michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 ja zawsze wiem, bo jestem skokoholikiem
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj nie dam rady obejrzeć PNA, a ty?
0
@tadzik447 @KamQiX dzięki, może dobiję to sety
0
@July_6_BcN A wtedy się jeszcze nie znaliśmy ;)
1
@July_6_BcN No wiem przecież :*
0
@tadzik447 To były czasy
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8046610#comment-8046610
0
@FcPortoFan1999 OK to umówieni
1
@FcPortoFan1999 ja chcę być na melanii. Chyba że nie o to chodzi...
0
@FcPortoFan1999 dobry z ciebie funfel
2
@LukaszFan Nie wiem, ale nauczyciel to wczoraj wyjaśniał, ale ja nie słuchałem
0
@FcPortoFan1999 Podziel się Melanią, ty weź mariuszka
0
@July_6_BcN Tak beze mnie?
3
Co robicie na sylwestra?
Pytanie zadane dzisiaj po raz 30.
Pamiętajcie że nauczyciel z La Bambli was prosi o pisanie "sylwester" z małej litery.
1
@Arden no tak bo jak laska może się interesować piłką nożną
1
@July_6_BcN Nie no, lepiej niech nie czyta jednak
1
@Derpowsky no ja też, manita to jednak bylo historyczne wydarzenie. Ale takie 3:1 jak 2 lata temu w Lidze może być
0
No właśnie, uważam, że Real nie zagra w finale SPH bo z Atletico im nie idzie, może kolejna manita od ATM? :]
1
@kanver_ Może to im nawet wyjść na dobre. Dziwnie to brzmi bo gość strzela jak na zawołanie ale to własnie przed jego przyjściem grali lepiej.
1
@Michael24 Zimą nie kupują.
10
Roberto Carlos wylądował w szpitalu, problemy z sercem.
Na szczęście sytuacja opanowana.
7
Mbappe kontuzja, a no to wejdzie Endrick.
Oh wait...
A no tak, jest jeszcze Gonzalo. Nie strzelił od pół roku żadnego gola.
Super zarządzanie mają.
1
@Fc112 Możesz poczytać inne konwersacje, daję gratis
Fajnie, że zrobiłem Ci Sylwestra XD
0
@Fc112 @July_6_BcN Przestańcie się śmiać, nie znacie się na żartach
1
@Jakchcesz Ja bym nie ryzykował, jak napiszesz to do zobaczenia za rok, ale tak dosłownie
0
@July_6_BcN Tak.
Odpisałaś mi, później Ja Ci odpisałem 11 h temu i mi na to nie odpowiedziałaś.
Wiesz ile się wydarzyło przez 12 godzin? Za 12 godzin to już bedzie Nowy Rok i będziemy mieć 26 lat
0
@lucas/catalan A przynajmniej do wyborów, bo wtedy akurat lubię sobie poczytać.
1
@AREK1234 Najpierw Zajc dyskwalifikacja a teraz Aigro więzadła. Każda kontuzja, a zwłaszcza taka, mnie smuci
0
@Fc112 :D
Przyzwyczaiłem się, że mi nie odpisują.
0
@July_6_BcN O w końcu mi odpisałaś!
Tam chłop z siekiera chodził, nikt tam już nie odśnieży
9
Znowu pada śnieg a Czaskoski nie zdążył odśnieżyć wczorajszego