michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeszekFCB nie bo dziadek
"To jest fajne, że mój wnuk"
0
@LeszekFCB nie jego ojciec tylko dziadek Giovanniego XD
Skomplikowana sytuacja
2
@Kgorecki2500 To jest Bogdan :D
Ale jak widziałem to na X to tak samo pomyślałem
2
Potężny Rafael Leao golazo
0
@FcPortoFan1999 co tam się odwaliło xdd
0
@FcPortoFan1999 byle dzikusy nie rozczarowały
0
@FcPortoFan1999 oni wszyscy dalej na kacu
1
@Giwera mogą nawet dupą strzelić byle by wygrali
2
Cagliari Milan, 0 strzałów celnych.
Piłka kopana w 2026 roku na razie rozczarowuje
0
Kim jest znowu jakiś Searle? Nie znam
3
@Unbe lać i się nie zastanawiać
2
@FcPortoFan1999 Jutro dzikuski wracają to mi się polepszy samopoczucie
1
@FcPortoFan1999 Nie chcę ale muszę
0
@July_6_BcN jesteś goatem tej strony. Ja mam historyczne 0
2
@FcPortoFan1999 Do 46 to ja nie dociągnę.
U mnie nie działa to powiedzenie
2
@FcPortoFan1999 No ja też się przejmuję, że się starzeję. 26 to nie przelewki, już mnie plecy bolą a gdzie dalej.
3
@macio_944 dobry człowieku, powinieneś wygrać ZP za to
3
@FcPortoFan1999 Nic nic, nic nie mówię bo mnie jeszcze @July_6_BcN zablokuje, ale ja jestem grzeczny chłopak.
0
@addept Tam też mam konto, ale nie ma takich rarytasów
1
@July_6_BcN Wpisz sobie to do CV, pierwsze osiągnięcie w nowym roku. ;)
1
@Giwera Oby Milan niczego nie odgrywał tylko wygrał ten mecz
2
@FcPortoFan1999 Oskar XDDdd
2
@macio_944 co za perfekcyjny angielski pod wpływem
@macio_944 dobrze, że pomogłeś im wejść do domu
0
@July_6_BcN Może, ale wczoraj też.
0
@July_6_BcN Nie ma szans, będę grzeczny jak aniołek.
Tak w ogóle to nie wiem czy wiesz, ale miałaś niedawno hattricka w gorących.
0
@takisobiektos To nawet nie wiedziałem, że ma odejść.
0
Nkunku z kontuzją, serio?
Za to na ławce będzie Niclas Fullkrug, kolejny świetny transfer Milanu, zbawca ze słabego West Hamu co gola nawet nie strzelił w tym sezonie.
1
@July_6_BcN Przecież zawsze jestem, no co ty
0
@July_6_BcN Też jest taka opcja??
Mam nadzieję, że mnie nie zablokujesz :)
2
@MesQueUnClub_87 to ja obserwuję tylko @Comentateiro i nawet o tym nie wiedziałem.
@Comentateiro czuj się zaszczycony XD