0

@LeszekFCB nie bo dziadek
"To jest fajne, że mój wnuk"

0

@LeszekFCB nie jego ojciec tylko dziadek Giovanniego XD
Skomplikowana sytuacja

2

@Kgorecki2500 To jest Bogdan :D
Ale jak widziałem to na X to tak samo pomyślałem

2

Potężny Rafael Leao golazo

0

@FcPortoFan1999 co tam się odwaliło xdd

0

@FcPortoFan1999 byle dzikusy nie rozczarowały

0

@FcPortoFan1999 oni wszyscy dalej na kacu

1

@Giwera mogą nawet dupą strzelić byle by wygrali

2

Cagliari Milan, 0 strzałów celnych.
Piłka kopana w 2026 roku na razie rozczarowuje

0

Kim jest znowu jakiś Searle? Nie znam

3

@Unbe lać i się nie zastanawiać

2

@FcPortoFan1999 Jutro dzikuski wracają to mi się polepszy samopoczucie

1

@FcPortoFan1999 Nie chcę ale muszę

0

@July_6_BcN jesteś goatem tej strony. Ja mam historyczne 0

2

@FcPortoFan1999 Do 46 to ja nie dociągnę.
U mnie nie działa to powiedzenie

2

@FcPortoFan1999 No ja też się przejmuję, że się starzeję. 26 to nie przelewki, już mnie plecy bolą a gdzie dalej.

3

@macio_944 dobry człowieku, powinieneś wygrać ZP za to

3

@FcPortoFan1999 Nic nic, nic nie mówię bo mnie jeszcze @July_6_BcN zablokuje, ale ja jestem grzeczny chłopak.

0

@addept Tam też mam konto, ale nie ma takich rarytasów

1

@July_6_BcN Wpisz sobie to do CV, pierwsze osiągnięcie w nowym roku. ;)

1

@Giwera Oby Milan niczego nie odgrywał tylko wygrał ten mecz

2

@FcPortoFan1999 Oskar XDDdd

2

@macio_944 co za perfekcyjny angielski pod wpływem
@macio_944 dobrze, że pomogłeś im wejść do domu

0

@July_6_BcN Może, ale wczoraj też.

0

@July_6_BcN Nie ma szans, będę grzeczny jak aniołek.
Tak w ogóle to nie wiem czy wiesz, ale miałaś niedawno hattricka w gorących.

0

@takisobiektos To nawet nie wiedziałem, że ma odejść.

0

Nkunku z kontuzją, serio?
Za to na ławce będzie Niclas Fullkrug, kolejny świetny transfer Milanu, zbawca ze słabego West Hamu co gola nawet nie strzelił w tym sezonie.

1

@July_6_BcN Przecież zawsze jestem, no co ty

0

@July_6_BcN Też jest taka opcja??
Mam nadzieję, że mnie nie zablokujesz :)

2

@MesQueUnClub_87 to ja obserwuję tylko @Comentateiro i nawet o tym nie wiedziałem.
@Comentateiro czuj się zaszczycony XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?