0

@Popitek12 ja zawsze wiem, bo jestem skokoholikiem

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj nie dam rady obejrzeć PNA, a ty?

0

@tadzik447 @KamQiX dzięki, może dobiję to sety

0

@July_6_BcN A wtedy się jeszcze nie znaliśmy ;)

1

@July_6_BcN No wiem przecież :*

0

@FcPortoFan1999 OK to umówieni

1

@FcPortoFan1999 ja chcę być na melanii. Chyba że nie o to chodzi...

0

@FcPortoFan1999 dobry z ciebie funfel

2

@LukaszFan Nie wiem, ale nauczyciel to wczoraj wyjaśniał, ale ja nie słuchałem

0

@FcPortoFan1999 Podziel się Melanią, ty weź mariuszka

0

@July_6_BcN Tak beze mnie?

3

Co robicie na sylwestra?

Pytanie zadane dzisiaj po raz 30.

Pamiętajcie że nauczyciel z La Bambli was prosi o pisanie "sylwester" z małej litery.

1

@Arden no tak bo jak laska może się interesować piłką nożną

1

@July_6_BcN Nie no, lepiej niech nie czyta jednak

1

@Derpowsky no ja też, manita to jednak bylo historyczne wydarzenie. Ale takie 3:1 jak 2 lata temu w Lidze może być

0

No właśnie, uważam, że Real nie zagra w finale SPH bo z Atletico im nie idzie, może kolejna manita od ATM? :]

1

@kanver_ Może to im nawet wyjść na dobre. Dziwnie to brzmi bo gość strzela jak na zawołanie ale to własnie przed jego przyjściem grali lepiej.

1

@Michael24 Zimą nie kupują.

10

Roberto Carlos wylądował w szpitalu, problemy z sercem.
Na szczęście sytuacja opanowana.

7

Mbappe kontuzja, a no to wejdzie Endrick.
Oh wait...
A no tak, jest jeszcze Gonzalo. Nie strzelił od pół roku żadnego gola.
Super zarządzanie mają.

1

@Fc112 Możesz poczytać inne konwersacje, daję gratis
Fajnie, że zrobiłem Ci Sylwestra XD

0

@Fc112 @July_6_BcN Przestańcie się śmiać, nie znacie się na żartach

1

@Jakchcesz Ja bym nie ryzykował, jak napiszesz to do zobaczenia za rok, ale tak dosłownie

0

@July_6_BcN Tak.
Odpisałaś mi, później Ja Ci odpisałem 11 h temu i mi na to nie odpowiedziałaś.
Wiesz ile się wydarzyło przez 12 godzin? Za 12 godzin to już bedzie Nowy Rok i będziemy mieć 26 lat

0

@lucas/catalan A przynajmniej do wyborów, bo wtedy akurat lubię sobie poczytać.

1

@AREK1234 Najpierw Zajc dyskwalifikacja a teraz Aigro więzadła. Każda kontuzja, a zwłaszcza taka, mnie smuci

0

@Fc112 :D
Przyzwyczaiłem się, że mi nie odpisują.

0

@July_6_BcN O w końcu mi odpisałaś!
Tam chłop z siekiera chodził, nikt tam już nie odśnieży

9

Znowu pada śnieg a Czaskoski nie zdążył odśnieżyć wczorajszego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?