oni wszyscy dalej na kacu
1
@Giwera mogą nawet dupą strzelić byle by wygrali
2
Cagliari Milan, 0 strzałów celnych.
Piłka kopana w 2026 roku na razie rozczarowuje
0
Kim jest znowu jakiś Searle? Nie znam
3
@Unbe lać i się nie zastanawiać
2
@FcPortoFan1999 Jutro dzikuski wracają to mi się polepszy samopoczucie
1
@FcPortoFan1999 Nie chcę ale muszę
0
@July_6_BcN jesteś goatem tej strony. Ja mam historyczne 0
2
@FcPortoFan1999 Do 46 to ja nie dociągnę.
U mnie nie działa to powiedzenie
2
@FcPortoFan1999 No ja też się przejmuję, że się starzeję. 26 to nie przelewki, już mnie plecy bolą a gdzie dalej.
3
@macio_944 dobry człowieku, powinieneś wygrać ZP za to