0

@FcPortoFan1999 I tak mają łatwych rywali, przypadek? Nie sądzę

9

Obejrzałoby się meczyk USA - Wenezuela na MŚ, szkoda że nie awansowali

0

@July_6_BcN To ja już nie będę. W sumie to nie byłem jakby co

3

@Fc112 czy będzie burza czy nie będzie, chyba logiczne

0

@severius ja cię nie kojarzę a ty mnie?

2

@MessiForeverTheBest albo będzie plot twist i nam zaraz odpisze

1

@MessiForeverTheBest to było mądre stwierdzenie

1

Ciekawe czy @patry295 żyje

2

Czy ktoś jest tutaj tak długo jak ja i pamięta modę na ogłaszanie usuwania konta na LR?

1

@macio_944 Niee, ja mam dosyć.

0

@takisobiektos Najważniejsze że przepchnięte kolanem, jest lider, jest dobrze, chociaż wynudziłem się konkretnie ;p

3

Milan wygrał, jest liderem, i co tu teraz robić w ten piąteczek, piątunio...

1

@LeszekFCB Ile zamieszania przez Wiki Gabor...

0

@LeszekFCB nie bo dziadek
"To jest fajne, że mój wnuk"

0

@LeszekFCB nie jego ojciec tylko dziadek Giovanniego XD
Skomplikowana sytuacja

2

@Kgorecki2500 To jest Bogdan :D
Ale jak widziałem to na X to tak samo pomyślałem

2

Potężny Rafael Leao golazo

0

@FcPortoFan1999 co tam się odwaliło xdd

0

@FcPortoFan1999 byle dzikusy nie rozczarowały

0

@FcPortoFan1999 oni wszyscy dalej na kacu

1

@Giwera mogą nawet dupą strzelić byle by wygrali

2

Cagliari Milan, 0 strzałów celnych.
Piłka kopana w 2026 roku na razie rozczarowuje

0

Kim jest znowu jakiś Searle? Nie znam

3

@Unbe lać i się nie zastanawiać

2

@FcPortoFan1999 Jutro dzikuski wracają to mi się polepszy samopoczucie

1

@FcPortoFan1999 Nie chcę ale muszę

0

@July_6_BcN jesteś goatem tej strony. Ja mam historyczne 0

2

@FcPortoFan1999 Do 46 to ja nie dociągnę.
U mnie nie działa to powiedzenie

2

@FcPortoFan1999 No ja też się przejmuję, że się starzeję. 26 to nie przelewki, już mnie plecy bolą a gdzie dalej.

3

@macio_944 dobry człowieku, powinieneś wygrać ZP za to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?